Komēta X1 Elenin vai tur slēpjas NLO, kas par to liecina

Komēta X1 Elenin.

Izlasīju un arī noskatījos video par jaunāko no komētu “briesmu stāstiem”… par komētu C/2010 X1 Elenin. Rakstot par šo komētu neviļus pieķēru sevi zemapziņā virpinot „Tele2” komētas farsu…

Ja jau atceros šo viltīgi izspēlēto stulbo joku, tad „Tele2” komēta savu mērķi ir sasniegusi. Labi… pietiks par telekomunikāciju kompānijas reklāmas trikiem.

Komēta X1 Elenin, satraukumi.

Runāsim par Elenina komētu, kā vienu no internetā aprakstītajiem iespējamajiem pasaules gala scenārijiem ar visdažādākajiem izdomājumiem. Tiek spekulēts, ka kādu ārēju spēku ietekmē komēta varētu pietuvoties Zemei vēl vairāk un nonākt tiešā kontaktā.

Ja runājam par ārējiem spēkiem, tad daļa interneta pasaules ir pārliecināta, ka aiz komētas slēpjas NLO vai vienkāršāk…citplanētiešu kosmiskie kuģi.

Protams, neiztiek bez praviešiem, kas 2011. Gada 16.oktobri sāk sludināt par iespējamo pasaules iznīcības sākumu. Ir pat tādi pilsoņi, kas to visu uztver nopietni un pārdod savus īpašumus… laikam jau grib stāties tā kunga priekšā nabagi un plikiņi, bez graša pie dvēseles

Komēta X1 Elenin, fakti.

Komētu atklāja Leonīds Elenins no Krievijas un pēc tradīcijas viņa vārdā tad arī tika nosaukta komēta… C/2010 X1 Elenin. Ir gan viens interesants fakts, ka to viņš neizdarīja Krievijā, bet gan observatorijā Ņūmeksikas štatā ASV.

Elenina komēta visspožākā varētu būt īsu brīdi pirms tā atradīsies vistuvāk Zemei 2011. gada 16. oktobrī. Tobrīd komētu no planētas šķirs tikai 35 miljoni kilometru.

Pati komēta no sevis neko grandiozu neizrāda…ja neņem vērā to apstākli, ka no viņa izdala ciānūdeņražskābi jeb zilskābi. Zināšanai… Ciānūdeņradis ir stipra inde … tā iedarbojas nāvējoši pat ar 0,05 gr un arī mazākās devās.

Toties mūsu „pasaules gala vēstnese” izdala 673 gramus ciānūdeņražskābi sekundē. Tā kā nav paredzama komētas saskare ar mūsu zemi, tad vienīgi komētas astes radītais plīvurs varētu būt nevēlams.

Ja par NLO un to radīto iespējamo agresiju… esiet mierīgi un prātīgi, neko nepārdodiet un pasaules galam negatavojaties.

 Mēs Latvijā taču skaidri zinām, ka lielākie agresori un ļaundari ir oligarhi, kas mums komēta…sīkums. 🙂

 

 

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top