Krievijas prezidents Medvedevs apvainojies uz Obamu.

Krievijas prezidents Medvedevs apvainojies uz Obamu.

Izrādās… tūlīt pēc vēlēšanu rezultātu paziņošanas ASV, Baraks Obama, kā jaunais ASV prezidents zvanīja ietekmīgākajiem pasaules valstu vadītājiem un pateicies par apsveikuma vārdiem un saņemtajiem laba vēlējumiem.

Ka ziņo Associated Press, Obama sazinājies ar deviņu valstu līderiem, Austrāliju, Lielbritāniju, Vāciju, Franciju, Izraēlu, Kanādu, Meksiku, Dienvidkoreju, Japānu, bet ak ….šausmas Krievija to starpā nebija,  lai gan Medvedevs apsveikumus un laba vēlējumus bija aizsūtījis jau 5.novembrī.

 

Krievijas prese ir sašutusi par neuzmanību pret Krieviju un Krievijas prezidentu.

Associated Press informē, ka Obama jau ir sarunājis tikties ar Francijas prezidentu Sarkozi par ekonomikas un politikas norisēm pasaulē.
Interesnti, ko tas liecina par kursu, ko uzņems ASV attiecībā pret Krieviju.
Paši krievi, cik noprotams no preses…. ilūzijas par drīzu saskaņu nelolo. Laiks rādīs….cik spēcīgs mugurkauls būs Barakam Obamam…

Krievijas prezidents Medvedevs apvainojies uz Obamu.

sana

Man ir savākti "inčīgi" un citreiz pat mulsinoši materiāli, kas man liekas interesanti un tāpēc ar tiem dalos! Ja, Jums mani draugi un draudzenes, raksti liekas interesanti, esmu priecīga! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, jautri,spocīgi apburoši un par sevi pārliecināti cilvēki. LASĀM UN PRIECĀJAMIES PAR DZĪVI!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *