Referendums, latvieša pēc referenduma pārdomas

Referendums.

Labi, ka esam vienoti parādījuši visai pasaulei, ka Latvija un latviešu valoda ir un būs. Prieks, ka bija maz tādu tautiešu, kas savā naivumā atbalstīja provokatora Dūles aicinājumu balsot ar tukšu balsošanas lapu.

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

Referendums, sanācis ir tā, kā es arī domāju.

Latviešu valoda būs!

Taču šoreiz ir pamatoti jāpadomā par notikušā referenduma bezjēdzīgo un nesaprotamo iespēju vispār notikt…

Kāpēc tik bezzobainas ir drošības iestādes ar Jāni Kažociņu vadītāja krēslā,  kuru viņam steigšus būtu jāatbrīvo…citam, kas ir Latvijai lojāls un rīcībspējīgs ierēdnis. Rodas pamatots jautājums…

KO  SAB VADĪTĀJS DARA LATVIJAS DROŠĪBAS LABĀ ?

Neko nedara…izliekas  neredzam  ārvalstu finansētas pret-valstiskas provokācijas un nesauc pie atbildības to īstenotājus.

Paradokss…viens nepilsonis noliek „uz ausīm” visu Latvijas valdību un vēl pēc referenduma uzdrošinās draudēt un rosināt jaunas nekārtības.

Lindermanis :  … „mums izdevās konsolidēt krievu kopienu, pievērst uzmanību šai problēmai. Ja dialoga nebūs, krievvalodīgo cīņa par savām tiesībām turpināsies”

KAS TAS IR ? KĀPĒC TĀ NOTIEK?

Nu ļoti vienkārši…šādu situāciju izveidoja mūsu valdības bezdarbība, jo…

Tā ir valdības necieņa pret savu tautu. Tā ir neizdarība, jo sava labuma aspekti ir svarīgāki. (shēmošana, korupcija, zagšana no valsts kases)  Tā ir neizlēmība un bailes no krievu lāča. (sīku pakalpiņu filozofija)  Vai neesat ievērojuši, ka visur tiek piesaukta demokrātija un vajadzīgo likumu neesamība.

Kungi un kundze, ko tad jūs valdībā darāt ? Ja nav vajadzīgo likumu, tad kāpēc tādi nav pieņemti?

Es vainoju parodoksālajā situācijā, ka man savā zemē  bija jāiet balsot par savas valodas izdzīvošanu un iespēju attīstīties neizlēmīgo Latvijas valdību :

Satversmes Aizsardzības biroja vadītāju Jāni Kažociņu ,Ministru Prezidentu Valdi Dombrovski, Iekšlietu Ministru Rihardu Kozlovski, Valsts policijas vadītāju, ģenerāli Intu Ķuzi.

Nav jums kungi attaisnojuma un to jūs saprotat, tāpēc arī tagad stāvat klusi.

Rezumējot notikušo…

Man nav pretenzijas pret krieviski runājošiem, ir pretenzijas pret nevēlēšanos cienīt Latviju, tās kultūru. Kāpēc man ikdienā savā zemē jādzird “что, что ты сказал, я не понимаю и нехочу понимать по латышки”

Kundze un kungi… valdībā ir pienācis laiks nopietnai diskusijai par konstitūcijas pamatu nostiprināšanu. Latvijas valsti jādara stiprāku un jānodrošina  pret jebkādiem valsts pamatu apdraudējumiem nākotnē.

Beidziet muļķoties ar tiem latviešu valodas kursiem…ja cilvēks neciena Latviju un latviešu valodu, tad viņam šie kursi izsauc tik smīnu , kā Kravcovam no Liepājas un pārējiem  „saskaņas” centra Latvijas nīdējiem ar Ušakovu priekšgalā.

Referendums

Tāda sajūta, ka Krievija par Latvijas bezobaino „valdību” smalki ņirgājas. Taču piekritīsiet, ka tā ir.

Varbūt tomēr saņemsieties un sāksiet strādāt savas VALSTS un TAUTAS labā, jo kas jūs bez viņas būsiet ?

Sāksim ar Lindermaņa un Osipova izraidīšanu no Latvijas, kā Latvijas  konstitūcijas grāvējiem un nacionālā naida kurinātājiem.

Varbūt, kundzei un kungiem atkal ir bail ?

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

3 viedokļi par “Referendums, latvieša pēc referenduma pārdomas

 • .
  .

  Lindermanis dižojas,ka cīņa līdz vienādu tiesību panākšanai tiks turpināta , jo tikšot rīkotas demonstrācijas un citas aktivitātes.
  Vai tas nav pamts viņa izraidīšanai no Latvijas? Pat Krievija viņu ir izraidījusi , kā jukušu nacionālboļševiku. Kāda velna pēc viņš atrodas latvijā ?
  Varbūt ir radinieks kādam latvijas ietekmīgam žīdam ?

  Atbildēt
 • .
  .

  Ar ārējo draudu analīzi nodarbojas Satversmes aizsardzības birojs (SAB). Publiski izteikti pārmetumi, ka tas nav pietiekami rīkojies, lai ierobežotu referenduma iniciatoru darbību. SAB savu viedokli paudīšot, kad birojs nākšot klajā ar gadskārtējo darbības pārskatu.

  Izskatās, ka šī organizācija (SAB) ir Kremļa atbalstīta un tāpēc tādi nacisti kā Lindermans, Osipovs un ideoloģiskais tēvs – Gapaņenko dziļi nospļaujas par tās darbu un turpina graujošu darbību Latvijā

  … Pilnīgs stulbums būtu, ja šiem darboņiem kāds gatavotos vēl piešķirt LR pilsonību…,lai viņi oficiāli varētu nodarboties ar Latvijas valstisko likvidāciju…

  Atbildēt
 • .
  .

  Par Dūli…un visiem, kas bija iesaistīti Latvijas nodevībā

  Latvijas Intelektuālās Attīstības fonda vadītājs Viesturs Dūle, kā arī fonda pārstāvji Aivars Čivželis, Ieva Krole, Gustavs Butelis, Maira Dzene, Laura Regzdiņa, Sanda Krasta, Ingūna Ģēģere.

  NODEVEJI

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *