Koncertstāsts „Sārtais ziediņš” uzzied maijā!

clip_image0021

Mātes dienai veltītais ģimenes koncertstāsts „Sārtais ziediņš” uzziedēs Liepājas latviešu biedrības namā 8. maijā plkst. 12.00 un 18.00.

Koncertstāsts “Sārtais ziediņš” ir pasaka par mums – par ikdienas dzīvi, kas nav viegla, bet skaista, par ģimeni, kas dažkārt grib šķelties, bet tā jātur kopā kā lielākā vārtība. Par dziesmu, kas dziedē sirdi un mīlestību, un sārto ziediņu. Cik trausls tas ir? Kur to meklēt un kas tas ir?

clip_image002

Par ikgadēju tradīciju ir kļuvis Irēnas Karpas vokālās studijas audzēkņu un viesu maija lielkoncerts. Arī šogad tas būs kas ipašs, jūtīgs, dziesmām un dejām sagatavots stāsts pieaugušajam cilvēkam, kas domā, ka zin, kas ir mīlestība un mazajam draugam, kas tikai meklē savu ceļu.

Koncertstāsts “Sārtais ziediņš” veidots pēc krievu pasakas motīviem. Irēnas Karpas scenārijs un režija. Izrādē izmantota dažādu autoru mūzika (Z. Liepiņš, R. Pauls, L. Reiniks, A. Pumpure, A. Karps u.c.). Dažādās lomās iejutīsies ap 100 dalībniekiem vecumā no 3 līdz 45 gadiem (t.s. I. Karpas vokālās studijas solisti un popgrupa “Jūras bērni”, I. Lūres baleta un deju studija, Grobiņas ansamblis, Grobiņas bērnu popgrupa, T. Škenderes deju grupa u.c.). Aktiermeistarības pasniedzēja: I. Martinsone.

Biļešu cena 1,- un 2,- Ls

Iepriekšpārdošana LLBN kasē, tālr.63423829

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA

Projektu vadītāja:

Madara Pūķe

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top