Krievijā lietotāji boikotē populāro saitu “Одноклассники”.

Kas tad noticis ?

Kā visur un vienmēr… interneta vietne “Одноклассники” sāka ņemt samaksu par dažādām vietnes iespējām. Nogāja tik tālu, ka sāka tirgot lietotāju foto. Maksā un ielādē telefonā bildi no lietotāju albūmiem, ko paši taču nav ne fotografējuši un nav morālu tiesību ar to tirgoties .

Gluži, kā pie mums. Nebaidos teikt, ka mūsu ‘sociālais’ tīkls draugiem.lv iet to pašu ceļu. Tur taču drīz par reģistrāciju prasīs naudu, varbūt nepiekrīti, bet atļauj atgādināt, ka sociālām lapām būtu jāpelna tikai ar reklāmu.

Lietotājiem, Tev un man,  nebūtu vēl papildus jānoskaita skanošais par savām aktivitātēm interneta vietnē. Viņi labi pelna ar reklāmām.

Ko tad Krievi ?

Apskaužāmi aktīva publika, viņi 23.decembrī baikotēs “Одноклассники” un neapmeklēs šo resursu, kas radīs zaudējumus “Одноклассники” saimniekiem un liks izmainīt savu politiku naudas iekasēšanas jomā.

Ja domā nelīdz – maldies. Tāds pats gadījums bija ar vietni ‘Livejournal.ru’, boikots un īpašnieki atcēla maksas pakalpojumus. Atceries, mūziku pasūta lietotājs, un nevis, negausis, interneta vietnes īpašnieks.

Varbūt Latvijas sociālo resursu īpašnieki izdarīs secinājumus, bet neticās.

MŪS taču viss apmierina. Vai ne tā ?

1_apr_logo1

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

3 komentāri par “Krievijā lietotāji boikotē populāro saitu “Одноклассники”.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *