Lady Gaga, dzīves ceļš pirms viņa ieguva vispārēju atzinību

Lady Gaga.

Viņa savu vietu mūzikas industrijā iekaroja 2000. gadu beigās. Jau no pirmsākumiem, viņa pārsteidza publiku ar savu lielo talantu un smago darbu.

Lady Gaga ir pazīstama ar savu daudzveidīgo ieguldījumu mūzikas industrijā, ar savu ģērbšanās stilu, provokatīvajiem šoviem un mūzikas videoklipiem.

Lady Gaga ir viena no bagātākajām mūziķēm šajā gadsimtā.

Viņa ieguvusi deviņas Grammy balvas, trīspadsmit MTV Video Music Awards, kā arī trīspadsmit Ginesa Pasaules rekordus.

Lai ko jūs domātu par slavenību skaisto dzīvi, šoreiz par to, ka šis ceļš nebūt nav rozēm kaisīts. Lady Gaga ceļš uz vispārēju atzinību un slavu nebija viegls.

No Ņujorkas “Tišas” Mākslas skolas apmeklēšanas līdz uzstāšanās bez fonogrammas, “atvērtā” mikrofona vakaros. Daži dzīves notikumi, ko Lady Gaga darīja, pirms kļuva slavena.

Jau agri iemācījos spēlēt klavieres.

Jau no bērnības bija skaidrs, ka Stefānija Germanota (Gāgas īstais vārds) ir ļoti talantīga. Viņa izrādīja interesi par mūziku, un līdz piecu gadu vecumam jau spēlēja klavieres.

Gāja privātajā skolā, kas bija domāta tikai meitenēm.

Tā bija katoļu skola Manhetenā. Interesanti, ka kopā ar Lady Gaga tur mācījās Parisas Hiltones māsa Nikija.

Gaga iestājās “Tišas” Mākslas skolā.

Lady Gaga mākslinieciskais potenciāls tika atzīts par vienu no labākajām. Tas notika teātra skolā – Ņujorkas “Tišas” mākslas skolā.

Viņa nepabeidza studijas, lai sāktu mūzikas karjeru. Toties, skolas bibliotēkā viņa paspēja uzrakstīt dziesmu “LoveGame”.

Viņa uzstājās ar “dzīvu” dziedāšanu.

Pusaudzes gados Lady Gaga sāka uzstāties Manhetenas bāros. Tāpēc, ka viņa bija nepilngadīga, viņai bija jāņem līdzi māti. Jā, Ņujorkas bāros, kur viņa ar mātes atļauju uzstājās.

Māte bija tā, kas pierunāja bāru menedžerus dot viņas meitai iespēju sevi parādīt publikai ar savām dziesmām

Desmit gadus studēja aktieru meistarību.

Ja esat redzējuši Gagu filmā “American Horror Story”, “The Hotel” vai “A Star Is Born”, tad jūs zinātu, ka viņa ir laba aktrise.

Viņa mācījās aktieru meistarību pēc Lī Strasberga metodes. Pēc viņas teiktā, daudzi par to uzzinot ir pārsteigti.

Lī Strasbergs ( Lee Strasberg) bija amerikāņu teātra pedagogs, aktieris un režisors, kas mira 1982. Gadā. Taču Lady Gaga (Stefani Joanne Angelina Germanotta) dzimusi 1986. Gada 28. martā Ņujorkā.

Tas nozīmē, ka teātra mākslas pamatus viņa ņēmusi no Lī Strasberga grāmatām, kas apliecina viņas talantu.

Seriāls “Soprāni”.

Loma filmā “Zvaigzne ir dzimusi” kopā ar Bredliju Kūperu Stefānijai Germanotai nav pirmā. Viņa piedalījās kulta seriālā “The Sopranos”. Viņas loma bija niecīga – topošā zvaigzne titros tika norādīta kā “meitene pie baseina numura 2”.

Pirmais kontrakts 2006.gadā.

Pēc ilgiem mēģinājumiem gūt panākumus mūzikas industrijā, 2006. gadā Lady Gaga beidzot parakstīja līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju. Tā bija mūzikas ierakstu kompānija “Island Def Jam Records”.

Divus mēnešus vēlāk viņi nolēma atlaist Gāgu. Tā bija kompānijas lielākā kļūda, jo drīz pēc tam viņa kļuva par pasaules zvaigzni.

Tajā pašā gadā viņa izdeva mini albumu.

Pirms radīt savu īsto tēlu un savu pirmo studijas albumu “The Fame”, Gaga ierakstīja mini albumu ar nosaukumu “Red and Blue” ar savu īsto vārdu Stephanie.

Albums sastāvēja tikai no piecām dziesmām un bija 20 minūtes garš. Tas tika pārdots Ņujorkas naktsklubā “Bitter End”, kur dziedātāja tobrīd uzstājās.

Gāga ir daudzu dziesmu autore.

Lady Gaga ir ne tikai pārsteidzoša balss, bet arī laba dziesmu autore. Viņas lielākos hitus – “Poker Face” un “Bad Romance”, viņa sarakstīja pati. Viņa ir rakstījusi arī citām popzvaigznēm.

Piemēram, Britnijas Spīrsas “Quicksand” un Dženiferas Lopesas “Hypnotico” ir tikai dažas no Gagas sarakstītajam dziesmām.

Lady Gaga un “Pussycat Dolls”.

Pirms Gaga kļuva par koncertu un festivālu galveno varoni, viņa uzstājās pirms slaveniem izpildītājiem. Mūsdienās to sauktu par publikas “iesildīšanu”.

Kā piemēru minēšu meiteņu grupu “Pussycat Dolls”, viņu turnejā Eiropā un Okeānijā. Pēc daudzu domām, Gaga uz skatuves paveica tik labu darbu, ka burtiski pārvērta šovu par savu. Tas viņai palīdzēja turpmākajā karjerā.

Lady Gaga 2021 gadā, slavas virsotnē.

Riktīgu bildi likt nevaru, citādi pārkāpšu autortiesības ( velns viņas rāvis) tomēr bildi vajag. Neitrālu:

Lady Gaga

Taču tas jau ir cits stāsts. Stāsts par slavenību.

Labu Dienu!

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top