Koncerts Liepājas Latviešu biedrības namā.

 

Koncerts…  seanss “Ģitāra un muzikālā terapija”.

Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē koncertēs ģitāras mūzikas virtuozs Vadims Geiko.

Mākslinieks šoreiz piedāvā īpašu koncertu- seansu ’’Ģitāra un muzikālā terapija’’, kas notiks 2.martā plkst. 16.00
Vadims Geiko ir vienīgais lokālā mēroga ģitārists, kurš pēdējo 20 gadu laikā sniedz klasiskās ģitāras koncertus uz profesionālās skatuves.

Leģendārais mūziķis ar koncertiem ir viesojies Ņujorkā, Maskavā, Helsinkos, Varšavā, Berlīnē, Parīzē un citviet pasaulē.
Koncerta viesis ir vairākkārtējs Vissavienības ģitāristu festivālu laureāts. Kopš 1968. gada – Latvijas valsts filharmonijas solists – ģitārists.
Vadima Geiko repertuārs ir ļoti plašs, mākslinieks spēlē gan klasisko mūziku, gan dažādus spāņu, latīņamerikāņu un latviešu skaņdarbus.
Māksliniekam patīk ieviest savā darbībā dažādas inovācijas – ar speciālu ģitāras aprīkojumu tiek panākts klavierēm līdzīgs skanējums. Elektroniski akustiskās spāņu klasiskās ģitāras spēle ir viena no Vadima Geiko inovācijām, kurai Eiropā šobrīd nav analogu piemēru.

Klausītājiem tiek piedāvāts unikāls koncerts-seanss ’’Ģitāra un muzikālā terapija’’ (organisma atjaunošana un relaksācija), kurā skanēs integratīvā klasiskā ģitāra Vadima Geiko izpildījumā.Ģitārai ir pārsteidzošs skanējums un tembrs, kam ir labvēlīga ietekme uz cilvēka organismu.

Šo programmu kopīgi sastādījuši Rīgas P.Stradiņa universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes speciālisti.

koncerts

Koncertprogrammas pamatā ir amerikāņu zinātnieka Dona Kembela mūsdienu metodika.

Viņš sarakstījis grāmatu- bestselleru ’’Mocarta efekts’’- par noslēpumainā mūzikas spēka izmantošanas senākajām un mūsdienīgajām metodēm ķermeņa un prāta izdziedēšanā.

2012.gadā Vācijas pilsētā Lībekā vismodernākās klīnikas mediķi un psihologi bija sajūsmā par šo mūziku. Skatītāji, kuri šo koncertu- seansu bija dzirdējuši, atzīmēja izpildījuma augsto līmeni un izteica vēlēšanos apmeklēt to vēlreiz.

Šim koncertam nav analoga piemēra Eiropā, Krievijā un ASV.

Biļetes var iegādāties biedrības nama kasē. Biļetes cena Ls 4-.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top