Labi darbi no Googles un par pliku velti.

 

 

Tā, apmēram, varētu raksturot „Google” lēmumu cīnītie pret visvisādiem vīrusiem un kaitnieciskām programmām.

Pats interesantākais , ka nebūs jāuzstāda kāda papildus programmma vai „Google” vīrusu ķērāja skriptiņš.  Viss notiks „lielā brāļa” serveros veicot analītisku izpētes darbu.

Kā tad „ Google” nonāca pie šāda lēmuma, izrādās nejauši.

Inficētie datori  lielajos interneta plašumos izceļas ar savu diezgan patstāvīgu maršrutu (trafiku). Googles speciālisti  ir izsecinājuši, ka  visi pieprasījumi un arī  izejošais trafiks, ko Tu ar savu aktivitāti  ikdienā veici uz savu datoru iet caur vīrusu radītāju ( proxy )serveriem.

Ko viņi ar to informāciju dara ir tikai ļauno vīrusu radītāju pārziņā…tā var būt tīri nevainīga informācijas vākšana par taviem ieradumiem, bet var būt tavu paroļu zagšana un bankas kontu tukšošanas mēģinājumi. Vis ir atkarīgs no vīrusa mērķiem un ļaunā hakera iegribām.

Nejaukt ar hakeru kustību “Anonymous”, kas pēc savas būtības ir interneta Robins Huds un cīnās par brīvu internetu bez ierobežojumiem.  Vēl piebildīšu, ka  komerciāla spiegošana tiek veiktas ar vēl rafinētākām metodēm.

Tātad… “Google” neskanēs tavu datoru un fiziski arī neiznīcinās vīrusus, bet gan analizēs tava datora maršrutus internetā un no šīs pozīcijas arī noskaidros, ka tavam datoram ir iespējams vīruss.

Tev tiks izsūtīts no “Google” paziņojums par radušos situāciju ar ieteikumiem pārbaudīt datoru uz vīrusu un citu ļaunu mošķu esamību.

Ko Tu, protams, arī izdarīsi… ja rūpējies par savu datu drošību. Ir vesels bariņš bezmaksas antivīrusu programmu, kas šo darbiņu ir spējīgas paveikt.

Secinājums ir divējāds. Labi, ka tevi brīdina, bet nav patīkami, ka tomēr „ lielais brālis” par tevi visu zina.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top