Labākais horoskops, nākošajam, dzeltenā Zemes Suņa gadam

 

2018.gads būs dzeltenā Zemes Suņa gads!

Suns iemieso taisnīgumu, nekad nenodod, un viņa valdīšanas gadā uztraukties nenāksies.

Veselības jomā problēmas Suņa gads nesola.

Lietū un sniegā norūdījies, Dzeltenais Suns neļaus mums ne šķaudīt, ne klepot, ne citādi vārguļot. Taču no kaitīgajiem ieradumiem nāksies atteikties.

Astrologi pareģo, ka Suņa gads būs mierīgs un mērens.

Tas būs ideāli piemērots, lai izveidotu diplomātiskus sakarus, noslēgtu līgumus un pamierus. Tāpat nākamais gads atnesīs pozitīvas pārmaiņas personiskajā dzīvē. 2018.gads pēc austrumu kalendāra priecē ar savu optimismu un pozitīvo noskaņojumu.

Iespējama finansiāla, profesionāla vai garīga izaugsme, bet rezultāts būs atkarīgs tikai no jums.  Jūsu manierēm vajadzētu būt taktiskām un maigām, bet raksturā varat būt kaprīzs.

Tāpēc, ieteicams, palikt praktiskiem, pacietīgiem, uzņēmīgiem un izvērtēt ko jūs reāli varat sasniegt nevis ļauties sapņiem un ilūzijām.

Pie gada līkumainā ceļa nāksies pierast, mācīties uz savām kļūdām un pilnveidoties.

Vēl citi var izlemt nomainīt savu pašreizējo darbu, pret kaut ko interesantāku un sirdij tuvāku. Darba mainīšanai visveiksmīgākais būs laika posms līdz rudenim. Šis gads gan nebūs pārāk piemērots, lai pārceltos dzīvot uz citu valsti.

Kas attiecas uz mīlestība sfēru, tad būs manāma tendence, ka daudzi cilvēki vēlēsies atsvaidzināt savas esošās attiecības vai pat atrast jaunu mīlas objektu.

LŪKOJAMIES HOROSKOPĀ  :

Auns:

Gada sākums būs atkarīgs no darba ieguldījumu iepriekšējā gadā. Svarīgi ievērot mērenību, bet atcerēties, ka panākumus var gūt tikai aktīvi darbojoties.Labākais horoskops

Nav izslēgts, ka vilsieties darbā, ko uzskatījāt par savas mūža darbu, nogursiet cīnīties ar grūtībām un mēģināsiet atrast sev mazāk apgrūtinošu nodarbošanos.

Attiecības ar priekšniecību un kolēģiem neveidosies viegli. Citi var saskatīt Tevī vēlmi būt pārākam par citiem. Tomēr it visā pastāvi uz savas personības lojalitāti.

Nauda tavā maciņā turēsies. Gada otrā puse piemērota ārzemju ceļojumiem vai darbā iekārtošanos ārzemēs. Mīlas jomā viss atkarīgs no tā, cik sen esi kopā ar esošo partneri.

Iespējams, ka senas attiecības var arī izbeigties. Ienākumi uzlabosies, ja kontrolēsiet izdevumus šajā gadā un galvenais – mērenība visā.

Iespējama īpašuma iegāde, dažiem pat citā zemē. Veselība var pieklibot gada sākumā, bet sākot no jūnija situācija uzlabosies. Jauniem auniem veselības problēmu nebūs.

Vērsis:

Tā kā Vērsis ir cīnītājs, jebkurā gadījumā viņš tiks galā ar visu un paspēs noķert veiksmi, jo pret Vēršiem  gads būs labvēlīgs.

Jūs gaida kārtējie karjeras kāpumi, viegla iedzīvošanas mantībā un iespēja novelt savus pienākumus uz kāda cita pleciem. Jūs no sirds varēsiet pagražoties, pievērst vairāk uzmanības savām lietām un veltīt vairāk laika tām sfērām, kurām pagājušajā gadā nebija laika.

Panākumi gaidāmi kā darbā, tā privātā sfērā, jautājums. Karjera paplašināsies un radīsies dažas iespējas no gada sākuma gūt karjeras izaugsmi.

Dzīve ne pārāk bieži dāvā šādas iespējas, tāpēc svarīgi nenobīties, riskēt un ticēt savam Vērša cīnītāja sparam. Nav izslēgti konflikti, nesaprašanās. Svarīgi, vai pats esi vadītājs vai pakļautais.

Labāka situācija, protams, tiem Vēršiem, kas ir neatkarīgi savās darbībās. Priekšniekiem, savukārt, jāpievērš lielāka uzmanība padotajiem un konkurentiem.

Nauda nāks un ies, sevišķi, ja esi nolēmis ko paplašināt biznesā vai mājas dzīvē. Veselības problēmas nedraud. Ģimenes dzīve būs harmoniska. Draugi būs gatavi Jūs atbalstīt arī pie daža laba netaktiska gājiena no Jūsu puses.

Dvīņi:

Gads būs atkarīgs no tavas spējas risināt problēmas un galvenais tikt ar tām galā. Iespējams, gada sākums paies tiekot galā ar iekšējām nesaskaņām .
Dvīņi šogad “lidināsies” un “dies”, sevišķi tie, kam ir kaut kādas darīšanas ar mākslu un radošo darbību.

Jūs spārnos jaunas idejas, iejundīsieties dažādos tēlos un slēpsieties aiz dažādām maskām, kā arī attīstīsiet daudzus talantus.

Tas viss jums nesīs labu peļņu, un, iespējams, arī popularitāti.

Padotajiem nav izslēgtas problēmas ar darba devēju, kas liks pārdomāt iespēju radīt pašiem savu uzņēmumu vai pāriet citā darbā. Ieteicams pēc iespējas lielāku vērību piegriezt kontaktiem, savam tuvākajam paziņu lokam. Gada otrā puse piemērota mācību uzsākšanai, profesionalitātes paaugstināšanai.

Iespējams, šajā saistībā nāksies doties uz citu pilsētu vai pat valsti. Finansiālā sfēra sakārtosies ne ātrāk kā gada otrajā pusē. Dažiem Dvīņiem svarīgākie notikumi risināsies privātajā sfērā. Precētajiem šis nebūs vieglākais periods.

Ja neesat precējies, šogad var būt iespēja pēkšņai laulībai. Arī tiem, kas nesen iepazinušies, gada sākums būs pārbaudījumu laiks. Uzlabosies pašsajūta, pieaugs enerģētiskais potenciāls. Būtu lietderīgi šogad dzīvot piesardzīgi.

Vēzis:

Ne pārāk vienkāršs laika periods, jo gaidāmi zināmi sarežģījumi. Tie ir iespējami gan darbā, gan privātajā dzīvē.
Centies uz visu raudzīties no filozofiskā skatu punkta, citādi ieslīgsi zināmā depresijā.

Visticamāk, ka jūs ne vienreiz vien pakļausieties pesimistiskam noskaņojumam, jums būs grūti pielāgoties pārmaiņām un pieņemt jaunievedumus.

Visā visumā, ja jums blakus ir cilvēki, kas jūs var pasargāt un atbalstīt, tad tiskiet galā ar jebkurām grūtībām, tā kā daļu jūsu rūpju un grūtību uzņemsies tie, uz kuriem esat pieraduši paļauties.

Galvenais nebūt kūtram domās un darbā. Uzlabosies attiecības ar tuviniekiem un draugiem, pie kam tieši viņi būs tie, kas tev šajā periodā palīdzēs visvairāk.

Gada otrā puse vieglāka, tomēr tik un tā nesniegs visas atbildes. Finanšu lietas nestabilas, tāpēc nekādus lielus pirkumus neplāno un kredītus neņem!

Attiecībās iespējamas jaunas iepazīšanās, tomēr diez vai izveidojušās attiecības būs stabilas. Ģimenes cilvēki daudz laika veltīs mājokļa labiekārtošanai, bet daži pāri diemžēl pieņems lēmumu par šķiršanos.

Arī attiecības ar kādu tuvinieku var sarežģīties, sevišķi, ja iesaistītas mantojuma vai nekaustāmā īpašuma lietas. Vēlams piekopt veselīgu dzīves stilu. Smags darbs attaisnosies.

Lauva:

Gads sāksies ar pagurumu un mazu apātiju. Veselības uzlabošanai vēlams ievērot stingru diētu. Var saasināties kaites, kas līdz šim daudz nepatikšanu nedarīja, bet Tu jau juti par viņu esamību. Tomēr kopumā labs laiks, lai parādītu sevi no labākās puses.

Iespējami dažādi labi piedāvājumi darba saistībā, tomēr pieņemot lēmumus, vairāk ieteicams paļauties uz savām domām nevis ieklausīties apkārtējo viedokļos un padomos!

Visticamāk, jūs vienkārši pārskatīsiet prioritātes un pārstāsiet satraukties par to, kas patreiz jums izraisa negatīvas emocijas. Tas savukārt palīdzēs gūt vairāk prieka no savas nodarbošanās, kas šobrīd, varbūt, jums nav patīkama vai pārāk apgrūtinoša.

Bez tam, jūs gaida interesanti projekti, kas pilnā mērā ļaus jums realizēt visus savus talantus un veiksmīgu karjeras izaugsmi, kas līdzi nesīs arī peļņas pieaugumu.

Situācija labvēlīgāka darba ņēmējiem, jo viņiem pastāv iespēja tikt paaugstinātiem amatā un novērtētiem. Ņemot vērā, ka darbs aizņems visu tavu laiku, tad romantiskā dzīves puse mazliet sāks pieklibot.

Ja partneris būs saprotošs, tas neradīs lielas problēmas, pārējos gadījumos nav izslēgts atvēsums jūtās, kas var novest pat pie attiecību pārtraukšanas. Arī attiecības ar bērniem neveidosies pēc vienkāršākā scenārija. Pārmaiņu gads. Būtu lietderīgi adaptēties. Viss mainās un būsiet pārmaiņu priekšā.

Jaunava:

Viss būs atkarīgs no Tevis. Tu pats vari palaist garām kādu daudzsološu iespēju. Nav ieteicams būt pārāk konservatīvam. Gada sākumā lielu lomu spēlēs attiecības ar ārzemniekiem, neatkarīgi vai tie ir sadarbības vai privātie kontakti.

Nav izslēgts, ka kaut kādu iemeslu dēļ jūs izlemsiet ieviest savā dzīvē lielas pārmaiņas un nomainīt ne tikai darbu, bet arī dzīvesvietu.

Tomēr atcerieties,- ja izdarīsiet to līdz augusta vidum, tad dosieties nezināmajā, kas diez vai sagaidīs jūs ar atplestām rokām. Tāpēc liktenīgus lēmumus vēlams pieņemt tikai pēc kārtīgas apdomāšanas, orientējoties uz to, ko varat iegūt un ko pazaudēt.

Var pamainīties tavs paziņu loks, jo sevišķi, ja apjautīsi, ka viens no viņiem tikai izmanto tevi un neko nedod pretī. Iespējami strīdi finanšu saistībā. Gada otrā puse kopumā labvēlīgāka, tad uzlabosies arī finanšu situācija. Sākot no jūnija mēneša pastāv labas iespējas tikt pie augstāka amata vai labāk apmaksāta darba.

Vairāk domā par sevi, mazāk skaties, ko runā un iesaka apkārtējie! Privātās attiecībās ieteicams vairāk saglabāt mieru, nestrīdēties. Iespējams, būsi viegli aizkaitināms, aizvainosies par sīkumiem, tomēr arī neklusēsi par radušos situāciju.
Veselības problēmas šajā gadā neapdraud.

Vienīgi esi piesardzīgs pie stūres, kā arī pārāk neiesaisties sporta veidos! Pozitīvs laika posms lai nostiprinātu to, kas jau ir..
Kopumā šis gads ir pozitīvs, kamēr vien jūs varat fokusēties uz savu darbu un nemēģināsiet stipri mainīt kaut ko apkārt.

Svari:

Būtu ieteicams samazināt pārtēriņus un regulāros izdevumus. Rēķinies, ka ne viss notiks tik ātri kā gribētos. Tomēr, ja nesanāk ar pirmo reizi, mēģini vēlreiz un gan jau viss būs labi!

Tomēr, gads būs sīku zaudējumu un lielu sasniegumu pilns. Viss, no kā jums nāksies atvadīties, atbrīvos jūs un atvērs durvis uz gaišāku nākotni. Tāpēc neturieties pie pagātnes, un pieņemiet visu, ko liktenis jums dod.

Attiecībās ar apkārtējiem neesi lētticīgs, iespējams, kāds grib izmantot tavu vārdu vai pat ieņemt tavu vietu! Tāpēc neklāsti savus plānus, neuzņemies liekus pienākumus un izrādi iniciatīvu, kad tas nepieciešams.

Situācija darba jomā uzlabosies gada otrajā pusē, kad ieteicams sadarboties ar ārzemēm. Izteiktie priekšlikumi būs daudzsološi un, iespējams no lēmuma, ko pieņemsi gada nogalē būs atkarīga situācija nākamajā laika periodā vēl ilgstoši uz priekšu.

Naudas lietas šoreiz nebūs tik daudz saistītas ar darba algu, cik no citām iespējām nopelnīt. Turēties pie solījuma, ka jūs neveiksiet pārāk lielus izdevumus vai investīcijas šajā laikā. Lai vai kā, bez finansēm jau nepaliksi!

Mīlas frontē viss būs atkarīgs no tā, vai attiecības ar esošo partneri ir uzsāktas nesen vai jau pastāv labu laiku. Tie, kas tikko iemīlējušies, protams, diez vai sāks kašķēties, ko savukārt nevar teikt par pāriem, kas jau paspējuši izbaudīt laulības dzīves rutīnu.

Veselība būs atkarīga no dvēseles noskaņojuma un lai cik tas nebūtu parodoksāli no veiksmes biznesā.

Skorpions:

Būs grūti pamest iesākto, lai pievērstos jaunām lietām, jo sevišķi, ja nemaz īsti nezināsi, ar ko tieši nodarboties. Centies noticēt savām spējām, atceries, ka tavām domām ir milzu spēks, un tādējādi tev izdosies realizēt savus sapņus dzīvē, pat, ja tie ir nereāli.

Šajā gadā gaidāms būtisks progress. Visdrīzāk, no jūsu dzīves pamazām izgaisīs tas, kas jūs iegrožoja ilgāk nekā divus gadus un neļāva sasniegt uzstādīto mērķi vai maksimāli izbaudīt sava darba augļus. Jūs sajutīsieties brīvāk un jūsu priekša pavērsies jauni ceļi.

Lielu lomu spēlēs kontakti ar ietekmīgiem cilvēkiem, kā arī var uzrasties paziņas, ar kuriem sen neesi ticies, bet tieši šobrīd viņu ienākšana tavā dzīvē kaut ko mainīs pozitīvā virzienā.

Sevišķi piesardzīgiem jābūt tiem, kas ieņem vadošos amatus, jo kāds skauģis, kā parasti var mēģināt izrakt bedri.

Var sarežģīties attiecības ar tuviniekiem. Un vispār privātajā dzīvē nav izslēgtas pārmaiņas un konfliktsituācijas, kas tomēr vairāk var izrietēt no tavas uzvedības, rīcības.

Centies nekļūt greizsirdīgs, neierobežo otru cilvēku! Esi piesardzīgs ceļojumos un atrodoties pie stūres!
Mīlas dzīve un sociālā dzīve var izraisīt problēmas. Izvairieties no būtiskiem lēmumiem attiecībās. Uzmanieties ar veselību.

Strēlnieks:

Šogad galvenais būt disciplinētam, kas Strēlniekam nemaz nav tik viegli. Gada sākumā liktenis tev sagādās dažus šķēršļus, un tici, ka ir vērts tos pārvarēt!

Šogad varat saskarties ar ierobežojumiem, kas dzīvē gadīsies pirmo reizi. Liela iespēja, ka kaut kāda daļa no jūsu profesionālās darbības jomas tiks noliegta, un jums nāksies vai nu ar to samierināties vai meklēt kaut kādus apkārtceļus.

Toties, ja padosies un novērsīsies, iespējams, nesaņemsi augstāko spēku labvēlību. Ja būsi komunikabls un atvērts, visticamāk tev izveidosies kontakti ar ietekmīgiem cilvēkiem, kas tev tālāk palīdzēs virzīties uz priekšu dzīvē.

Noderīgas būs arī attiecības ar bijušajiem sadarbības partneriem vai draugiem, kuri pēkšņi ienāks tavā dzīvē, pat, ja pats nemeklēsi kontaktus ar viņiem. Nauda tavā maciņā ienāks, bet tik pat ātri arī aizies.

Partnerattiecībās mainīgs stāvoklis, iespējams, stabilitātes nebūs. Tai pat laikā, pat šķiršanās gadījumā nevajadzētu pārdzīvot. Veselība būs atkarīga no tā, vai nepārstrādāsies. Radīsies jaunas draudzības un būsiet ļoti seksapīls. Gads, kurš jāpārdzīvo piesardzīgi.

Mežāzis:

Beidzot sapratīsi kurš ir draugs, kurš ienaidnieks. Gada pirmajos mēnešos lietas īsti nekustēs no vietas, jo jutīsies nomākts, tomēr nenokar galvu un nesāc norobežoties no sabiedrības, jo tieši kontakti ir tie, kas tev atvērs jaunus apvāršņus.

Šis gads kļūs par kārtējo periodu, lai atbrīvotos no kaut kā tāda, kas traucē sasniegt nospraustos mērķus. Un jo aktīvāk cīnīsieties ar jūs bremzējošiem faktoriem, jo veiksmīgāk veidosies jūsu karjera un personīgā izaugsme. Ja sajutīsieties brīvāk, jums radīsies iespēja apmierināt savas ambīcijas, palielināt ienākumus un pāriet uz nākošo garīgās attīstības līmeni.

Veiksmīgāks periods iestājas pavasarī un vasarā, kas visas iesāktās lietas vieglāk ritēs savu gaitu. Finansiālā situācija labvēlīgāka tiem, kam ir savs bizness un vadītājiem. Tomēr karjera, lai cik svarīga tev neliktos, tomēr nav vienīgais dzīvē, tāpēc velti laiku arī privātai sfērai.

Gada sākumā veiksies tiem, pāriem, kas nesen kopā, varbūt daži nolems uzsākt kopdzīvi. Ļoti svarīgi, lai partnerattiecībās neiejauktos trešās personas. Centies atpūsties, kad vien tas iespējams, lai veselības stāvoklis neradītu problēmas.

Šogad jums būs nepieciešama liela pacietība, lai nesagādātu sev lielas problēmas. Izvairīties no alkohola un narkotikām.

Ūdensvīrs:

Darbīgs gads, jo nāksies savienot darba un privātās lietas. Pavasarī risināsies svarīgas lietas saistībā ar tavu karjeru un iespējamo izaugsmi. Vieglāk klāsies tiem, kas savā darbā neatkarīgi vai sēž bosa krēslā, pārējiem var nākties piedzīvot nepatīkamus brīžus.

Kopumā, nākošais gads sola jums veiksmīgu kolektīvo darbību. Jūs viegli atradīsiet kopīgu valodu ar saviem kolēģiem vai darījumu partneriem, un tas pozitīvi atsauksies uz darba rezultātiem.

Dažu projektu veiksmīga realizācija ļaus jums vai nu iegūt jaunu amatu, vai kādu vērtīgu lietu, par kuru jau sen sapņojāt. Turklāt jūs iegūsiet jaunus draugus.

Gada otrajā pusē daudzas situācijas atrisināsies pašas no sevis. Kļūsi komunikablāks, arī tavi pasaules uzskati veidosies savādāk, kas ļaus uz situāciju paraudzīties no cita skatu punkta. Sevišķa veiksme gaida radošo profesiju pārstāvjus.

Naudas lietās uz sevišķu stabilitāti nevajadzētu cerēt, tomēr arī sevišķas problēmas nedraud. Iespējams, tava naudiņa aizies mājas iegādei vai labiekārtošanai.

Lai vai kas notiktu darbā vai finanšu jomā, privātā dzīvē tev tomēr veiksies. Būsi kaislīgi noskaņots, meklēsi iepazīšanās iespējas, neatkarīgi, vai esi precēts vai ne. Slimības tev šogad ies secen, ja realizēsi savas vēlmes!

Mīlas attiecības un laulības problēmas varētu rasties uz rudens pusi. Izvairieties no nozīmīgām sadursmēm.

Zivis:

Ja pagājušo gadu esi centīgi darbojies un labi strādājis, tad šogad lielā mērā dzīvosi no darba augļiem.
Labs laiks, lai veidotu sakarus, sadarbības ar ārzemju partneriem. Var atjaunoties arī kādas senas sadarbības. Tai pat laikā, ja nespēsi rast kompromisu lietās, kas skar naudu, īpašumu, tad kādas attiecības var arī beigties.

Neradiet sev nevajadzīgas problēmas un liekas rūpes nākošajā gadā, to pietiks arī tāpat, sevišķu uzmanību prasīs ģimenes locekļi un radinieki, kā jauni, tā arī vecāka gada gājuma.

Bez tam, briest pārmaiņas darījumu sfērā. Ja esat gatavi uzņemties papildus atbildību vai arī kādus neparastus darbus vai pienākumus, tad jums nāksies ne tikai kaut ko mācīties, bet arī meklēt jaunus sakarus.

Labāk, ja esi neatkarīgs savā darbā, jo pakļautajiem pastāv iespējas nonākt lielās domstarpībās ar augstāk stāvošām personām. Kas attiecas uz finansēm, tad viss atkarīgs no tā, vai tev ir vai nav parādi. Katrā ziņā jaunas saistības neuzņemies!

Attiecības ar mīļoto cilvēku veidosies samērā neprognozējami. Iespējams, ka pavasarī jūsu starpā izveidosies konfliktsituācijas. Tevi satrauks notiekošais, tomēr diez vai no tevis daudz kas būs atkarīgs. Nogaidi, nesatraucies, nepieņem pārsteidzīgus lēmumus.

Problēmas var skart tos pārus, kuru attiecības ir senas, kamēr tiem, kas kopā nesen … problēmas nedraud. Veselības stāvoklis labs, ja vien pārāk neiztukšosi sevi un radīsi laiku arī atpūtai un hobijiem.

Izvairieties no nevajadzīgām problēmām, jo tās var tikai palielināt atsvešināšanās iespējas ģimenes dzīvē. Neņemt kredītu !

 Ar apdomu un bijību pret kredītiem… labāk neņemt! (attiecas uz visām zodiaka zīmēm)

Un vēl…

Kā atklājuši pētījuma autori, decembrī dzimušajiem pastāv liela iespēja kļūt par zobārstu, savukārt janvāra bērni bieži kļūst par parādu piedzinējiem.

Februārī dzimušo vidū ir daudz mākslinieku, savukārt marta bērni nereti kļūs par pilotiem.

Aprīlī un maijā dzimušie vienlīdz bieži izvēlas dažādas profesijas, savukārt tiem, kas dzimuši vasaras mēnešos, ir daudz mazāka iespēja kļūt par augsti apmaksātu futbolistu, ārstu vai zobu dakteri.

razdelitel_40

Veiksmes pilnu 2018.Gadu !

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top