Latvijas dāvana Krievijas pilsoņiem,žēl ka tas nav abpusēji

Latvijas dāvana.

Tikai divas stundas un 25 minūtes tagad ir nepieciešamas, lai no Liepājas nokļūtu Krievijas galvaspilsētā. Vakar, klātesot daudzām amatpersonām, oficiāli tika atklāts pirmais reiss maršrutā Maskava – Liepāja – Maskava.

Brazīlijā ražotā lidmašīna “Embraer-120″ ar 30 pasažieru vietām no Krievijas galvaspilsētas pirmajā reisā atvizināja 14 pasažieru, bet turp devās jau ar 28 klientiem.

Paredzēts, ka lidmašīna uz Maskavu no Liepājas izlidos otrdienās, ceturtdienās un svētdienās pulksten 17.10, Vnukovas lidostā ielidos pulksten 20.35.

Biļetes uz šiem reisiem pagaidām gan var iegādāties tikai aģentūrās, viena no tām atrodas Liepājā, Ludviķa ielā 7. Taču tuvākajā laikā tās varēs nopirkt arī uz vietas lidostā.

Lētākā biļete uz Maskavu maksā 40 eiro, dārgākā – 400 eiro. “Lētākā biļete maksā divarpus reizes mazāk, nekā biļete vilcienā Rīga – Maskava,” norādīja kompānijas “Atlant–Sojuz” pārstāvis Aleksejs Savčenkovs.

 

“Mēs divus gadus gājām uz šo mērķi. Tā ir dāvana Liepājā un tās apkārtnē dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem, kuri vēlas pabūt dzimtajā pusē un nokļūt pie radiem, kā arī visiem pārējiem, kuri grib apciemot Krievijas galvaspilsētu,” svinīgajā uzrunā sacīja Krievijas ģenerālkonsuls Liepājā Jurijs Koteļņikovs.

“Lidojums bija fantastisks. Ātrs un ērts. Lai arī laika apstākļu dēļ stundu bijām spiesti Maskavā nogaidīt, apkalpošanas serviss bija teicams,” jauno maršrutu slavēja pirmā reisa pasažiere Andželika Hutornova.

Viņa no Latvijas uz Krieviju pārcēlās pirms vairākiem gadiem, taču šeit palika daudz draugu. Arī tagad viņa atbrauca pēc sava dēla, kurš ciemojās Ventspilī, un Liepājas reiss A.Hutornovai licies pieejamāks par Rīgas maršrutu.

Aviokompānija “Atlant–Sojuz” neslēpa tālejošākus plānus. Ja būs pieprasījums, tā ir gatava Maskavas – Liepājas reisos sūtīt jaunu lidmašīnu “Boeing 737″.

Ja aviokompānija “Air Baltic” nespēs un nevarēs turpināt lidojumus no Liepājas uz Hamburgu un Kopenhāgenu, “Atlant–Sojuz” esot gatavs runāt par iespēju pārņemt šo reisu izpildi.

Bet tālāk nākotnē, iespējams, attīstīt gaisa satiksmi uz vairākām citām Eiropas pilsētām.

Vispār jau neticu…pat varu saderēt, ka Seskam nekas tur nesanāks. Laiks rādīs.

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top