Koncertšovs … Riču Nakts Romantika.

 

Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...

 

Liepājā jau šo piektdien!

Krāšņs, dinamisks, muzikāli izklaidējošu priekšnesumu birums divu stundu garumā visai ģimenei, ko caurstrāvos ekspresija, dziesmas astoņās pasaules valodās, dejas azarts, romantika un lieliska atpūta pie dabas kopā ar saviem mīļajiem.

Koncertšovā „Riču Nakts Romantika” 3. augustā plkst. 21.00 koncertdārzā „Pūt, Vējiņi!”.

Programmā:

Pasaules tautu kaislīgākās dziesmas par kvēlu mīlestību  – latviešu, angļu, itāļu, spāņu, romu, meksikāņu, krievu un arī latgaļu valodā.

Krāšņi deju studijas un eksotisko deju teātra dejotāju priekšnesumi prožektoru gaismās, kā arī jaunāko dziesmu prezentācijas un pirmatskaņojumi, muzikālas parodijas, video projekcijas un pirotehnikas meistara gaismas šovs.

Koncertšovā „Riču Nakts Romantika” piedalīsies –  grupa  „ RIČI ”,  eksotisko deju teātris „Romadance”,ugunīgo deju studija „Nezāles”, īpašais koncerta viesis DavidsGudiasvhilli no Gruzijas un citi viesi.

Ieeja  koncertdārzā „Pūt, Vējiņi” no plkst.20.00.

Koncertšova sākums plkst.21.00.
Bērniem līdz 12.g. – ieeja bez maksas.
Biļetes nopērkamas Biļešu servisa un Liepājas Latviešu biedrības nama kasēs.

Sīkāku informāciju par koncertšovu„Riču Nakts Romantika” jūs varat atrast mājas lapā www.rici.lv vai www.bilesuserviss.lv .

Uz tikšanos !

Koncertšova producents
Kaspars Pudniks

Koncertšovs

IMG 6950

www

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Atklāts reklāmu bloķētājs!!!

Esam konstatējuši, ka izmantojat reklāmu bloķēšanas paplašinājumus. Lūdzu, atbalstiet mūs, atspējojot šo reklāmu bloķētāju vai ielieciet saitu baltajā sarakstā Tas ir viegli jums un patīkami mūsu kolektīvam! Ko darīt, kaut kā ar reklāmu ir jāatgūst maksājumi par domēnu, serveri un darba laiku pie šī resursa, par kuru neprasām maksu! Ja neesat izslēdzis bloķētāju, jūs neredzēsit visu saturu!

Noklikšķiniet uz reklāmas, PALDIES!