Latvijā uzradušies interneta spoki, kas zog

Interneta spoki.

Internetā, kā jau kara laukā. Tikai šeit nešauj un nedur dunci tieši…tas notiek rafinētāk un ar izdomu. Par lielajiem „hakeriem” šoreiz nemaz nerakstīšu.

Katrs portāla īpašnieks vai admins, kas koriģē rakstus ir sastapies ar brutālu ielaušanos un daļēju vai pilnīgu portāla sabrukšanu, ļaundabīgas nesankcionētas rīcības rezultātā.

Visi mēs, sargājam savu maku un būsim nikni…ja ne vairāk…ja to kāds zaglēns nozags. Tā lēni un noteikti tuvojos raksta galvenajam mērķim…pieklauvēt pie mazo zaglēnu pierītes, kas zog rakstus no citiem interneta resursiem, bez atļaujas un ja arī atļāvies nozagt…bez aktīva linka uz autora rakstu.

Daudzos gadījumos tie ir cilvēki, no kuriem tas tiek vismazāk gaidīts, piemēram, nosmulējies tīnis vai vienkārši interneta bomzis, kas grib paspīdēt ar cita rakstu, nedomājot par to, ka tur tomēr ielikts darbs un laiks.

Runa ies par www. spokiem.lv, kas regulāri publicē zagtu materiālu atsaucoties, ka nespēj izkontrolēt sava portāla saturu.

Vai šāds formulējums jums lasītāj neliekas dīvains ?

Labi visu pēc kārtas…
Mēs pēc savas būtības un sūtības internetā neesam  asinskāri un daudz ko laižam gar ausīm, bet kad sāk pārpublicēt gandrīz visus rakstus bez atļaujas un aktīva linka, kas norādītu autoru…mēs nemaz nerunājam par rakstisku vienošanos… sākam protestēt. Portāls www. spoki.lv to nu galīgi nesaprot …

Interneta spoki, tātad zagļi, kurus atradām uzreiz:

zaglis ar profilu PI4UKS

Zaglis …  maxxims

Un ir arī vel citi kontenta zadzēji no šī portāla…. www. spoki.lv.

Var tikai izteikt nožēlu par netaktisko šo profila īpašnieku rīcību, kas laikam nepaliks bez soda. Mūsu draudzīgais kolektīvs ir saistīts ar pārstāvniecību ārzemēs …IT sertificēšanas biroju.

Kāpēc to pieminu… tāpēc, ka galvenie resursi atrodas uz ārzemju serveriem ar kuru sertificēšanu (atļauju izsniegšanu ) arī nodarbojas mūsu partneris un īpašnieks.

Tad nu lūk… viņam šāda situācija liekas noziedzīga.

Interesanti, ko par visu to domā birojs no Puķu ielas 8., kas aktīvi bīda reklamēties zaglīgā portalā…www. spoki.lv

Būšu taisnīgs un pielieku ziņu no spokiem.lv,  kas formāli ir atvainojušies.

Andris Zodāns jacky@spoki.lv
10:08 (pirms 35 minūtēm)

Sveiki,

Paldies, ka informējāt par šo pārkāpumu. Mēs diemžēl nevaram izkontrolēt visu autoru darbus un katrs autors pats uzņemas atbildību pārpublicējot informāciju un tās saskaņošanu ar pirmavotu.

Atsauce rakstā ie pielikta.
ar cieņu,
Andris Zodāns

Tomēr… vai oriģinālo rakstu autoriem  ir aktīvi jāpārbauda šī portāla saturs un jāmeklē zaglēni…. Mēs domājam, ka portālam www.  spoki. lv pašiem ir jānovērš šādu zaglēnu iespējas publicēties.

Mās uzskatam portāla vainu pierādītu. Diemžēl dažkārt šādus portālus vada nevis augstā lojalitāte, bet gan cita motivācija- trafiks un iespējama peļņas gūšana no reklāmas

Pastāv korelācija starp portāla pozīciju internetā un viņa nodarītajiem zaudējumiem citiem interneta dalībniekiem. Ja portāls to nezina, tad negodīga portāla īpašniekam tiek radīti daudzas reizes lielāki zaudējumi negodīgas rīcības dēļ nekā “parastajiem interneta bomžiem” jeb “ierindas”zaglēniem no portāla, kas maskējas ar profila niku.

Tātad … konstatējam „ likumīgi” viņus piesedz  www.  spoki. lv

Zagšanu interneta vietās var salīdzināt ar naudas zagšanu no sveša maka. Jūs nozogat vienu reizi, kamēr neviens neko nesaka…. Un jūs neesat pieķerti. Tad jūs ejat atpakaļ un mēģiniet vēlreiz, pēc tam atkal un atkal…

Gribētos dzirdēt lasītāju viedokli par aktīvu portāla nevarību būt godīgiem pret citiem procesa dalībniekiem. ?

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 
Noklikšķiniet, lai novērtētu šo ziņu!
[Kopējais: 0 Vidējais: 0]

Dalies ar šo ziņu

19 Atziņas “Latvijā uzradušies interneta spoki, kas zog”

 1. taisnigais saka:

  Pakārt aiz pautiem tos bomžus un zagļus zaglis ar profilu PI4UKS

  Zaglis … maxxims

 2. Laila saka:

  Viņiem praktiski oriģināla satura nav, vis ir aizņemts no citiem resursiem. Uz to tad arī brauc spoki. Gan jau uz to pašu atsitīsies, par karmu esat dzirdējuši ?

 3. pipls saka:

  foh foh un zog ar viens no otra COL

 4. Artūrs saka:

  ko jūs priduraki te cilvēki draudat? Tur lielāko daļu ir zaguši no visādiem portāliem, nu starp tiem arī es.. Nu davai taisnigais nāc un izdari, nevis tukši dirs. Vispār es nenozagu tos rakstus, bet izrakstu. Tad nu priekš kam ir vajadzīgs tāds portāls, lai būtu tukš. Jo daudzi nezina, no galvas.. Tad jau nevar neko izdarīt.

 5. Artūrs saka:

  Te lielāko daļu ir pīkstuļi, rauduļi un čīkstuļi.

  Nu reāli, spoki.lv ir viens no labākajiem portāliem Latvijā. Ir tizli, ka lielāko daļu no Latvijas ir skopuļi un nolādēti radījumi. Es vienkārši to nesaprotu. Ja piemēram cilvēks izraksta, no kaut kādas mājaslapas, labu rakstu. Nu kāpēc, no turienes nedrīkst izrakstītu, ja citiem tas būtu interesanti ko būtu palasījuši jaunumus un zinošus rakstus? Vispār jūs tagad šo ziņojumu domājat ar galvu? Vai vispār saprotat ko darāt? Jaucaties tādi kā skabargas pakaļā citiem. Vienkārši riebīgi ir tas, ka cilvēki tādi kā jūs esat glēvuļi un paši zagļi esat leili. Zogat naudu, no visādiem. Varu derēt, ka šeit sēž Godmanis, vai arī Šleseru pārstāvis, lai mūs visus nosūdzēt un visu dabūt sev un viņiem.

 6. laimisk saka:

  Nu ļoti labi Artūr tu raksturoji sevi un pārējo zagļu filozofiju, mums nav žēl, ka kāds kaut ko kopē, bet tad liec aktīvu linku uz nokopēto materiālu, ja tu nezini, kas tas ir tad zem raksta liek šādu rindu
  autors : //kllproject.lv

 7. maxxims saka:

  bļa tiku pamanīts Un ja vispar šeit nekur nav teikts ka nevar ņemt rakstus no šejienes:P

 8. laimisk saka:

  Jebkurš interneta lietotājs to zina, ka par velti ir tikai siers peļu slazdā, ja tu to nezini tad parasti normāli interneta lietotāji paskatās kontaktos sev vajadzīgo informāciju.

  KONTAKTI

  Iznāk tā …ja pie tevis mājās ieradīsies policija un ņems visu kas viņiem iepatiksies, jo nekur taču nav rakstīts, ka tas ir tavs… TEV LAIKAM PATIKS.

 9. maxxims saka:

  Ejiet nahu*j man ši majas laba neeksīste.
  Un jā man ir rakstits uz katras mēbeles ka tas pieder man 😛

 10. laimisk saka:

  Ar ko ar Tevi apsveicu ! Parasti numuri uz tā saucamajam mēbelēm ir cietumā

 11. šāā saka:

  Ak jēl.
  Tas zodāns tev pateiks dajebko un pēc tam tiem lietotājiem pateiks “labs darbiņš”. tas ir cilvēks bez morāles, stājas un jebkā svēta, tā kā nebrīnies par to portālu.
  portāls ir sūds, jo tajā nav nekā orģināla (ja par “orģinālumu” var uzskatīt bildes kuras ir pabijušas visos portālos un tajos pašos spokos ieliktas kādas simto reizi)

  btw un ko tu gribi no slima cilvēka, kuram ir ģimene, bet baigi patīk ap jaunākām meitenēm menģēties. kā to sauca? pedofīlija? tā kā labāk nopriecājies, ka tev vēl tālu līdz viņa līmenim! 🙂

 12. HUNTERZ saka:

  Hāh nu paldies, tagad par to kad nomelnoji spokus šaj lapai pizdu ir 🙂

 13. Neregistrets spoki.lv lietotajs saka:

  Kas šitas par sūdu vispār ir? 😀

  Kāpēc, lai kāds zagtu kautko no nepopulāras adreses.

  Laikam pieregistresos spokos, lai varetu kopet visu no jums :*

 14. Elīze saka:

  “Ak jēl.
  Tas zodāns tev pateiks dajebko un pēc tam tiem lietotājiem pateiks “labs darbiņš”. tas ir cilvēks bez morāles, stājas un jebkā svēta, tā kā nebrīnies par to portālu.
  portāls ir sūds, jo tajā nav nekā orģināla (ja par “orģinālumu” var uzskatīt bildes kuras ir pabijušas visos portālos un tajos pašos spokos ieliktas kādas simto reizi)

  btw un ko tu gribi no slima cilvēka, kuram ir ģimene, bet baigi patīk ap jaunākām meitenēm menģēties. kā to sauca? pedofīlija? tā kā labāk nopriecājies, ka tev vēl tālu līdz viņa līmenim! ”

  Zini ko? Man liekas, labāk jāpriecājas ka līdz tavam zemajam līmenim mums vēl tālu. Kādā veidā tu vari tā spriest par cilvēku, par kuru neko nezini? Pardon, tu pat nespried par viņu, tu apmelo un nomelno viņu. Kas attiecas uz personīgu nepatiku, to ir jārisina privāti.
  Runājot par pašu portālu-pati tur esmu reģistrējusies jau labu laiku, un, jā, tur ir daudz drazas, bet ir arī tiešām labi un informatīvi raksti, kuri nav nedz nokopēti no citiem Latvijas interneta resursiem, nedz zagti.
  Un vispār, kas jums ir šeit, ko jūs visi tā cepaties? Atvainojos par rupjību, bet-ļautiņi, jums tiešām šie spoki tā dirsu plēš, ka nevarat izturēt un šeit izgāžat visas savas dusmas?

 15. Talums saka:

  Jūsu portāls tiešām atradis, kur paspīdēt. Ja dzīsies pakaļ visam, kas internetā stāv par autortiesībām tad varētu iesūdzēt visu pasauli. Tikpat labi varu jums pajautāt vai jūs pajautājāt atļauju par katru youtube video, ko jūs šeit ievietojat. Vel, gribat teikt kad viss jūsu portāla informācija sastāv no savas kastes kur sēžat izdomāts ? Paši ar neko labāk neatpaliekat. Spoki man patīk dēļ tā kad tur ir visa interesantā informācija apkopota.
  Uzskatu, kad ši vien ir jūsu “gudrā” mārketinga metode ar ko vēlētos iegūt sev cilvēkus.

 16. Vidariem saka:

  Ši mājaslapa ir pilnīgs sūd* , līdz šim par tādu nebiju pat dzirdējusi….
  Vnk skauž, ka spokos sēž tik daudz cilvēku.

 17. !!! saka:

  Kas ši pa lapu tīri te jau nekas nav kā veca avīze. Kas ir aizliedzis copy paste?

 18. laimisk saka:

  To : Vidariem,Talums,Neregistrets spoki.lv,HUNTERZ, un visiem pārējiem maniem draugiem no spoki…lv

  Kā man patīk,… kā jūs cepaties…tāpēc jau arī būs interesanti, ka no manis un citiem autoriem tiek kopēts un likts spokos, tātad šeit ir materiāls , kas jums vajadzīgs.

  Lieta ir vienkārša. IR JAUNUMS, vai esat ievērojuši, ka katram nokopētajam gabaliņam nāk līdzi links no tās vietas kuru paņēmāt bez prasīšanas ! .
  Ja saprotat par ko iet runa ….tad tagad šis materiāls ir piereģistrēts.

  Ja jūs to linku pie darbības paste nodzēšat,,, tik un tā links paliek…tikai neredzams. Kad uz spokiem sakrājas zināms daudzums šādu piereģistrētu (zagtu) saišu iestājas soda sankcija no GOOGLE.
  Nu un dedzīgākās ip adreses arī netiek aizmirstas.

  (laimisk, maija, piter, sana)

 19. ghostbuster saka:

  Lielākā daļa rakstu ir kopēta un ievietota vez autsaucēm uz oriģinālu no citiem LV portāliem.
  Piem, kaut vai “biedrs” BLACK ALIGATOR – visi raksti tiek pasniegti kā paša veikums. Es saprotu, ka puņķainam attīstībā atpalikušam 17. gadus jaunam īpatnim vajag pazīmēties. Tak paskatieties kaut bilžu exifus – jamam 10 fotoaparāti ? Plus nejēga pilnīgs….par tēmu nefilmē….. noķertu, rokas izlauztu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top