Komunālo pārvaldi Liepājā… kritizē par neizdarību.

 

 

Ziemā uzsniga sniegs, kas Liepājas komunālo pārvaldi dziļi izbrīnīja.

Nezinu… vai kādi pārdabiski spēki, vai vienkārša sagadīšanās, bet tik tiešām neatceros, ka Liepājā būtu vienas dienas laikā taranētas mājas veselās trīs vietās.

Labi, ka pulksteņa laiki atšķiras citādi jāsāk domāt par sarunātu “terora” aktu. hell boy

Domājams, ka pie vainas būs sniegs, kas ziemā negaidīti uzsniga un pārsteidza Liepājas komunālo pārvaldi, kas šādus jokus no dabas un vēl pie tam ziemā nebija gaidījusi.

Liepājas ielas un ietves trešā decembra rītā klāja apmēram 30 centimetru bieza sniega sega. Pats gan nemērīju, bet tā apgalvo vietējie interneta mēdiji.

Iedzīvotāji un pašvaldības vadība mēra Ulda Seska personā pilsētas ceļu stāvokli šorīt vērtēja kā neapmierinošu, un tika mests  pārmetumu un dusmu akmentiņš   komunālās pārvaldes lauciņā.

Dzirdēts , ka tēmēja dispečeram, kas it kā esot ilgi vilcinājies un neesot spējis izprast pašsaprotamu lietu, ka ziemā snieg sniegs.

Tomēr domāju, ka bija jātēmē uz komunālās pārvaldes valdi ar Valdes priekšsēdētāju Jāni Neimani spicē.

Un kā nu nē… nav mācējis padotajiem izprast ziemu un māku patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Teikšu, kā ir…ceļi bija slikti tīrīti, bet vietām nebija tīrīti vispār.

Nu re … un tā rezultātā cietušas trīs mājas. Viss sākās jau agri no rīta… pulksten 7.50 nenoskaidrots vadītājs vadīja automašīnu “VW Passat Variant” pa Ganību ielu uz Ezera ielas pusi, neņēma vērā slideno brauktuvi un uzbrauca ēkai Ezera ielā.

1963.gadā dzimusi sieviete vadīja “Opel Tigra” pa Zirņu ielu, neņēma vērā ceļa un laika apstākļus, maiņas netika galā ar vadību un uzbrauca ēkai Zirņu ielā.

1961.gadā dzimusi sieviete vadīja “VW Passat variant” pa Uliha ielu, neņēma vērā laika un ceļa apstākļus, un braucot no Kūrmājas prospekta uz Vītolu ielas pusi, netika galā ar automašīnas vadību un uzbrauca ēkai Kūrmājas prospektā.

Man šķiet, ka šeit jāsauc Ginesa Grāmatas darbinieki… vērā ņemams fenomens.

Vēl kāds novērojums…

Pilsētā netiek tīrītas no sniega maksas autostāvvietas. Rodas jautājums… Kāpēc man ir jāmaksā par nesakoptām maksas auto stāvvietām, kur iebraucot… ne izkāpt, ne iekāpt.

Vēl ir reāla iespēja tur iestigt ar visu auto.what1

Toties kontrolieri modri staigā apkārt un uzmana apmaksas kvītis auto logā. Ienāk pat prātā ķecerīga doma….būtu ņēmuši rokās lāpstu un ar savu priekšnieku priekšgalā Ivaru Ķervi, (mob. +371 29139665)  iztīrījuši maksas stāvvietas par kurām ņem naudu un laikam saņem arī labu algu.

Video no auto reģistratora ar rakstītiem komentāriem, kā tad tur bija 3decembra rītā…

Jā un tas nav vēl viss… ir reti liepājnieki, kas sāk ziemas apstākļos piekopt jaunu pārvietošanos veidu ar auto.

Tikai rakstot rakstu pār mani nāca apgaismība…

Kāpēc jābrauc ziemā ar BMW ….  bez durvīm ?

Vainosim atkal komunālo pārvaldi, jo BMW auto… Ģ. Baloža ielā un tās braucējs 1993.gadā dzimis jaunietis vadīja “BMW 316”, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē (0,53 promiles), kā arī bez noteiktā kārtībā iegūtas vadītāja apliecības, bez tehniskās apskates un apdrošināšanas.haha

Mīlīši tas viss no bailēm… lielākās bailes no slidenā, netīrītā ceļa un durvis autiņam tika noskrūvētas, ja nu auto nesas virsū mājai, ha, ha, ha… var ātri izlēkt.

BMW

 

PAPILDINU….

Izlasīju rakstu ir.liepāja un man kļuva skaidrs , kāpēc nesoda priekšniecību, pieņemu, ka viņi ir aktīvi “Liepājas partijas” vai pareizāk Seska ziedotāji.

Lūk kliedzoši fakti…

SIA “Ervils” īpašnieks Ervils Laugalis un SIA “Vētra S” īpašnieks Māris Stankevičs ziedojuši Ulda Seska vadītajai varas partijai apaļu summu – Ls 10 000.

Pie kam… nav šīs partijas biedri, toties pēc intensīvām “pārrunām” ir dabūjuši labumu no Liepājas domes.

Sanāk tā…ziedotājus neaiztiek, bet tos īpatņus, kas neziedo, kā nabaga dispečers… grib atlaist no darba !

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top