Kruīza laineris un iespējamie, negaidītie pārsteiguma faktori

Kruīza laineris.

Daudziem tas ir sapnis!  Doties ceļojumā ar kuģi un baudīt okeānu plašumus. Ja neesi lietas kursā tad kruīza laineris ir liels pasažieru kuģis ar visdažādākajām izklaides iespējām.

Neatkarīgi no lieluma, visi lielie laineri piedāvā pamata pakalpojumu veidus. Paredzēta izvietošana kajītēs, ēdināšana, ekskursijas ostās, izklaide un vēlreiz izklaide.

Vislabāko servisu sniedz kuģos, kur uz vienu komandas locekli iznāk ne vairāk par diviem pasažieriem. Ja Jums svarīgi ir komforts un serviss, ir vērts izvēlēties augstākas klases laineri un kajīti.

Luksus un patīkami iespaidi ir nodrošināti stāvot ostā vai ceļojumu veicot ļoti labvēlīgos laika apstākļos.

Tomēr, pasakai ir arī medaļas otra puse!

Normāls, pa sauszemi staigājošs cilvēks, pat vissliktākajos murgos nevarētu iedomāties, kā var pārvērsties viņa ceļojums nepārtrauktas šūpošanās iespaidā. Slikta dūša un dabūtie puni.  Visas dzīves apnikums no patstāvīgās nelabuma sajūtas.

Kādas šeit izklaides?

Tomēr, var jau veikties un laika apstākļi būs labi. Lainera “Pacific Sun” pasažieriem nepaveicās…

Skaties un izlem pats!

Vai vēlies kruīzu ar luksus laineri mēneša garumā sabangotā okeānā, vai labāk palikt uz drošās sauszemes?

Var rasties jautājums, vai var izvairīties no jūras slimības viļņošanās laikā?

Vairākums kruīza ceļojumu notiek siltajos un relatīvi mierīgos ūdeņos. Daudz laika no ceļojuma vai kruīza Jūs pavadīsiet ostās. Bez tam, laineri ir aprīkoti ar šūpošanās stabilizatoriem.

Protams, uz 100% garantēt šūpošanās problēmu nevar. Par ko pārliecinājāmies video, no tā izriet, ka 50/50 vai pusi ceļojuma būs jāsarod ar jūras slimību…

Uz jebkura lainera borta ir tabletes pret “jūras slimības” kaiti. Sliktākajā gadījumā ārsts izdarīs Jums injekciju. Vēl cīņai ar jūras slimību ir speciālās aproces, kuras stiprinās pie apakšdelmiem un spiež uz noteiktiem Jūsu ķermeņa jūtīgiem punktiem.

Esmu tur bijis un varu teikt, tas mīlīši nelīdz!

Jūras slimība ir “jāizslimo”, nelabumi var ilgt līdz divām nedēļām, tomēr, ir ūnikumi (reti), kam šī kaite vispār netraucē, bet nu pārējiem ar to ir jārēķinās.

LABU CEĻOŠANU UN BEZVĒJU….ar kruīza laineri!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top