Latvijas meitenes tēls, salīdzinājums, fotogrāfiju kaleidoskopā

 

 

Kādas izskatās, vidēji statistiskās, Latvijas meitenes.

Pareizāk jāsaka tā, Latvijas meitenes, salīdzinājumā ar citu nāciju meitenēm, kuru skaistumu un sejas pantus ir veidojuši mākslinieki.

Kādi ir bijuši mākslinieku kritēriji?

Kritērijs ir viens, izveidot katras nācijas statistiski viss pareizāko sejas pantu modeli, kas ir raksturīgs tikai konkrētajai nācijai.

Tā lūk radās Latvijas meitenes tēls, Krievijas meitenes tēls un visu pārējo meiteņu nāciju pareizāko vaibstu kopijas.

Gudri jau nu gan šeit rakstu, labi,  runāsim citādāk par vienu un to pašu vai precīzāk- skaistu meiteņu nāciju kaleidoskops.

Ir noskaidrots, ka vairums cilvēku uzskata, ka pasaulē skaistākā nācija ir brazīlieši.

Krievi, piemēram, ir ieņēmuši vien septīto vietu.

Otro vietu ieguva zviedri, trešajā – indieši. Ceturtajā vietā iekļuva poļi, bet piektā pieder britiem. Pēc tam seko Venecuēlas iedzīvotāji, krievi, čehi, amerikāņi, holandieši un itāļi.

Latvija šajā topā nav, jo nepiedalījās konkrētajā aptaujā, bet Tev ir iespēja salīdzināt un novērtēt. Man latviešu meitenes tips liekas simpātisks un pārāks par citiem.

videji statistiski

videji statistiski 1

videji statistiski 2

videji statistiski 3

videji statistiski 4

videji statistiski 5

videji statistiski 6

videji statistiski 7

videji statistiski 8

Latvijas meitenes

videji statistiski 10

videji statistiski 11

videji statistiski 12

videji statistiski 13

Mēdz uzskatīt, ka Latvijā dzīvo vienas no skaistākajām sievietēm pasaulē. Es domaju , ka tā tas arī ir. Tāpat jāatzīmē fakts, ka daudzu daiļo meiteņu mīļākā nodarbe ir selfiju vai pašbildīšu veidošana.

Tādas nu viņas ir!

Ja Tev paveicās tik ļoti, ka Tu atradi Latvijas meiteni, kura Tavā dzīvē kļūst par reti skaistu ziediņu, pieturies pie viņas tik stipri, cik vien spēj, – un nekad, nekad neatlaid viņu vaļā.

Es arī aplūkoju selfijus, lūk pretendente, manā skatījumā uz Latvijas meitenes titulu:

Latvijas meitenes

TOMĒR!

Katra sieviete ir unikāla un neatkārtojama. Kāda sevi realizē karjerā, kāda cita ir izcila sieva un mamma. Bet dažas sievietes paspēj to visu!

Piemēram, sievietes, kas dzimušas Vēža zvaigznājā dažkārt par ģimeni sapņo jau kopš agrīna vecuma un pavisam noteikti zina, kā un ko darīs, kad būs sieva un mamma.

Varētu teikt, ka šādas sievietes ir ideālas ģimenes dzīves uztverē. Bet, vai tas ir tik svarīgi un vai tas izdodas pilnīgi visām sievietēm?

Pārbaudi horoskopā.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *