Par neslavas celšanu sūdz tiesā “Kurzemes Vārds” un uzvar

 

 

“Kurzemes Vārds” tiesājas!

Par šo laikraksta izgāšanos dod ziņu vairāki lieli ziņu portāli, bet šeit lasi par gadījumu aprakstu ar Liepājnieku komentāriem.

Vakar 24. novembrī Liepājas tiesa pasludināja spriedumu lietā par Zigrīdas Mantejas un Vandas Zeņkovas prasību pret SIA “Kurzemes Vārds”.

Arī pret galveno redaktoru Andžilu Remesu.  Par atvainošanos sakarā ar godu un cieņu aizskarošas informācijas publicēšanu un morālā kaitējuma atlīdzinājuma piedziņu.

Tiesa tiesneses Maijas Jansones personā nosprieda uzlikt par pienākumu SIA “Kurzemes Vārds” Kurzemes Vārdsatvainoties par Vandas Zeņkovas un Zigrīdas Mantejas godu un cieņu aizskarošas fotogrāfijas publicēšanu laikrakstā, rakstiski publicējot atvainošanos laikrakstā.

Kā arī piedzīt no SIA “Kurzemes Vārds” morālā kaitējuma atlīdzībai Vandas Zeņkovas un Zigrīdas Mantejas labā 8000 latu katrai.

Spriedumu var pārsūdzēt 20 dienu laikā.”Kurzemes Vārda” galvenais redaktors A.Remess pauda pārliecību, ka laikraksts spriedumu pārsūdzēs.

Kas nezina, fotogrāfijā bija pusplika kundze.

Tā lūk!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Par neslavas celšanu sūdz tiesā “Kurzemes Vārds” un uzvar”

 1. 123 saka:

  kur bilde

 2. laimisk saka:

  Bilde visu laiku bija, ok, un vērās vaļā, mēģini vēlāk, lieku adresi, bilde stāv arhīvos varbūt serveris viņiem netur
  http://www2.la.lv/lat/arhivs/problemu_raksti/?doc=1526

 3. jaaa saka:

  Ja tie baabieshi izskataas shitaa, tad patieshaam jaapieskjir kompensaacija par to ta daba shiis apdaliijusi gan galvaa, gan skataa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top