Krievu pasaule, necieņa pret Latvijas valsti un latviešiem

Krievu pasaule.

Daudziem pašmāju “varoņiem” nav pietiekami liels iemesls pārtraukt jūsmot par okupantu armiju.
Ir doma, ka ikvienam, kas šogad 9. maijā nolika ziedus “uzvaras” parkā vai pie jebkuras citas padomju laiku slavinošas būves, ir laiks doties vienā virzienā ar krievu karakuģi.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Krievu pasaule, čemodāns, stacija, Maskava.

Šiem cilvēkiem mūsu valstī nav vietas. Šie cilvēki pilnīgi nepārprotami parāda, ka viņiem pie pakaļas tas, ko šis datums nozīmē Latvijai un latviešiem.

Viņiem ir pie vienas vietas okupantu armijas pastrādātās zvērības Ukrainā. Viņi pilnīgi nepārprotami tikai priecātos, ja kaimiņu salašņu armija ierastos arī šeit.

Viņiem ir uzspļaut mūsu vērtībām, viņiem riebjas NATO un Eiropas Savienība. Un nav skaidrs, kāda velna pēc viņi visi nav aizvākušies uz savu sapņu zemi.

Protams, ir baigi forši brīvi un bez vīzām ceļot pa Eiropu un pārējo pasauli. Ir forši gulēt sapuvušo rietumu ērtajā dīvānā, skatīties sapuvušo rietumu lielisko kino, piedzerot un pieēdot klāt sapuvušo rietumu garšīgos dzērienus un ēdienus.

Paralēli runājot par to, cik Krievijā viss ir lieliski, kaut paši tur labi ja kaut reizi ir bijuši ekskursijā.
“Krievu pasaulē” dzīvojošo pulcēšanās pie Okupantu pieminekļa ir necieņa pret Latvijas valsti un latviešiem.

Krievu pasaule, Liepājā.

Policijas bezdarbība!
Pausta neizpratne kādēļ policija pēc prokremlisko dalībnieku aicinājuma neļāva pie pieminekļa atrasties vīrietim, kam rokās bija Putina nosodošs plakāts. Toties, aizstāvot krievu pasauli policijā ir uzsākta pārbaude par Ukrainas karoga uzlikšanu piemineklī.

Kā to lai saprot?

Jaunie likuma grozījumi skaidri pasaka, ka Georga lentu un citu Padomju simbolu izmantošana nav atļauta. Simboliku redzēja aculiecinieki, tos piefiksēja žurnālisti, taču policija nerīkojās.

Krievu pasaule

Tāpat netika aizturēta sieviete, kas kliedza ”pieprasu nošaušanu!” uz jaunieti, kas turēja rokās Ukrainas karogu. Tas, manuprāt, nesakrīt ar likumdevēja noteikto un Valsts policijas priekšnieka publiski pausto nostāju, kas bija cienījama un nepārprotama. Par to Nacionālās apvienības VL-TB/LNNK valdes loceklis Artūrs Butāns.

Tiek lūgts skaidrot kādēļ netika izteikti aizrādījumi vai aizturēti cilvēki, kas lietoja Padomju savienības karodziņus un nēsāja Georga lentas, atrodoties pieminekļa pakājē un tieši blakus policijai.

Tas fiksēts arī medijos publicētajos foto un video materiālos.

Krievu pasaule un rīcība.

Cilvēks ar Ukrainas karogu.
Cilvēki man bija gatavi spļaut virsū. Naids un vēlme mani iznīcināt bija pārsteidzoša. Viena sieviete mani aplēja ar ūdeni, cita gandrīz man iesita ar pudeli pa galvu.

Vēl kāds vīrietis paguva mani pagrūstīt, cits mēģināja karogu noraut,” par pie pieminekļa piedzīvoto pastāsta A. Vabelis.

Krievu pasaule

Viņš atzīst, ka nebija gaidījis, ka šodien pie pieminekļa nāks tik daudz cilvēku, jo ”šajā laikā svinēt uzvaru spēj tikai Latvijas nīdēji.

Latvija rīkojies, nesnaud!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

5 viedokļi par “Krievu pasaule, necieņa pret Latvijas valsti un latviešiem

 • .
  .

  Policijas bezdarbība raisa izbrīnu! Kurā pusē viņi ir? Vai krievu pasaule nav viņiem mīļāka, nekā Latvija

  Atbildēt
 • .
  .

  Par nesankcionētas pulcēšanās organizēšanu pie pieminekļa Pārdaugavā Valsts policija pie atbildības sauks vismaz četras personas – bijušos Rīgas domniekus Alekseju Rosļikovu un Vadimu Baraņņiku un arī Latvijas Krievu savienības pārstāvjus.

  Atbildēt
 • .
  .

  Likumsargi šajās dienās gribēja atrisināt problēmu miermīlīgāk nekā tas iespējams, un rīkojās pārlieku demokrātiski. Gļēvi!

  Atbildēt
 • .
  .

  Liepājnieks Aleksandrs Vabelis, kurš 9. maijā Liepājā stāvēja ar Ukrainas karogu pie pieminekļa pilsētas aizstāvjiem un pret kuru vairāki iedzīvotāji vērsās ar agresiju, atzīts par cietušo administratīvā procesā.

  Atbildēt
  • .
   .

   Process izbeigts pēc aizturēšanas Šlesera koncertā mēnesi vēlāk.

   Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *