Krievvalodīgie ar viltu un meliem.

 

 

Demokrātija ir demokrātiska līdz zināmam laikam… līdz laikam, kad abas iesaistītās puses ievēro godīguma principus.
Pavisam šokējoša ziņa nāk no parakstu vākšanas punktiem.  Latvieši tiek maldināti ar viltus aicinājumiem. Portālā draugiem.lv tiek sūtītas vēstules, kā arī notiek cita veida aģitācija, aicinot cilvēkus doties uz parakstu vākšanas vietām un parakstīties pret Satversmes grozījumiem, kas noteiktu krievu valodu par otro valsts valodu.

Taču šāds aicinājums ir maldinošs.

Parakstu vākšanas vietās ieradušies cilvēki, kas gribējuši parakstīties pret ierosinātajiem Satversmes grozījumiem. Taču tas nav iespējams, jo notiek tikai parakstīšanās par grozījumiem.

Atšķirībā no referenduma pašlaik netiek vākti paraksti pret, jo notiek atbalsta paušana konkrētajam likumprojektam. Tātad tie, kas grib Satversmes grozījumus par krievu valodu kā otru valsts valodu, iet un parakstās. Bet tie, kas negrib, tiem nav jāparakstās.

Atsaucoties uz maldinošo aicinājumu, neuzmanīgs iedzīvotājs, kurš būs devies parakstīties pret Satversmes grozījumiem, īstenībā būs atdevis savu balsi par oficiāla statusa piešķiršanu krievu valodai.

Esi uzmanīgs un nepaļaujies provokācijām un maldināšanai !

 

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viedokļi:

 1. latvieti says:

  Te jau redzama krievvalodīgo nostāja pret latviešiem un arī Latvijas Valsti. Pat mānu un viltus ceļā,bet dabūt savu.
  Tā tas notiek jo krieviem nevar ticēt.

 2. vilma says:

  Aicinot cilvēkus parakstīties par krievu valodu kā valsts valodu, šīs akcijas organizētāji pat neslēpj, ka valodas jautājums ir sekundārs.

  Tā esot pretreakcija nacionālo spēku iecerei vēl vairāk ierobežot krievu valodas lietojumu, kā arī protests pret krievu elektorāta ignorēšanu pēc vēlēšanām.

 3. erts says:

  Parakstās tie, kas neciena valsti un tautu, kur dzīvo. Tur ar parakstīšanos nav nekādas pārliecības vai sirdsapziņas, ir tikai naids, meli par pārliecību.

  Neviens normāls latvietis nevar pieļaut, ka atkal Latvijā atnāk krievu laiki un otra valoda būtu ne tik latviešu, bet gan krievu lielākā nelaime – skaldi tautas un valdi mafija.

  Jāapvienojas ap latviešu valodu. Zini, ja tavā valodā, kā pamat tautas un vienīgās valsts valodā uzrunā tevi, tu esi sajūsmā par šo cilvēku.
  Tā ir visur pasaulē – valsts valodas zināšanas – cieņas izrādīšana. Ušakovs, kas kā zināms parakstījās par krievu valodu, izrādīja milzīgu necieņu pret Latviju, latviešiem un latviešu valodu.

  Zemiska rīcība.

 4. Irmucis says:

  Ušakovs uzsvēra, ka nepieciešams -parādīt attieksmi- krievu valodas jautājumā, lai referendums būtu signāls, kas kalpotu veiksmīgai dažādu sabiedrības grupu interešu aizstāvēšanai.

  Viņš prognozēja, ka referendums par grozījumiem Satversmē varētu notikt nākamā gada martā.

  Krievu mērķis ir runāt Latvijā tika krieviski (pirmkart) un pēc tam Latviju pievienot Krievijai (otrkārt), tad tie stulbie latgaļi varēs līksmoties savā guberņā.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu