Koncertuzvedums… Džimlai Rūdi Rallallā !

 

 

Muzikāli optimistisks koncertuzvedums “Džimlai Rūdi Rallallā!” Liepājā, koncertestrādē “Pūt,vējiņi!” 9.augustā plkst.19.00

Katru gadu koncertestrādē ‘’Pūt,vējiņi!’’ var noskatīties kādu jautru, vasarīgu un izklaidējošu brīvdabas izrādi.

9.augustā plkst.19.00 koncertestrādē ‘’Pūt,vējiņi!’’,gaidot filmas „Džimlai Rūdi Rallallā!” pirmizrādi un ar filmas veidotāju labvēlību, pie skatītājiem nāk muzikāli optimistisks koncertuzvedums ’’Džimlai Rūdi Rallallā!’’ ar Latvijas skatuves leģendām un vienojošām dziesmām.

Filmas idejas un scenārija autors Māris Putniņš sava darba pamatā licis ideju par to, ka pensionāri var un grib palīdzēt Latvijai, un to viņi dara, iestājoties Latvijas armijā.

Koncertuzvedumā šī tēma attīstīta tālāk, un filmas varoņi iesaistās aizvien jaunās aktivitātēs, meklējot dažādus veidus, kā aktīvi darbojoties, visiem kopā dzīve ietu uz augšu.

Izcilās skatuves personības , kas piedalās uzvedumā, iepazīstinās arī ar savu personiskās dzīves pieredzi. Skatītājiem būs iespējams arī uzzināt dažādus smieklīgus atgadījumus, kas piedzīvoti filmas tapšanas gaitā.

Uzvedums ir papildināts ar populārām dziesmām, kuras skatītāji tiks aicināti dziedāt līdzi. Būs arī īpaši šim uzvedumam komponēts pirmatskaņojums „Man jābūt!”, ar Māras Zālītes vārdiem un Lailas Ilzes Purmalietes mūziku.

Koncertuzvedumā piedalās Dailes teātra ilggadēji stūrakmeņi – Jānis Paukštello, Gunārs Placēns, Nacionālā teātra aktieris –Mārtiņš Egliens,Operetes teātra solists – Juris Pučka, aktrise un ventiņu mēles speciāliste Velta Skurstene, bijusī Nacionālā teātra aktrise Irina Tomsone.

Koncertuzvedums

Muzikālo noformējumu veido Nacionālā teātra muzikālās daļas vadītājs un komponists Valdis Zilveris.

Visas darbības uz skatuvespavadīs viņa spēlētais akordeons. Jāpiebilst, ka Valdis Zilveris nupat kā ieguvis nozīmīgu balvu mūzikā ASV, kur vietējais koris izpildīja viņa komponētokantāti orķestra pavadījumā.

Projekta producente – Laila Ilze Purmaliete
Biļetes iepriekšpārdošanā “Biļešu Paradīzes” kasēs.

Biļetes varēs iegādāties arī vienu stundu pirms pasākumakoncertestrādes ‘’Pūt,vējiņi!’’ biļešu kasē.

Laipni lūdzam uz vasaras muzikālo koncertuzvedumu’’Džimlai Rūdi Rallallā!’’ !

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top