Lattelecom, kā pakalpojumu sniedzējam, ES neticu !

latelec neticu 125
Līgums/ 1106….
Lattelecom ir mans galvenais sakaru ( telefons, internets, mājas komplekts) sniedzējs jau daudzus gadus, pareizāk, no viņa dibināšanas dienas. Ir bijuši dažādi periodi, cīņa par ātrumu interneta tīklā, sakaru zudumi nu un citi sīkumi.
AR TO MIERĪGAIS LIETAS IZKLĀSTS BEIDZAS, SEKO NEPATĪKAMAIS.
Vai tiešām lattelecom ir pilnīgs vienaldzības birokrātisks monstrs, kam pilnīgi uzpļaut jautājumam par klientiem, vai viņi saņem pakalpojumu vai NĒ ? Tātad 22.oktobrī man pārtrūka telefona sakari un interneta savienojums.

Paskaidrošu kāpēc tāds. Kā redzi, man ir internetlapas, uz dažādiem serveriem, bet pieeja pie viņām no datora kam internetu un telefonu nodrošina lattelecom. Esmu projektu vadītājs, kam klienti zvana uz fiksēto tālruni , tā man ērtāk.
Tika zvanīts( ar mobilo) uz lattelecom, kur pieteikts bojājums, operators atsaucās uz lieliem bojājumiem lattelecom līnijā. Pēc četram stundām sakari parādījās. Nodomāju , nu nekas kam negadās. Pēc divām dienām 24.oktobrī braucu pie klienta uz Rīgu, kur norunājām jaunā projekta uzmetumus un ievirzes. Vari iedomāties manu pārsteigumu atgriežoties no Rīgas. Ieslēdzot datoru, lai saņemtu papildu materiālus, konstatēt, INTERNETA UN TELEFONA SAKARU NAV, steidzīgi zvanu( ar mobilo) lattelecom tehniskajam dienestam, vairākkārtīgi, līdz man atbildēja operatore un uzklausot visas manas nedienas paziņoja ,( starp citu, būtu vismaz atvainojušies par sakaru zudumu), TEHNIĶI STRĀDĀ LĪDZ 17. ,KĀ ARĪ NESTRĀDĀ SESTDIENĀS, SVĒTDIENĀS UN SVĒTKU DIENĀS UN GAIDIET PIRMDIENU . Tātad nedēļā man nebija sakaru 70 stundas, jo no Rīgas atbraucu piektdien. Lattelecom atpūšas. Lūdzu netraucēt! Vēl jau nezinu , kas būs 27.oktobrī. Zvanot 177, neko nepanācu, tad sāku zvanīt114,protams, problēmu stāstu no gala. 15. iezvanās tel. Un tehniķis paziņo, kaut kur kaut ko rakuši un sanākusi nesaprašanās, kāda neviens nepaskaidroja.

Man ir jautājums lattelecom:

1. Ja man būtu pasūtīta ‘Jūsu’ interneta televīzija, tad brīvdienās, svētku dienās, vai atnākot no darba, ja lattelecom līnijā būs kārtējās problēmas , MAN NEBŪS, NE TELEVĪZIJA, NE INTERNETS, NE TELEFONS ?
2. Vai lattelecom vismaz nevajadzētu atvainoties un kompensēt morālo un tīri ekonomisko zaudējumu.
3. Vai tāda rīcība ir jāsaprot, ka lattelecom ir nedrošs un nav ieteicams ar lattelecom saistīt jebkādus pakalpojumus.
4. Vai jāsaprot, ka lattelecom ir vienaldzīgs viņa pakalpojumu sniegtais drošums.
5. Vai, lattelecom, ir pilnīgi vienalga par sakaru esamību vai neesamību, viņa līdz šim uzticīgajiem pakalpojuma ņēmējiem.(nevar nodrošināt patstāvīgus sakarus)
Uzskatu, ka man ir pienākums brīdināt visus lattelecom klientus un naivos potenciālos klientus, kas nezina par lattelecom politiku attiecībā pret pakalpojuma sniegšanas kvalitāti.
Daudzi man teiks ir taču alternatīvas, kabeļtelevīzija, mobilie sakari, citi interneta nodrošinātāji, JĀ, bet kāpēc ir jāklusē, paņemt pakalpojumu no cita var ātri, bet jāsāk vienreiz šķirot graudus no pelavām. Nu nevar būt lielākajam elektronisko sakaru sniedzējam tāda nievājoša attieksme pret klientiem, starp citu, klients maksā naudu par pakalpojumu, ko nesaņem. Kā būs ar to ?

Gaidu no Lattelecom atbildi.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

8 Atziņas “Lattelecom, kā pakalpojumu sniedzējam, ES neticu !”

 1. mike saka:

  mana cina ar so kantori ilgs jau apmeram 2 gadus, katru reizi, kad vini man pasi piedava ko jaunu, sakas istais cirks. uz solisanu vini atri, tik ar solijumu pildisanu svakak

 2. Udox saka:

  Ja man būtu pasūtīta ‘Jūsu’ interneta televīzija, tad brīvdienās, svētku dienās, vai atnākot no darba, ja lattelecom līnijā būs kārtējās problēmas , MAN NEBŪS, NE TELEVĪZIJA, NE INTERNETS, NE TELEFONS ?

  Atbilde – nebūtu. Paldies dievam, pēc divu mēnešu mokām, kad tehniķis katru pirmdienu brauca pārbaudīt, vai es neesmu kaut ko nepareizi izdarījis, mums beidzot televīzija ir sākusi iet arī brīvdienās. TIkai nezin kāpēc – ļoti spilgta – dažreiz cilvēku sejas ir viens vienīgs gaišs pleķis 🙁

 3. JS saka:

  Latteleko-Gate 1 (jumta līgums- zaudējumi Latvijai > 30 milj)
  Lattelkom- Gate 2, kad Melngailis mēģināja prihvatizēt 45% sev, pārējo kautkam.
  Latteleko-Gate 3 digitālā lieta.
  Lattelekom un kvalitāte ir nesavienojami jēdzieni. To varu apgalvot kā Dr.Sc. Ing. kvalitātes vadībā un ar 50 gadu stāžu šai jomā.
  Staidzīgi ir jāsāk saprast, kā tas varēja notikt ka vinnē firma kam par televīziju na nekādas jēgas.

 4. Džei -Džei saka:

  1) ne viss ir tik melns kā Jūs te mālējat…
  2) info par bojājumu novēršanu un materiālo kompensāciju ir norādīta līgumā, ja kaut viens to būtu vispirms izlasijis pirms lieki virināt muti..
  3) un kā bieži ir ar Jums pašiem, kad jāmaksā rēķini? Kad saistības netiek izpildītas?
  4) cik nācies izmantot Baltkom pakalpojumus – kvalitātes un apkalpošanas servisa, bojājumu novēršanas gadījumos tie ir vēl daudz sliktāki kā Lattelekom
  5) ja nedarbojas telefons un i-nets, tas nenozīmē, ka nedarbosies tv, ja ar rēķ. viss kārtībā, jo tas iet atsevišķi.
  Un, ja kāds veicot kaut kādus rakšanas darbus ir pārrāvis kabeļus – pie tā jau nav vainīgs Lattelecom, bet tas nemākulis, kurš pielaists pie rakšanas…

 5. Jānis saka:

  MAN PERSONĪGI PRET ŠO UZŅĒMUMU NAV NEKĀDU PRETENZIJU!
  Esmu šī uzņēmuma klients jau četrus gadus, no maija mēneša lietoju arī digitālo televīziju – vienīgais mīnus ir TV3 kvalitāte – spilgts ekrāns.Pa šiem četriem gadiem ir vienu reizi pazudis internets, sazvanot operātoru, kļuda momentāli tika labota.Pie tīkla ir pieslēgti divi datori,kas visu laiku lejupielādē failus no interneta,ka arī vienlaicīgi tiek lietots internets,izmantots telefons,izmantota digitālā televīzija – Nav nekādu problēmu,strādā ideāli.Maksa par šada veida pakalpojumu ir 24.90LS,BET PAR KVALITĀTI IR JĀMAKSĀ!

 6. Harijs saka:

  Man arī pret Lattelekomu nav nekādu pretenziju,šis ir viens no retajiem kantoriem,kur attieksme pret klientu tiešām ir līmenī.

 7. Laucinieks saka:

  Lattelecom uzņēmums ir domāts peļņas gūšanai un ar labdarību tas nenodarbojas. Šogad no fiksētā telefona pakalpojumiem atteicos, jo vadu savienojuma vietā Lattelecom piedāvāja 2 alternatīvas:
  – pāriet uz bezvadu tehnoloģiju CDMA;
  – atteikties no Lattelecom pakalpojumiem.
  Izvēlējos otro variantu, jo:
  (1) ar šīs tehnoloģijas ieviešanu tiek izbeigts mans sapnis par DSL interneta pakalpojumiem. Solījumus dzirdēju ilgāk, kā 10 gadus, vairākas reizes zvanīja pakalpojuma piedāvātāji, kuri piedāvāja Lattelecom DSL pakalpojumu. Uzzinot, no manis :), ka man šis pakalpojums pagaidām nav tehniski pieejams, tiku mierināts, ka vienalga vajadzētu pieteikties, jo būs, būs…
  Interneta iezvanpieeja, ko iespējams izmantot ar CDMA, nav paredzēta intensīvai izmantošanai, jo 2 santīmi par minūti ir pārāk dārgi par internetu ar ātrumu 0,125 Mbps.
  Mēģinot izmantot analogās iezvanpieejas numuru no CDMA līnijas, internets netiek garantēts vispār, bet ja strādās, tad tikai ar ātrumu 0,009 Mbps.
  (2) CDMA telefonu pakalpojumu kvalitāte ir pat sliktāka, kā analogo telefonu kvalitāte. Droši vien, ka tā nevajazētu būt, bet realitāte ir savādāka.
  Un ko Lattelecom? Bet Lattelecom ir priecīgs, jo būs nošāvis vairākus zaķus uzreiz:
  – lauki būs digitalizēti, kā tika apsolīts;
  – internets, jeb parodija par to, joprojām ir pieejams;
  – laukos vairs nav nepieciešamas telefona līnijas, kabeļi, telefona centrāles, ēkas, kas prasa ļoti lielus izdevumus.
  Varētu priecāties, bet kaut kā nesanāk…
  Ak jā, starp citu, internets tika atrisināts PAŠU spēkiem – pa gaisu tas tiek padots no tuvējās pilsētas, tas ir ~20 km attāluma.

 8. VT saka:

  it’s not lattelekom, it’s real name is TeliaSonera!
  This mafia style money callecting machine is spreading corruption and bribery all over thevworld. It’s impossible to realize this dirty business is run by the Swedish Government!

  Sooner or later TeliaSonera will have to compensate us for all damages and losses made by their criminal actions against our companies!

  TeliaSonera MUST STOP SPREADING CORRUPTION AND BRIBERY IN LITHUANIA!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top