Kurzemē – „Balto lāču” lielkoncerts !

0275a

Nepalaidiet garām „Balto lāču” lielkoncertu Kurzemē!

Piektdien, 3.jūlijā plkst. 19.00 Liepājas koncertdārzā „Pūt, vējiņi.”

Būdami lieli Latgales patrioti, kuri nevēlas dzīvot nekur citur kā Latgalē, „Baltie lāči” ar īpašu mīlestību gatavojas lielkoncertam Kurzemes sirdī – Liepājā.
„Latgalē ir vislielākais potenciāls, attīstības iespējas un sirsnīgākie cilvēki”, – saka grupas dibinātājs Andris Baltacis, – „ Bet kurzemnieki ir tikpat traki, kā mēs!”

Ja kaut reizi būts ballītē, kur par dejotprieku gādā „Baltie lāči”, tad par šo Latgales mūziķu dzirkstošo skatuves šarmu un enerģiju vairs nav jāstāsta. Ja ne – ir īstais brīdis to iepazīt pašiem – Liepājas koncertdārzā „Pūt, vējiņi” tiks atskaņoti visi grupas lielākie hīti.

Koncertā piedalīsies arī mūziķu draugi – grupa „Putnu Balle” un LNT šova „Zvaigžņu lietus 2” uzvarētājs, francūzis Nikolā Roldāns.

Jau ziņots, ka grupa ,,Baltie lāči” ir viena no šobrīd populārākajām un noslogotākajām šlāgergrupām Latvijā. Savu pārsteidzošo popularitāti zilo ezeru zemes mūziķi ieguvuši ar rūpīgi veidoto repertuāru (visu dziesmu autori ir paši grupas dalībnieki) un savu emocionālo attieksmi pret publiku.
Divus gadu pēc kārtas „Baltie Lāči” kļuvuši par absolūto uzvarētāju tiešraides balsojumos LTV1 Šlāgeraptaujā”. 2008.gadā triumfēja dziesma “Skaidro volūda”, 2007.gadā – dziesma “Mātēm”.

Biļetes jau tagad nopērkamas visās „Biļešu paradīzes” kasēs vai
internetā www.bilesuparadize.lv

Biļešu cenas: Ls 7.00, Ls 6.00, Ls 5.00

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe

baltielaachi2-1z

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top