Koronavīruss, daži fakti un Ķīnas jocīgās idejas ar droniem

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Koronavīruss, (Covid-19) it kā nāk no Ķīnas.

Pats nepatīkamākais, ka pakāpeniski tas izplatās arī citās pasaules valstīs.

Tas ir visiem zināms fakts.

Latvija nav izņēmums un piedzīvo jau otro vīrusa izplatīšanās vilni

Cik bīstams ir vīruss, kuras ziņas par to ir patiesas, un kuras ir tikai panikas vērtas. Vai ir iespējams inficēties caur paku no Aliexpress.

Kā ar ideju izmantot dronus cilvēku mobilizēšanai?

Vai ir iespējams iegūt vīrusu caur paku no Aliexpress?

Teorētiski tas ir iespējams, taču tam nav epidēmiskas nozīmes. Visas elpceļu infekcijas izplatās ar gaisā esošiem pilieniem.

Saslimušais šķauda un uz kāpņu margu virsmas nosēžas pilieni. Jūs ejat garām, ar roku pieskārāties margām un pēc tam pieskārāties gļotādām – mutei, degunam, acīm.

Teorētiski tas pats, ja pēkšņi uz pastu nosūtītās preces virsmas nosēžas koronavīruss.

Protams, to pašu pilienu veidā! Uzreiz varu visus nomierināt. Nav apstiprināts neviens gadījums, kad iepakojums kļūtu par vīrusu infekcijas avotu. Vīruss nespēs izdzīvot pavadīto laiku, kamēr paka ceļos līdz Jums. Tātad, pakas ir drošas!

Jau no seniem laikiem Ķīna ir kļuvusi par jaunu vīrusu piegādātāju.

Kāpēc?

Kopš divdesmitā gadsimta Ķīna vienmēr ir bijusi epidēmijas bīstamības avots. Visi vīrusu pandēmiskie varianti, patiešām, ir izveidojušies tieši Ķīnā.

Kāpēc tā, atbilde ir pavisam vienkārša.

Lielākais iedzīvotāju blīvums, vislielākais lauksaimniecības dzīvnieku blīvums, viens no lielākajiem ziemojošo putnu biotopiem (vairāki intensīvi migrācijas ceļi). Notiek intensīva organismu mijiedarbība. Daudz iespēju bīstamu situāciju veidošanai.

Apmēram tā!

Kas tad ir ar droniem?

Cīņā pret šā vīrusa uzliesmojumu Ķīnas varas iestādes nāca klajā ar domu par dronu izmantošanu. Nē, šaujamieroči tur netika piekārti.  Radikālai cīņai ar saslimušajiem ķīniešiem. 🙂

Viss ir daudz civilizētāk, vienkārši ar droniem informē iedzīvotājus, kuri iziet uz ielas bez sejas maskas. Iemesls arī saprotams. Dronu lietošana ir daudz drošāka, nekā policijai, runājot tieši ar cilvēkiem.

Kā tas izskatās?

Lūk dažādi gadījumi, kad cilvēkus (dronu operators) pamana uz ielas bez maskām. No drona skaļruņiem (ļoti jaudīgi) var dzirdēt, kā policists ziņo:

“Jā, tante, drons runā ar jums. Jums nevajadzētu staigāt pa ielu bez maskas. Jā, jums labāk bija doties mājās un neaizmirstiet mazgāt rokas. ” (tas ir mans tulkojums, tālab var rasties kāda kļūda, jo neizprotu ķīniešu humoru)

Citā gadījumā patruļas drons lido pie vecāka gadagājuma cilvēka, un skan šādi vārdi:

“Tēvoci, mēs piedzīvojam neparastus laikus. Kāpēc jūs izgājāt bez maskas? Vai nav ērtāk palikt mājās ar ēdienu un dzērieniem? Kāpēc jūs pastāvīgi dodaties ārā? Nesmejies! Iekāpiet mašīnā un dodieties tūlīt mājās. ”

Droni tādā garā turpina uzdot jautājumus cilvēkiem, ieskaitot tos, kuri atrodas pilsētu ielās, un tikko izkāpuši no transporta līdzekļiem. Tas viss izskatās fascinējoši, it īpaši, ja ņem vērā, ka dronam, kurš dzenas pakaļ cilvēkiem, ir arī motoriņu troksnis.

Varu iedomāties skaņas stiprumu skaļruņiem, lai pārspētu dronu rūkoņu.

Gribi redzēt kāds izskatās Koronavīruss ( Covid-19) zem elektroniskā mikroskopa modrās acs?

Skaties:

Koronavīruss

Labu dienu, neslimo!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

2 viedokļi par “Koronavīruss, daži fakti un Ķīnas jocīgās idejas ar droniem

 • .
  .

  Visiem slimnīcā nogādātajiem pacientiem bija pneimonija – viņu plaušas bija iekaisušas, un alveolu sieniņas, kur norisinās gāzu maiņa starp iesūkto gaisu un asinīm, piepildījās ar ūdeni.

  Citi simptomi bija:

  82 pacientiem bija drudzis,
  81 bija klepus,
  31 bija apgrūtināta elpošana,
  11 bija sāpes muskuļos,
  deviņiem bija šoka stāvoklis,
  astoņiem bija galvassāpes,
  pieciem bija iekaisis kakls.

  Atbildēt
 • .
  .

  “Notiek intensīva organismu mijiedarbība. Daudz iespēju bīstamu situāciju veidošanai.”…

  It īpaši ja 30 km no epicentra atrodas Uhaņas virusoloģijas institūts, kurā pētīja koronavīrusu pārnēsājušo sikspārņu imūnsistēmas mehānismu, Tas ir neapstrīdams fakts. Paši ķīnieši izlielījās 2018 gadā. Vel ir pieejama aktīvā saite – http://russian.news.cn/2018-05/05/c_137157668.htm.

  Pats Uhaņas tirgus, kur it kā pirmoreiz parādījās šis mutējošais koronaviruss, ir samērā civilizēta vieta, aptuveni kā Rīgas centrāltirgus. To nevarētu teikt par indonēziešu zvēru tirgiem, kur ēd visu kas kustās. Nez kādēļ tur vīrusi nelien ārā? Te viens video no tāda plača. Tiek arī izmantots kā fake video, it kā tas ir Uhaņā. Bērniem labāk neskatīties. https://youtu.be/bDvXy6YlPOc

  Aizvakar zinātniskā saitā Biorxiv tika ievietots indiešu zinātnieku raksts par negaidītu atklājumu, ka jaunajam koronavīrusam 2019-nCoV ir atklāti četri glikoproteīna marķieri kuri ir līdzīgi vai pat identiski HIV vīrusa marķieriem. https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.30.927871v1 Protams tas vel nav pārbaudīts, bet uz tā fona šodienas Reuter raksts par to ka Taizemes ārsts koronavīrusa slimniekus veiksmīgi ārstē ar saaukstēšanās un HIV zāļu maisījumu, liek aizdomāties par vīrusa mākslīgo izcelsmi – https://www.reuters.com/article/us-china-health-thailand/cocktail-of-flu-hiv-drugs-appears-to-help-fight-coronavirus-thai-doctors-idUSKBN1ZW0GQ

  Ir arī citi atpazīstami mikrobiologi izteikušies: “Viruss mutants izskatās, ka ir izbēdzis no Uhaņas virusoloģijas un patogēnu laboratorijas”. https://www.diarioinformacion.com/universidad/2020/01/31/francis-mojica-apunta-coronavirus-mutante/2229903.html

  Laiks rādīs, gan jau agrāk vai vēlāk ķīnieši atzīsies ka vīruss ir “Made in China” un Spiegel būs taisnība https://www.spiegel.de/spiegel/print/index-2020-6.html

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *