Lāsma Kugrēna ar viesizrādēm Liepājā.

 

 

Viesizrāde ‘’Jaucības un nejaucības’’
Liepājas Latviešu biedrības namā

Liepājā…  27. oktobrī plkst. 16.00  Latviešu biedrības nama Lielajā zālē varēs skatīt aktrisi Lāsmu Kugrēnu uzvedumā ’’Jaucības un nejaucības’’ pēc rakstnieces Andas Līces grāmatu motīviem.

Rakstnieces Andas Līces ar brīnišķīgo humora izjūtu piepildītos stāstus par katram mums pazīstamām izjūtām un lietām Virdžīnijas Lejiņas režijā izstāsta Nacionālā teātra talantīgā aktrise Lāsma Kugrēna.

Ar viņu kopā izrādē spēlē aktrises dēli Jānis Mūrnieks un Jēkabs Reinis, bet ģitāru draiski spēlē Andas Līces meita Elīna. Uzvedums tapis, atzīmējot aktrises 60 gadu jubileju.
„Izrāde veltīta manam tēvam Raimondam un visiem, kuri man mīļi,” –tā Lāsma Kugrēna.„Kad tu pēdējo reizi teici: „Cik labi!”
„Varbūt tas bija šovasar kādā karstā dienā, kad tu apgūlies savas mājas pagalmā, atmeti rokas un ļāvi saulei rakstīt uz sevis kā uz baltas papīra lapas.

Tu juti, ka saplūsti ar zemi un sakūsti ar debesīm. Tevī saknes laida miers. Tu sajuti, kā caur ādu iztvaiko rūpes. Svaru kausi nostājās līdzsvarā.

Pagaisa doma par laika un naudas trūkumu, nepadarāmiem darbiem, ierobežotajām iespējām. Un tu balsī pateici tik reti dzirdēto: „Cik labi!”” – fragments no uzveduma.
Režisore – Virdžīnija Lejiņa, piedalās – Jānis Mūrnieks un Jēkabs Reinis, muzikālais pavadījums – Elīna Līce.

Uzvedumā skan Elīnas Līces kompozīcijas un latviešu tautasdziesmas.
Vairāk par izrādi www.kulturmarka.lv.

Skatītāji laipni aicināti noskatīties izrādi 27.oktobrī plkst 16.00 Liepājas Latviešu biedrības namā.Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs.

Biļetes iepriekšpārdošanā Ls 4-, no 22.oktobra biļetes cena Ls 5,-.

Liepājas Latviešu biedrības nama
kultūras darba menedžere
Iveta Jēkabsone
www.biedribasnams.lv

Lāsma Kugrēna

 

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top