Krievija dūmos un liesmās (video,foto)

deg3wKāda aina uz apkārtni pavērtos pēc atomkara ?
Varu apgalvot, ka kaut kas līdzīgs ir vērojams Maskavas tuvākajā apkārtnē un citur Krievijā.
Skati ir briesmīgi…neizmērojams ir cilvēku ciešanu lielums par zaudētām dzīvībām, par zaudēto mitekli, par zaudēto iedzīvi….
Vainīgs ir karstums, kura dēļ ir izcēlies milzīgs skaits mežu ugunsgrēku – degšana reģistrēta Maskavas, Voroņežas, Vladimiras, Ņižegorodas, Kirovas, Ivanovas un Penzas apgabalos, kā arī Udmurtijā un Mordovijā.

Lai skatītu svarīgu reklāmu, piemeklētu tieši TEV, izslēdz reklāmu bloķētāju! Raksta turpinājums zemāk:  

Gaisā jūtama asa deguma smaka, cilvēkiem ir grūti elpot, dūmi cērtas acīs.
Tur deg ciemi un meži. Kā vēsta aģentūra, uguns jau iznīcinājusi vairāk nekā 1200 ēkas, bet pāri par 2000 cilvēku palikuši bez pajumtes.

deg13

No piektdienas palīdzību uguns dzēšanā vietējiem sniedz arī armija. Liels mežu ugunsgrēks izcēlās pie Voroņežas.
Meža ugunsgrēks aptvēris trīs tūkstošus hektāru. Uguns drīz vien aptvērusi arī dzīvojamās mājas, teju simtiem cilvēku tajos cietuši, daudzi hospitalizēti.

Neierasts karstums Krievijā un tās galvaspilsētā Maskavā šogad valda jau kopš jūnija vidus. Gaisa temperatūra ar katru dienu arvien vairāk tuvojas 40 grādu atzīmei.

Uguns izplatībai labvēlīgs ir ne tikai lielais karstums un sausums, tagad vairākos rajonos sacēlušās arī vētras, kas palīdz ugunij izplatīties ātrāk tālāk.

Briesmīgi….

deg1

deg3

deg4

deg5

deg6

deg7

deg9

deg10

deg11

deg12

deg14

deg16

deg18

deg21

deg24

deg25

deg 7

deg 12

deg 2

deg112

PAPILDINU 01.08.2010

Uguns tuvojas Krievijas Federālajam kodolcentram !
Ārkārtas situāciju ministrijas ekipāžas strādā ar pilnu slodzi, bet darbu apgrūtina laika apstākļi un slikta redzamība dūmu dēļ. Uguni pie Sarovas mēģina apturēt četras aviācijas ekipāžas.

Sarovā, kas padomju laikā bija pazīstama kā slēgtā pilsēta “Arzamasa – 16”, atrodas Krievijas Federālais kodolcentrs – Zinātniski pētnieciskais eksperimentālas fizikas institūts, kura pamatuzdevums ir Krievijas kodolieroču drošība un ar to saistītie pētījumi.

Ugunsgrēku dēļ bez mājam palikuši vairāk nekā 2000 cilvēku, par uguns upuriem kļuvuši 25 cilvēki, 43 cietušie atrodas slimnīcā smaga stāvoklī.

deg28

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *