Latvijas iedzīvotāji vēlas pievienoties Krievijai.

630poutine
Lakoniski un interesanti raksti top Latvijas krievvalodīgo presē un TV5 televīzijas aptaujās, kas savukārt jau Krievijas presē tiek pasniegta, kā Latvijas iedzīvotāju vēlme pievienoties Krievijai.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Toties krievu interneta plašumos tiek pieminēts, ka Krievi vairs Latviju nemaz atpakaļ neņemtu. Kam vajadzīga bankrotējusi valsts ar žēlabās iztieptu roku utt…

Nesaprotu, vai tiešām svara kausi sāk sliekties uz lielā lāča pusi ? Lai būtu objektīva- lūk teksts krievu valodā, ko publicē Latvijā un pārspriež TV5.

Жители хотят видеть Латвию в составе России.

Жители Латвии считают, что если бы государство присоединилось к России, а не к Евросоюзу, то жизнь в стране была бы лучше.

Об этом свидетельствуют результаты опроса, проведенного в передаче “Без цензуры” телеканала TV5. Так, 88,2% опрошенных считают, что нужно исправить ошибки прошлого и присоединить Латвию к России. 2,9% телезрителей признали вступление в ЕС ошибкой, и заявили, что из Европейского союза нужно выйти.

В том, что Латвия сделала правильное решение, присоединившись к Европейскому сообществу, уверено 8,9% респондентов.
Правильным решением, в Европе сила – 8,9% (166 зрителей)
•Ошибкой, нужно выйти из состава ЕС – 2,9% (54)
•Латвию нужно присоединить к России – 88,2% (1655)
•Итого – 100% (1875 зрителей)

В целом, жители Латвии считают, что если бы государство присоединилось к России, а не к Евросоюзу, то жизнь в стране была бы лучше. Об этом сообщает NovoNews.

Tavas domas par šo aptauju ?

Vai mēs ejot uz vēlēšanām un balsojot par Latviešu daudzajām sadrumstalotajām ‘zaglīgajām’ partijām un ar vienu aci skatoties uz krieviskajām (neapšaubāmi… mērķtiecīgākām) partijām neatmostamies no rīta Krievijas guberņā.

obamamedvedevputinpreview1

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

9 viedokļi par “Latvijas iedzīvotāji vēlas pievienoties Krievijai.

 • .
  .

  Pilnīgs murgs un meli, krievija laikam gatavo attaisnojumu savai iespējamajai agresijai.

  Atbildēt
 • .
  .

  Latvijā neviens nevēlas pievienoties Krievijai un tas, kurš šādus mēslus izdomājis ir zemākās rases deģenerāts, kuru prostitūte ieņēmusi no piedzēruša talbraucēja kaut kur bijušās PSRS galvaspilsētas nomalē. Neaizmirsīsim, ka Padomju Savienību dibināja tuvradniecības rezultātā dzimuši ģenētiski degenerāti, pederasti un sifelītiķi Ļeņins, Trockis, Zinovjevs, Kameņevs un Džeržinskis. Par Staļinu pat runāt nav ko, tam kroplim pat pirksti bija saauguši uz kājām, rociņa nokaltusi un kopumā izskatījās pēc primāta. Ta kā šitādas idejas var ienākt prātā okupantu cūkām vai kādai padauzai no Čaka ielas Ždanokai. Piedrāžu tos civilizācijas mēslus, kuriem šitādi murgi ienākuši prātā.

  Atbildēt
 • .
  .

  Только ублюдки могут в Латвии выразить желание присоединится к другой стране! Тем более к России… То, что распался Советский Союз – это лучшее,что могло произойти в 20-м столетии и не одна сволоч меня не заставит присоеденится к России. А так называемая “русскоязычная” пресса и особенно 5-й канал, то я такое дермо не читаю и не смотрю. И другим этого не советую! И так дерма хватает.

  Atbildēt
 • .
  .

  Bet iedota informācija tikai no vienas puses! 🙂 Iedomajeties, vai Latvija ir vajadzīga Krievijai? Priekš kam? Smiekli nak)))

  Atbildēt
 • .
  .

  Nav jābrīnās, aizvakar Delfos pati lasīju, ka izmisumā cilvēks raksta,ka Latvijai steidzami jāpievienojas Krievijai, ar to arī pietiek, vai nesaprotam, ka ļoti uzmanīgi ar šādiem izteikumiem ne tikai uz ielas, kur nu vēl internetā, kurš pieejams katram?

  Atbildēt
 • .
  .

  Nekad nesakiet nekad! Situācija ir vairāk kā nopietna,ja tādā tempā turpināsies lejupslīde ,tas ir reāli iespējams.

  Atbildēt
 • .
  .

  absolūta DEZINFORMĀCIJA! ir jābūt absolūtam ambīlim lai domātu un kas vēl vairāk izteiktu vēlmi pievienoties krievijai! smiekli nāk

  Atbildēt
 • .
  .

  galiigs murgs!!! tie kas grib pievienoties krievijai(vairkuma krievvalodigie iedzivotaji) lai ari maina pasi un paliek par krieviem,latvija ir muusu valsts,ja viniem tas netiik,lai tinas uz krieviju!!!!!!

  Atbildēt
 • .
  .

  информация была взята не с проста. потому что латвийцы подавали бумаги на рассмотрение того, чтобы Латвия вошла в состав России.. а России мы нафиг не нужны, у них самих бардак.
  но то что латвийское правительство разваливает страну – очевидно…
  и пока будут те, кто будет кричать “,lai tinas uz krieviju!!!!!!” и “zemākās rases deģenerāts, kuru prostitūte ieņēmusi no piedzēruša talbraucēja kaut kur bijušās PSRS galvaspilsētas nomalē” – не будет ничего хорошего. эти люди сами себя опускают и из таких же состоит правительство… хотите сохранить страну – учитесь думать и быть людьми, а не дерьмом.

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *