Kuldīga liepājnieka acīm

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

 

Kuldīgu apmeklēju darba vajadzības spiests. Teikšu, ka nav jau tā, ka pirmo reizi…vienkārši šoreiz iekrita pilnīgi brīva stunda.

Pats jaukākais, ka līdzi bija foto – video rīki un tici…meklējot labu vietu tam vienīgajam un skaistākajam foto momentam ieraudzīju Kuldīgu citādu…

Ielas šeit neatgādina pagātni, bet gan to saglabā – pagalmos ir vēl kāda viduslaiku smarža ar visu kokmateriālu, jumtu un apmetuma dziļo izpratni.

Tur jūs atradīsiet tik mazas, tik nodrupušas un tomēr pasakainas mājas, ka jums šķitīs, ka tās atstātas tikai gleznotājiem par prieku vai kādas vasaras nakts pastaigai gar tām. Tur viss pārvēršas kā Šekspīra līdzībās.

Skaisti gleznotāja Kurta Fridrihsona vārdi par Kuldīgu.

Tātad… došu mazu ekskursu ieskatam par Kuldīgas ielu šarmu 2010.gada rakursā un pie reizes iespēju saprast, ko dod fotoaparāts ‘Panasonic Lumix DMC –TZ7′, kas ieliekams kabatā un gatavs jebkādam radošam darbam.

Video ir uzņemts ar šo fotoaparātu, jo atbalsta HD formātu ar stereo skaņu. Piebildīšu, ka’ Lumix’ ir kolosāla’ KatriinaLEICA’ optika…. 12 reizes OPTISKAIS palielinājums(nejaukt ar digitālo) un pie tam no izejas pozīcijas ir definējama, kā platleņķa.

Bildes ir ļoti labas kvalitātes, bet baudām video par Kuldīgu.

Video skatāms no YouTube …attiecīgi daļa no HD kvalitātes zudīs ….. Ja Tev ir ātrs internets ieliec 720 punktus, izvēles lodziņā….

Dažas no bildēm, kas tapušas ar Lumix, bet lielāka bilžu daudzveidība ir citā aprakstā par Kuldīgu

Jā,  varu ar atbildības sajūtu teikt , ka ‘Lumix’…negribu pat teikt “ziepjutrauks” ir soli priekšā citiem šīs nišas fotoaparātiem, jo man ir ar ko salīdzināt… ņemot video un fočējot ar saviem foto-video uzticamajiem rīkiem

kuldīga

kuldig 8w

kuldig 15w

kuldig w

kuldig3w

kuldig8w

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *