Kristina Agilera bez grima gandrīz nav atpazīstama, es neatpazītu

 Kristina Agilera.

Grims un dažādu kosmētiku pielietojums var sievieti izmainīt līdz nepazīšanai. Mēs jau esam pieraduši pie Kristinas skatuves vizuālā tēla. Blondi mati un spilgti sarkanas lūpas kopējā ansamblī padara viņu par ļoti glītu „blondo grēku”.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Kristina Agilera.

Tā par viņu parasti izsakās vīrieši. Jā skaists sievišķis grima iespaidā, bet bez grima- nu tā! Netici, skaties tālāk un lasi rakstu.

Toties, ja viņa ballītēs vai vienkārši ejot pa ielu  parādīties publikai bez pierastā skatuves grima, viņu neviens fans vairs nepazīs.

Pārvērtība ir pārsteidzoša. Šeit vērojamas viņas fotogrāfijas, kas uzņemtas izejot no Ņujorkas nakts kluba.

Pati Kristīne atzīst, ka kopā ar savu draugu Metu nolēmusi ierasties uz publisku pasākumu bez ierastā grima. Lūk rezultāts, viņu tiešām ar grūtībām var atpazīt.

No vienas puses Kristīnai tas pat ir izdevīgi, jo uz ielas bez grima var justies brīvi. Bez uzmācīgiem skatieniem un “paparaci” kameru objektīviem.

Kristina Agilera
Piekritīsi, ka grūti atpazīt šeit Kristinu Agileru

Kristina Agilera

Kristina Agilera

Kristina Agilera ar grimu, tā teikt pilnā veidolā!

Kristina Agilera

Kristina Agilera

Kristīna Marija Agilera (Christina María Aguilera; dzimusi 1980. gada 18. decembrī Ņujorkā, ASV).  Pēc parādīšanās vietējā mēroga talantu šovos un Disneja kanāla šovā “The New Mickey Mouse Club”, viņa animācijas filmai “Mulāna” ierakstīja dziesmu “Reflections”

Īsi pēc tam parakstīja sadarbības līgumu ar ierakstu kompāniju RCA Records. Popularitāti Kristīna Agilera ieguva pēc viņas pirmā studijas albuma “Christina Aguilera” izdošanas 1999. gadā.  No kura visi trīs singli sasniedza “Billboard Hot 100” pirmo vietu.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *