Politisks līderis, latviešu nācijai tādu nav, tas ir skumji

 

Politisks līderis.

Negribēju rakstīt par tematu, kas jau tā ir runāts un aprunāts ļaužu un mēdiju ziņu krātuvēs.

Tomēr, nekas cits neatliek…

Latvija ir briesmās un tikai mēs ierindas „pingvīni” paceļot balsi vēl kaut ko varam grozīt un ietekmēt.

Kāpēc tik drūmi?

Tāpēc, ka Latvijā nav rīcībspējīgas valdības un prezidenta. Tukšu salmu kūlēji un sava labuma meklētāji it visā.

Nonācis jau tik tālu, ka Eiropas Savienības „dāvāto” naudu nevar bez kašķiem apgūt un izgāž vienu konkursu pēc otra.(nevar vienoties par „otkatu”)

Tas beigsies ar to, ka Eiropas Savienība mums samazinās piešķirtās naudas daudzumu… no malas liekas, ka mums palīdzība nav vajadzīga, jo taču neņemam – to ko dod.

Nākošais vājprāts ar Lindermani un referendumu par krievu valodu.

Rodas pamatots jautājums, kur bija valdība, kad vēl tikai tika sākts vākt parakstus valodas jautājumā.

Tagad atmodušies no naudas raušanas un dalīšanas ikdienas ir sākušas meklēt atbildīgos, kuriem jau savlaicīgi esot vajadzējis nepieļaut jautājuma par krievu valodu nonākšanu līdz referendumam.

Politisks līderis, smiekli nāk par tādu rīcībnespējīgu  valdību!

Latvijas valsts un visi tie politiķi (deputāti), kas barojas uz valsts rēķina, nav spējīga tikt galā ar vienu nepilsoni Lindermani, kas Latvijā dara visu, kas tik viņam ienāk prātā.

Ja tā turpināsies…tad nav ilgi jāgaida, ka tie “memļuki” valdībā iedos Lindermanim  pilsonību par nopelniem.

Kas tie par politiķiem, kuriem ir grūti diskutēt par valsts stratēģijas un attīstības jautājumiem ? Latviešu nācijai nav politisku līderu, kas ap sevi būvētu garīgo telpu, kam cilvēki ticētu.

Un tajā pašā laikā latvieši, kas te vēl ir nejauši aizķērušies,tiek pamazām nokauti ar nodokļu nekontrolētu paaugstināšanu.

Pieņemts, ka savu sašutumu mēs izsakām ar “kājām”… aizbraucot. Latvieši, kas kaut ko dara, arvien straujāk atstāj Latviju, bet tie, kas sevi dēvē par valdošo „eliti” joprojām paliek un plaukst savā nodevīgajā stulbumā.

Ko dara krievi jūtot mūsu valdības neizlēmību un gļēvumu ?

„Saskaņas centra” līderu aktivitāte atgādina teicienu „gudri cilvēki neapvainojas, gudri cilvēki plāno atriebību”… un to viņi izdarīs ar sava patrona labvēlīgo palīdzību…Krieviju.

Politisks līderis

Ja nenotiks pēc mana prata… būs spēcīgi protesti, un mēs aicināsim cilvēkus iziet ielās, solīja Lindermans. Vai tas nav nopietns signāls latviešiem, ka viņiem grasās atņemt kaut ko vairāk … zemi, un iespēju būt latvietim.

Pēdējais laiks dot tam likumīgu, bet pienācīgu pretsparu.

Un ko Tu ?

Es vismaz par to rakstu un piesēju Latvijas karoga lenti pie auto antenas. Mēs taču esam vairākumā!

Nu tad arī parādīsim, kas šeit ir SAIMNIEKS !

Labu Dienu!

 

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Politisks līderis, latviešu nācijai tādu nav, tas ir skumji”

 1. gig saka:

  Mazākumtautību pārstāvjiem, kas dzīvo šajā valstī, ir sava atbildība par valsts pamatvērtību saglabāšanu, vai viņiem vismaz ir jārespektē valsts un pilsoniskās sabiedrības pamatvērtības un intereses.

  Latviešu valoda, tāpat kā valsts karogs, himna un ģerbonis, ir valsts simbols, un šajā nozīmē valsts valoda īsteno vienu no divām būtiskākajām funkcijām – valodas simbolisko funkciju.

 2. fanfar saka:

  Viss konsolidējamais ir konsolidēts, bet vienalga valstij hroniski trūkst naudas.

  Tiek samazināts atalgojums skolotājiem un policistiem, mediķiem un kultūras darbiniekiem. Turklāt esošā vara raida nepārprotamus signālus par sociālā budžeta krahu. Tas nozīmē, ka katram būs jāuztur pašam sevi gan bērnībā, gan vecumdienās.

  Veidojas tāda kā nākotnes naturālā saimniecība…
  Šāda nostāja nevar veicināt nācijas attīstību un valstiskā līmenī attīstīt ekonomiku.

  Sarežģīti paskaidrot bērniem vai jauniešiem, kāpēc politiķi nevēlas redzēt attīstītu ražošanu Latvijā vai kāpēc ārzemnieki izmanto savu valstu piešķirtās subsīdijas, lai attīstītu lauksaimniecību Latvijā.

  Tā vietā, lai valsts radītu priekšnosacījumus darba vietu izveidošanai, tiek liegta iespēja privātajam uzņēmējam attīstīt uzņēmumus.

  Vairāki politiķi sēj tādus strīdu dīgstus, kuriem attīstoties jau daudz lielākam skaitam iedzīvotāju būs ne vien nepatīkami, bet ekonomiski sarežģīti šeit dzīvot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top