Krievijas bīstamās tendences ar degošām munīcijas noliktavām. (video)

Nav pagājusi pat nedēļa, kad dega munīcijas noliktava Baškīrijā un atkal jauns negadījums… šoreiz Udmurtijā  pie apdzīvotas vietas Pugačova, vakar vakarā aizdegušās un deg ar lielu sprādzienu klātbūtni tur esošās  munīcijas noliktavas.

Pēc rakstītā krievijas medijos tur  glabājās reaktīvie lādiņi.

Sprādzieni notiek ar tādu spēku, ka tiek evakuēti cilvēki 20 km rādiusā. Tiek ziņots , ka ir daudz cietušo un ir arī bojā gājušie.

Uz doto mirkli ir zināms par 28 tūkstošiem evakuēto. Deg apmēram 150 celtnes un 18 noliktavas ar rektīvajiem lādiņiem.
Ir noskaidrots, ka tur var atrasties līdz desmit tūkstoši vagonu ar munīciju un reaktīvajiem lādiņiem.

Degot lādiņi ne tikai sprāgst, bet arī aizlido līdz 20 km attālumam… tā apdraudot visus, kas atradīsies šo nāvējošo lādiņu ceļā.
Mūkošie cilvēki ir pārpildījuši šosejas un veidojas sastrēgumi. Kā raksturoja notiekošo aculiecinieks… visapkārt valda haos un pilnīga neziņa , kur iet un kā glābties:

Мы разбудили ребенка, схватив только ключи, выбежали из дома (практически в одних пижамах). Когда выезжали из Пурги, на дорогах творился полный хаос, люди в панике бежали (с детьми, тоже в пижамах!). Страшно, как в фильмах ужасов!”

„Жители расположенного рядом с арсеналом города Агрыза тоже бросились бежать “через лес, речку, болото” и добрались до соседней деревни Бигра. Никто не знал, что происходит.”

 

Pats interesantākais savā nenovēršamajā nelaimes prognozē ir tas, ka Krievijā šādi ar armiju saistīti negadījumi  notiek regulāri… katru gadu.
Kā redzams no pēdējā notikuma, sāk degt jau reaktīvo lādiņu noliktavas…kur ir garantija, ka drīzumā neaizdegas stratēģisko raķēšu noliktavas ar  kodolgalviņām.

Notiekošās postažas atblāzma ir redzama pat Iževskas pilsētā…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top