Krievu hakeri, ko es par viņiem zinu, vai cīņa ar visu pasauli

 

 

Hakeri, esi taču dzirdējis par viņu šausmu darbiem.

Runa būs par to, ko sastrādājuši mistiskie krievu hakeri.

Nē, par mistiskiem viņus nevar saukt, jo viņu klātbūtni sāk just daudzu valstu pilsoņi un iestādes.

Pēdējā laikā iet runa jau par globālu sazvērestību.

Nu padomājiet paši, piekļuvuši Baltā nama datortīklam un varējuši lasīt ASV prezidenta Baraka Obamas e-pasta vēstules.

Hakeri, un Obama vēstules.

Pilnīgs sviests! Interesanti, ko dara ASV drošībnieki? Guļ?

Domājat, ka ar to pietika?

Nebūt Nē!

Viņi spējuši piekļūt atvērtam Pentagona datortīklam, par ko paziņoja ASV aizsardzības ministrs Eštons Kārters.

Sagrozījuši vēlēšanu gaitu un ieriebuši H. Klintonei, attiecīgi ar to atbalstījuši Trampu, kas gan vēlāk, kā izrādās, nemaz tik atsaucīgs Krievijas iegribām nav.

Protams, ka uz “sasniegto” briesmu darbu sarakstu negribas apstāties un Krievijas hakeri nozog 1,2 miljardus interneta paroļu no lielākajiem ASV uzņēmumiem, kā arī citām interneta vietnēm visā pasaulē.

Pēc situācijas izvērtējuma var teikt, ka šis ir lielākais datu aizsardzības pārkāpums pasaules vēsturē!

Kā tas varēja notikt?

Izraēlas izlūkdienestu darbinieki, kas izspiegojuši Krievijas valdības hakerus, atklājuši, ka tie izmanto uzņēmuma «Kaspersky Labs» antivīrusa programmu. Kuru lieto 400 miljoni cilvēku visā pasaulē, ieskaitot ASV valdības iestādes.

Izraēlas spiegi, kas pirms diviem gadiem bija ielauzušies «Kaspersky» tīklā, brīdināja ASV kolēģus par Krievijas darbībām, vēstīja laikraksts «The New York Times».

Tā rezultātā tikai pirms mēneša ASV Iekšzemes drošības ministrija deva rīkojumu valdības aģentūrām pārtraukt izmantot «Kaspersky Lab» produktus.

Kas viņš ir globalizētais hakeris?

Zinu, teiksi diezgan slikts krievs, uzlauž mājas lapas un iefiltrējas svešos serveros “kaisīdams” kaitnieciskus skriptus pa labi un pa kreisi.

Riktīgs maita, kas zog izplata izspiedēj vīrusus un visvisādi traucē pārējiem interneta kopienas cilvēkiem. Kas ar viņu notiek Krievijā?

Pēc kāda laika viņu pamana krievu specdienesti un -oLaLā-, paaicina strādāt Putina un kremļa specdienestu labā. Jā, un ko tu šiem padarīsi…pagaidām neko. Skumīgi!

Gribu lai noskaties par diviem krievu hakeriem, kurus neaicinās pie kremļa specdienestu bagātīgi klātā galda. Vienkārši, jo viņi ir tie paši nekaitīgākie krievi, bet skaties pats:

Būtu jau jauki, ja visi hakeri būtu šāda līmeņa speciālisti! Tomēr tā tas nav… tāpēc jābūt it sevišķi uzmanīgiem un apdomīgiem ja esi saistīts ar internetu.

Sarga sevi pats un Dievs Tevi Sargās!

hakeri

Labu Dienu!

 

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *