Krimas tilts, plaša degšana un tilta slēgšana satiksmei

Krimas tilts.

Tas savieno Krieviju ar pagaidu okupēto Krimas pussalu. Tas ir savienojums starp Krieviju un Krimu. Šodienas apstākļos nozīmīgs militārās apgādes ceļš, kur krievu okupanti piegāda nāves kravas savam karaspēkam.

Krimas tilts, kas tad noticis?

Krimas tilta dzelzceļa atzarā izcēlās spēcīgs ugunsgrēks, raksta pravda.com.ua. Satiksme uz tilta ir apturēta. Sestdien ap pulksten sešiem no rīta uz Krimas tilta Kerčā noticis sprādziens. Par to liecina vietējo iedzīvotāju sociālajos tīklos publicētie video.

Uz sliedēm deg kravas vilciens.

Krievijas plašsaziņas līdzekļi, atsaucoties uz vietējām varasiestādēm, ziņo, ka deg degvielas cisterna, satiksme pār tiltu ir apturēta, bet arkas kuģu satiksmei zem tilta nav bojātas.

Krimas tilts
Ukrainas Bruņoto spēku Gaisa spēki vietnē “Telegram” paziņoja, ka ir iznīcināta arī daļa autoceļa.  Iepriekš arī kādreizējais NATO spēku virspavēlnieks Eiropā ģenerālis Filips Brīdlovs atzina.

Ukraina var radīt nopietnu triecienu Krievijai, uzbrūkot tiltam pār Kerčas šaurumu.

Pagaidām nav skaidrības par to, kas izraisījis sprādzienu. Izskan versijas gan par raķešu triecienu, gan sabotieru aktivitāti.

Tilts pāri Kerčas šaurumam (ukraiņu: Міст через Керченську протоку) ir apmēram 19 kilometrus garš automobiļu un dzelzceļa satiksmes pārvads.

Tas savieno Krievijas Federācijas Tamaņas pussalu ar Ukrainas Kerčas pussalu netālu no Kerčas pilsētas. Tilta centrālā daļa ir novietota uz estakādēm un tam ir 227 metrus garš un 35 metrus augsts pacēlums, kas domāts kuģu satiksmes nodrošināšanai pa Kerčas šaurumu.

Uzvaru Ukraiņu Tautai!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Krimas tilts, plaša degšana un tilta slēgšana satiksmei”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top