Koncerts liepājniekiem… Pasta nodaļas stāsti.

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Koncerts vai pareizāk teikt koncertprogramma būs baudāma 3.martā Liepājas Latviešu biedrības namā.

Liepājniekus ar savu sniegumu iepriecinās… Sirds pastnieki no grupām „Baltie lāči” un „Apvedceļš”

Tātad… 3. martā plkst. 18.00 Liepājas Latviešu biedrības namā ar koncertprogrammu „Pasta nodaļas stāsti” viesosies Latvijas populārākās šlāgergrupas „Baltie lāči” un ‘’Apvedceļš’’.

Tapusi jauna Latvijas šlāgermūzikas grupu “Baltie lāči” un “Apvedceļš” kopīga koncertprogramma “Pasta nodaļas stāsti” jeb, kā to nodēvējuši paši muzikanti – muzikālais plenērs, kurā ir gan dziesmas, gan stāsti no īpašās pasta nodaļas dzīves.

Šāda šlāgermūzikas populārāko grupu apvienošanās veselai koncertturnejai notiek pirmoreiz.

Idejas autors – “Balto lāču” līderis Andris Baltacis šoreiz licis lietā ne tikai savas dziedātāja un mūziķa prasmes, bet arī savulaik apgūto režisora profesiju, kā rezultātā ir tapis apjomīgs muzikāls uzvedums, kurā lomas atvēlētas visiem mūziķiem – pasta priekšniekam, padotajiem un apkopējam.

Katrs ir ticis arī pie sava jauna vārda, tā radušies Krūmacis, Baltiņš, Mareks fon Siliņš. Uzvedumā “Baltie lāči” un “Apvedceļš” rāda, izdzīvo, izdzied un izspēlē kādas pasta nodaļas stāstus, nākot pie klausītājiem ar jaunām un jau skatītāju simpātijas ieguvušām dziesmām, ko papildina gan īpaši šūti pastnieku tērpi, gan skatuves iekārtojums.

Andris Baltacis un Jānis Krūmiņš ir sarakstījuši jaunas dziesmas, un abu sadziedāšanās ir visai iespaidīga, jo abi mūziķi ir ar pārliecinošu skatuves harizmu un mūziķa talantu. Īpašs prieks ir tiem klausītājiem, kas spēj novērtēt dziedāšanu četrbalsīgi.

koncerts

Publiku koncertā sagaida ne vien dažādi patīkami pārsteigumi, bet arī īstas dāvanas, ko saņem aktīvākie un atjautīgākie klausītāji,- tie ir gan abu grupu jaunākie albumi, gan “Latvijas Avīzes” un “Mājas Vieša” abonementi.

Ovācijas un ilgie aplausi koncerta laikā liek secināt, ka programma ir izdevusies un skatītājiem tā sniedz gan lielisku muzikālu baudījumu, gan patīkamu atpūtu.

Koncerts solās būt patīkams un jautrs.
Biļetes iepriekšpārdošanā ‘’Biļešu Paradīzes’’ kasēs par (Ls 3- ,Ls 4,- , Ls5,- ,Ls 6,-) .

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *