Krievijas iebraucēji, kāpēc viņi nesaprot jauno realitāti

Krievijas iebraucēji.

Kas viņi ir? Bieži tiek pasniegta ziņa, ka tie ir “labie krievi”. Viņi mūkot no Putina un tāpēc Latvijai viņi jāuzņem. Tomēr, vai viss ir tik rožaini un labi? Saeimas deputāts Aleksandrs Kiršteins no Nacionālās Apvienības portālā LA.LV izteica daudzu latviešu domas.

Krievijas iebraucēji, Kiršteina raksts.

Pēdējā laikā Latvijā dzirdam vairāku iebraucēju, Putina režīma kritiķu, sarūgtinājumu par Latvijas kārtību. Viņi neizprotot Latviju.

Spilgti tas izpaudās intervijā TV24 ar dīdžeju Dubasu, kas atgriezies pēc Krievijā pavadīta ilgāka laika.  Arī TV kanāla “Doždj” žurnālistes Katrikadzes jautājumos. Nekorektos un uzbrūkošos par Pārdaugavas pieminekļa nojaukšanu un tūrisma vīzu neizsniegšanu Krievijas pilsoņiem.

Tāpēc atļaušos izskaidrot dažas politnekorektas, bet noderīgas lietas Maskavas žurnālistu zināšanai.

Latviešiem praktiski nav ģimeņu, kurās kāds nebūtu represēts padomju okupācijas laikā, tāpēc Latvijas pilsoņiem ir dziļi vienaldzīgi no PSRS iebraukušo imigrantu prātojumi un viņu vectētiņu – “atbrīvotāju” – sirdssāpes par novāktajiem ziediem pie Staļina karavīru pieminekļa.

Latvieši nav lūguši, lai krievi viņus atbrīvo, tieši otrādi – sarkanarmiešus vienmēr ir uzskatījuši par saviem ienaidniekiem.

Latvijas tautas (pilsoņu) karaspēks bija Latviešu leģions (100 000 vīru, tostarp 5000 vietējo krievu), kas kopā ar skandināvu, holandiešu un vācu ieroču biedriem neļāva ieņemt Kurzemes cietoksni līdz pēdējai kara dienai.

Pēc Vācijas kapitulācijas tūkstošiem latviešu karavīru devās mežos un nacionālo partizānu rindās līdz 1956. gadam turpināja pretošanos boļševismam.

Latvieši neuzskata, ka pieminekļa nojaukšana šķeltu sabiedrību, jo neuzskata nepilsoņus un latviešu valodas nepratējus par savu sabiedrību. Mēs cienām tikai tos, kas cīnījās pret Krievijas imperiālismu. Mannerheimu, Pilsudski vai Banderu mēs uzskatām par varoņiem.

Krievijas iebraucēji, kas jums jāzina!

“Labajiem krieviem” būtu jāzina, ka krievi Baltijas valstīs pat nav minoritāte Eiropas Padomes konvencijas nozīmē.  Jo te viņiem nekad nav bijusi sava vēsturiskā teritorija, kā flāmiem un valoņiem Beļģijā vai zviedriem Ālandu salās Somijā un Vidzemes (tagad Igaunijas) Roņu un Hījumā salā.

Latvijas valstij nav jāuztur šeit krievu skolas, tāpat kā nav jāfinansē indusu vai etiopiešu skolas.

“Labie krievi” man iebildīs un teiks – kā tad tā, krievu taču ir tik daudz. Bet indusu pasaulē ir vēl vairāk un tie, kas ir Latvijā, ieradušies šeit ar vīzām, nevis atbraukuši ar tankiem, godīgi mācās, čakli strādā un ātri iemācās latviski.

Indusi nav piedalījušies represijās pret latviešu tautu, tātad ir pelnījuši lielāku pretimnākšanu nekā nelegālie ieceļotāji no PSRS, kas joprojām nav sapratuši, ka ne Latvija, ne Somija vai Polija nekad vairs nebūs Krievijas impērijas sastāvā.

18. un 19. gs. mijā pēc vēsturnieka Dunsdorfa aprēķiniem tagadējās Latvijas teritorijā latvieši bija 89,8%, vācieši 6,5%, ebreji 1,1%, poļi 0,8%, bet krievi tikai 0,6%.

Mēs melotu, ja teiktu, ka nevēlamies šādu etnisko proporciju atjaunot. Šodien Rīga ir vienīgā galvaspilsēta Eiropas Savienībā, kurā pamattautība nav pat 50%! Latvijas tauta (pilsoņi) nav ne rasisti, ne ksenofobi un nevienu, kas beidzis latviešu skolu vai ģimenē runā latviski, neuzskata par svešinieku.

Tomēr beidzot jāpasaka godīgi.

Tie, kas 30 gadus pēc neatkarības atjaunošanas publiski lieto valodu, kādā runāja Latvijas okupanti – čekisti, kas nogalināja un deportēja Latvijas pilsoņus, nav pelnījuši tiesības šeit uzturēties.

Krievija ir liela valsts, un, pieņemot, ka tikai 10 vai 20 procentiem iedzīvotāju nav nekā kopēja ar Putinu vai Krievijas imperiālismu, tad kur ir šie 15 vai 30 miljoni, kas nav izgājuši pat miermīlīgā demonstrācijā pret Krievijas iebrukumu Ukrainā?

Baltkrievu sievietes pret Lukašenko nebaidījās iziet ielās!

Dārgie “labie krievi”, neaizmirstiet, ka krievu valoda šeit nomāc visu latvisko, jūsu te vienkārši ir par daudz, tāpēc sabiedriskās vietās, lūdzu, runājiet pieklusināti!

Tikai daži no jums spēj atbildēt, kam pieder Krima, bet neviens, kam pieder Kēnigsberga, Vīpuri, Kuriļu salas vai Pečori! ir ieradušies. Katrai tautai ir sava vēsturiskā teritorija, un tāpēc gribam, lai jūs beidzot saprastu, ka jums tā nav Latvija.

Krievijas iebraucēji

Ja nespējat iemācīties latviski, brauciet uz savām mājām, tās labiekārtojiet, atmetiet domu par impērijas atjaunošanu, tad mēs jūs cienīsim daudz vairāk, tirgosimies un atkal izsniegsim tūristu vīzas! Tavas domas par šo rakstu?

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

2 viedokļi par “Krievijas iebraucēji, kāpēc viņi nesaprot jauno realitāti

 • .
  .

  Trāpīgi un pat teiktu laicīgi! Pietiek latviešiem viņiem pielāgoties. Nezinu kas to teica, bet man patīk teiciens…Čemodāns un stacija, uz neredzēšanos!

  Atbildēt
 • .
  .

  Ja krievs saka par naida sēšanu labāk lai parunā ar tiem krieviem, kuri neslēpj, ka būtu priecīgi, ja te nebūtu neviena latvieša

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *