Latvijas valdība, nevarēšana vai daži fakti, par ko esmu sašutis

 

 

Latvijas valdība un tās nevarēšana līdzinās slima indivīda urīna nesaturēšanai.

Nu ziniet, kad bikses vienmēr ir slapjas.

Kur neskaties, ko nelasi, viss tiek nomaskēts ar gribēšanu ko grozīt, bet reāli nekas nesanāk un biksēs atkal ietek nevarēšanas vai arī negribēšanas urīna porcija.

Ar laiku tas viss sak nelabi ost!

Tad arī sākšu, biju gan nosolījies (SEV) par šīm negācijām nerakstīt, bet cik ilgi izturēsi to smirdoņu, kas nāk no Valdības mājām.

Latvijas valdība un tās nevarēšana ar numuru viens ir nodokļu sistēmas reformēšanas, maigi izsakoties- izgāšanās.

Omulīgie Tautas apzadzēji ar Kučinski pie stūres, nonākuši pie tā, pie kā nekādā gadījumā nevajadzēja nonākt – pie darbaspēka nodokļu celšanas.

Tas ir absolūtā pretrunā ar esošo varas partiju solījumiem uzņēmējiem un pretrunā arī ar šīs pašas reformas veicēju sākotnēji melīgajiem saukļiem.

Ir acīmredzami, ka lielākie nodokļu reformas cietēji izrādīsies tie, kas legāli maksāja lielākas algas par minimālajām.

Valdošā koalīcija vienojās par trīs dažādām IIN likmēm – pat līdz 31% – to nosaucot par progresivitāti, kad bagātais maksā vairāk, lai gan par Latvijas bagātības mērauklu Eiropas Savienības līmenī varētu vien nopūsties.

Arī 3% IIN likmes starpība gada ienākumiem diapazonā no 20 līdz 55 tūkst. eiro nevienlīdzības mazināšanas kontekstā izskatās diezgan nenopietni.

Ja gribēja tiešām atvieglot situāciju mazo algu saņēmējiem, tad varēja līdz 20 tūkst. eiro gada ienākumiem noteikt, piemēram, 10% IIN likmi – tad tas būtu vairāk par kosmētiskām darbībām.

Latvijas valdība un tās nevarēšana ar ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru priekšgalā.

Ģenerālprokurors atzina, ka sarunu daļa, kas patlaban tikusi publiskota, iepriekš nav bijusi prokuratūras rīcībā, un «neesot skaidrs, kāpēc tā noticis».

Toties Lembergs atkārtoti apgalvoja, ka attiecībā uz viņu izdevumā «Ir» esot publicētas «vai nu sagrozītas, vai rediģētas.» Tāpat viņš piebilda, ka nevarot ticēt visam, ko sarunu dalībnieki runājuši. «Ja tādas sarunas ir bijušas, jautājums, cik tas ir autentiski un ar kādu domu runātājs to ir teicis?

Nu protams, vai Jūs viņam ticat? Es nē. Toties prokuratūra ar Kalnmeieru priekšgalā tic. Viss notiek, kā pasakā, es tev tu man un abiem labi.

Ja atskatās uz pagātni tad šokējoši ir arī tas, ka Strīķe un Maizītis, (ģenerālprokurors) nespēja neko izdarīt. Kurš Strīķei traucēja laikā no 2009. līdz 2011. gadam, kad viss tika sarunāts, kukuļots un protams notika… pieķert, pierādīt, izvirzīt apsūdzības? Streļčenoks? Vai tomēr jārok dziļāk…

Latvijas valdības un tās nevarēšana nokārtot mediķu jautājumu.

Mediķi lēmumu par brīdinājuma akciju pieņēma, jo grozījumi Ārstniecības likumā nenodrošinot arodbiedrības iecerētos uzlabojumus veselības aprūpes darbiniekiem, kas strādā pagarināto normālo darba laiku.

Pirmdien, 3.jūlijā, sāksies arī ģimenes ārstu beztermiņa streiks. Kas cietīs, protams, mēs!

Latvijas valdība un tās nevarēšana vai šokējoša shēmu veidošana gružu biznesā.

Steidzamības kārtībā Ministru Kabinets ir atvēlējis 700 tūkstošus sakopšanas darbiem Jūrmalas nelegālajai izgāztuvei, šim darbam izraudzīts SIA Clean R, informēja Valsts vides dienesta ģenerāldirektore Inga Koļegova.

Vainīgais, uzņēmums Prima M ir atteicies attīrīt šo teritoriju, jo tam nav nepieciešamās naudas. Domāju, ka tā ir kārtējā zagšanas shēma, jo visa šmuce tiek novākta par nodokļu maksātāju naudiņu, bet tie, kuri naudu saņems, par atkritumu pārstrādi, apstrādi un likvidāciju, to vienkārši ieliks ķešā…

Nezinu, kas piesedz Ingu Koļēgovu, bet kur viņa parādās tur tiek vēroti dažādi shēmojumu “izcili” paraugi.

Latvijas valdība

Domāju, ka pietiks. Jāsāk par visām nebūšanām runāt atklāti un skaļi. Varbūt tauta atmodīsies un sāks saprast, ka valdība reāli smird ietinusies korupcijas un melu mākonī.

Neticu, ka viņi, valdība, nesaprot ko dara. Saprot, vienkārši mūs, ierindas Latvijas pilsoņus, tur par muļķiem un vientiešiem.

Tomēr ticu, ka Tauta visu saprot un vadzis kūtrumam plīsīs, tad gan, nesaturēšana būs vērojama visiem pieminētajiem indivīdiem deputātus ieskaitot.

Labu dienu ar domu par Jaunu Tautas Atmodu!

 

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Latvijas valdība, nevarēšana vai daži fakti, par ko esmu sašutis”

  1. Olga saka:

    Ģimenes ārsti domā par savu kabatu,nevis par pacientiem. Lai parāda,kurš no viņiem saņem minimālo darba algu un tad streiko. Tāda nav neviena, brauc ceļojumos un maina auto uz nebēdu.
    Neatbalstu viņu streiku!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top