Krievija neapskaužamā situācijā(video,foto)

Moscow 12Maskava ietīta ugunsgrēku dūmu smogā, kādu galvaspilsētas iedzīvotāji nespēj atcerēties.

Karstajā laikā mirstība divkāršojusies, pirmdien atzina Maskavas veselības aizsardzības departamenta vadītājs Andrejs Zeļcovskis.

Maskavieši pavada naktis viesnīcās, kurās ir gaisa kondicionieri, un apsūdz varas iestādes, ka tās slēpj vides katastrofas patiesos apmērus un ar smogu saistīto mirstību un saslimšanas.

Varas iestādes nepublisko statistiku, lai slēptu savu nekompetenci…
mediji citē kādu vārdā neminēta apbedīšanas biroja vadītāja teikto.

‘Morgi un krematorijas ir pārpildīti’.

Moscow

Krievijas vēstnieks Aleksandrs Vešņakovs 09.augustā (šodien) lūdzis Latvijas palīdzību ārkārtas situācijas Krievijā noregulēšanā, ko izraisījuši plašie mežu ugunsgrēki.

Krievijas vēstnieks iekšlietu ministrei un VUGD priekšniekam iesniedza notu, kurā uzskaitīti dažādi tehniskie līdzekļi, kas ir vitāli nepieciešami, lai normalizētu situāciju Krievijā.

Ja Krievijas Ārkārtējo situāciju ministrija piekritīs, tad nekavējoši tiks uzsākta izbraukšanas dokumentu kārtošana un Latvijas ugunsdzēsēji jau šodien dosies uz Krieviju.

Moscow 02

Moscow 05

Moscow 09

Moscow 16

Moscow 27

Moscow 271

Moscow 31

Moscow 14

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *