Lattelecom cenu politika ar tendenci palielināt maksājumus.

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Raksts ar dramatisko, Lattelecom cenu politika, būs patiesi Lattelecom naudas izķeksēšanas gadījumi no Tavas kabatas!

Nemaz nepārspīlēju vai ko izdomāju, tikai konkrēti gadījumi!

Nepārtraukti Lattelecom iebrauc mūsu maciņos ar negodīgiem paņēmieniem.

FAKTS!

Laiks dot maniem apgalvojumam pierādījumus. Nu tad arī sāksim ar hronoloģisku atkāpi laikā:

1. Saņēmu viņu vēstulīti ar “prieka” ziņu par tarifa pieķeksēšanu … viņiem plusiņā man robiņš maciņā.

Summa nav liela, bet tomēr tas mani neiepriecina , jo motivācija ir pavisam ačgārna. Lūk, viņi esot atvēruši bezmaksas Wi-Fi punktus un tāpēc ir jāmaksā papildus visiem.

2. Par lēnu internetu (5-6 mb … Liepājas pilsēta, kur tīklu modernizācija man “nespīd”), kas  mēnesī  man sastāda 19.61 (bez pvn) lašus.

Sāpe par kliedzošo nevienlīdzību tarifos… Atgādinu, ka optika un komplekts 4 man “nespīd” Lattelecom tehniskā nespējas vai negribēšanas rezultātā.

Kā var salīdzināt manu tarifu (19.61 ) ar optikas tarifu ar kolosāliem interneta ātrumiem :
Majas komplekts 1 – optika lidz 50 Mbit/s Ls 16,09
Majas komplekts 3 – optika lidz 100 Mbit/s Ls 20,30
Majas komplekts 4 – optika lidz 200 Mbit/s Ls 25,93

Kur samaksas taisnīgums par pakalpojuma doto iespēju kvalitati?

3. Ja Lattelecom līnijā būs bojājums!

Un ja man būtu interneta televīzija, tad brīvdienās, svētku dienās, vai atnākot no darba, MAN NEBŪS, NE TELEVĪZIJA, NE INTERNETS, NE TELEFONS !
Tāpēc, ka svētku dienās un brīvdienās neviens ar jūsu problēmu nenodarbosies.(no personiskās pieredzes)

4. Kas to vēl nav izdarījis tad ir skaidrs, ka jāizvēlas ar ko un par kādam naudiņām skatīsies skaistos seriālus un „ boevikus”.
Vispār mazliet nepareizi izteicos…ne vis ar ko, bet par cik naudiņām.

Tagad, kā to izprot Lattelecom…

Televizori man ir un pat veseli trīs. Kā zināms ir pat veselas četras alternatīvas…domāju pilsētniekiem pieejamas visas, bet nu laukos var gadīties tikai virszemes Tv par kuru tad arī gribu šoreiz parunāt vairāk.

Par signali kvalitati un alternatīvu

Līdz šim daudzi izmantoja virszemes TV apraides bezmaksas četras Latvijas programmas. Starp citu, kad bija epopeja ar Šķēles sagādato digidalo Tv kašteļu iegādi tika solītas četras bezmaksas TV programmas ar iespējamu to palielināšanu (bezmaksas).

Lattelecom cenu politika

Izziņai …Lietuvā darbojas 17. Bezmaksas programmu!

Rezultāts ir tāds, ka divas bezmaksas programmas tiek noņemtas. Paliek tikai divas un ar to mēs ieņemam stabilu pēdējo vietu Eiropas bezmaksas apraižu reitingā.

Sirds pilna un gribu mest vēl vienu lielu FUI… Lattelecom negaušu un naudas kāro darboņu ar nātrēm aizaugušajā dvēseles dārziņā.

Ja man ir trīs televizori un dzīvoju personīgā namā, tad vienīgā alternatīva lai skatītos Latvijas TV programmas iepriekšējā līmenī ir šāda, pēc Lattelecom plāna…

Man būs jāpērk katram televizoram maksas pamata paka par 4.36 mēnesī (vienam televizoram)

Bilance (manā gadījumā) :

Par viedkarti tiek piemērota vienreizēja maksa Ls 6. Dekoders vai CAM modulis vienam televizoram lai būtu kur ielikt viedkarti , cena: Ls 26,50.  Vai dekoderis Selteka TC-402 HD Cena: Ls 39,00.

Trīs viedkartes 3x 6=18
Cam modulis 26.50
Maksa par pamata paku (trīs Tv) 4.36 x 3=13.08
Pirmajā mēnesī 2014.gada janvārī kopā = 57.58 lašu vai 2014.g apmēram 81 eiro. Pē tam katru mēnesi par pamata paku 18.42 eiro!

Tas draugi ir tikai par virszemes Tv, kur vēl Lattelecom internets (5-6 Mb) plus stacionārais telefons, kas sastāda turpat 20.0 lašus vai pa jaunam 28.1 eiro.

Tagad tiem raksta lasītājiem, kas man ieteks alternatīvu …piemēram, Viasat satelīta televīziju, kā zināms tur ir Latvijas programmas.

Viasat gadījumā man jāpērk trīs satelīta tjuneri un cena nebūt (abonēšana) nav mazāka.

Personīgi es iztiktu bez tiem diviem noņemtajiem Latvijas Tv kanāliem, bet sieva un sievasmāte, kā arī bērneļi ir iecienījuši dažas programmas no TV3 un viņu gaumes diemžēl ir dažādas.

Negribu viņus ierobežot no ierastā… katrs skatās atbilstošu programmu savam vecumam.

Secinājums:

Lattelecom par divām Tv programmām (krievus neskatos) ,manā gadījumā, pieprasīs katru mēnesi 18.42 eiro.

lattelecom

Lattelecom cenu politika, vai nav par traku!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

9 viedokļi par “Lattelecom cenu politika ar tendenci palielināt maksājumus.

 • .
  .

  Tāpēc pārej uz sat tv, šārē un par 5$ dolari skatīsi visu iespējamo pat pieaugušo kanālus.Sen ta daudzi dara. Lai viņi aizrijas ar savam cenam par neadekvāti stulbam programmu pakām pie tam zema kvalitate bez HD.

  Atbildēt
 • .
  .

  Tu tak sanemsi kadus 23 kanalus klat, ko knauzejies.

  Atbildēt
  • .
   .

   Man nevajag 23.kanālus, man vajag atpakaļ tos divus, kas bija bezmaksas.

   Atbildēt
   • .
    .

    ja vēlies tos divus zvani uz MTG – tas ir viņu lēmums par bezmaksas apraides pamešanu, kaut arī, tajā brīdī kad TV3 apvienojās ar LNT tika apsolīts, ka apraidi nepametīs.

    Optiku protams ka nevar savilkt pa visu valsti, aizbrauc uz to pašu vāciju vai jebkuru citu eirpopas valsti, interneta ātrums 5 – 6 mbit/s liksies kosmos, jo viņiem šie ātrumi ir daudz zemāk un cenas daudz augstākas (proporcionāli algai).

 • .
  .

  Un ja ir noslēgts līgums, kaut beztermiņa, no viņiem atteikties ir vēl grūtāk!

  Ja tu atsakies, tad pakalpojumu atslēdz pēc 5 dienām, bet rēķinu atsūta līdz mēneša beigām. Rodas neganta aizvainojuma sajūta, ja atsakies mēneša sākumā. Bet viss ir līgumā atrunāts.

  Atbildēt
 • .
  .

  Pazīstama sajūta. Man arī ltk un optika “nespīd”. Maksāju par DSL daudz vairāk nekā citi par optiku. Jā, ir bišķi “obidno”. Tā nu tas ir. Optiku privātmājai ltk netaisās vilkt.

  ltk cenas atšķirību skaidro ar to, ka optikas uzturēšanas izmaksas ir zemākas nekā dsl līnijām.

  Vispār ir dzirdētas baumas, ka tiklīdz ltk kontrolēs lielāko daļu .lv tirgus, tad notiks cenu paaugstināšana un dažādu ierobežojumu (tīkla trafiks) uzlikšana. Šķiet, ka pirms gada no ltk pa e-pastu atnāca viltīga aptauja, kur daži jautāji bija jau tādi aizdomīgi (aptveni: vai jums pietiek ar tik un tik GB trafika mēnesī).

  Tā kā redzēs… dsl jau nav ne vainas teorētiski (stabils nets), bet besī lēnais uploads, tas ir ārpus katras kritikas. Man te pat vdsl nav pieejams. Ja būtu optikas uploads, tad es izvērstos oj oj oj… (izejošais trafiks būtu terabaitos). Eh.. ir tā kā ir. Pagaidām “lāpos” ar Eirpoas datucentros izvietotiem serveriem, izmanto to ātros pieslēgumus. Protams, tas man izmaksā smuku summu. 🙁

  Atbildēt
 • .
  .

  Nu bet viņiem tevis dēļ jāuztur novecojusī līnija, iekārtas, tās jau nekalpo mūžīgi un sāk maksāt vairāk par jaunajām optikas darbību nodrošinošajām.. kā nekā viņi nepērk lētos dlink un tplink.

  Atbildēt
  • .
   .

   Tu ar saproti, ko pateici! Vecās līnijas ir 90% Latvijā! Runa iet par toleranci cenu politikā.
   Nevar prasīt par lēnu internetu vairāk nekā par optiku!
   Tas pats attiecas par virszemes TV. Nav adekvāti prasīt par divām programmām 6.5 eiro mēnesī.(vienam televizoram)
   Runa ir par tām divām programmām, kas bija bezmaksas, bet pēc Jaunā Gada tiek iekļautas pamata pakā.
   Piemēram daudziem nav interesantas pamata pakas krievu programmas.
   Tā ir taisnība, ka Lietuvā ir 17 bezmaksas programmas.
   Arī taisnība, ka Degvielas cena Lietuvā, pārrēķinot no litiem latos, ir praktiski tāda pati, kā pie mums, atšķirība ir pāris santīmos.

   Taču ir viens “BET”. Mēs lejam degvielu un katru gadu, ejot tehnisko apskati, maksājam ceļa nodokli. Lietuvieši apskati iet reizi divos gados, bet ceļa nodoklis viņiem ietverts degvielas cenā. Lietuvietis izbrauc to pašu, bet izdevīgāk.

   Un pa daudz, daudz reižu labākiem ceļiem. Kur tie mūsu nodokļi paliek, es, protams, nezinu, bet ceļi kaimiņos ir vienkārši fantastiski labi !

   Tas tā piebildei….vai saprašanai kādi āži Latvijā ir pie stūres!

   Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *