Kokmuižas muzikanti – Liepājā.

muzikanti no Valmieras24. oktobrī plkst. 20.00 uz rudenīgo šlāgerballi aicina Liepājas latviešu biedrības nams.

Šlāgerballē „Sirdspuksti rudenī” rudenīgo noskaņu palīdzēs uzburt grupa „Kokmuižas muzikanti” no Valmieras.

Liepājas latviešu biedrības namā sezona rit pilnā sparā un pasākumu dažādībai piedāvājam šlāgerballi „Sirdspuksti rudenī”, kur sirsnību un dejas nerimtību mums sniegs grupa „Kokmuižas muzikanti”.

Grupa „Kokmuižas Muzikanti” darbību uzsākusi 1982. gada pavasarī un 2007. gadā nosvinēja savu 25 gadu pastāvēšanas jubileju. Laika gaitā sastāvs mainījies, bet mūzika un repertuārs ir tautā pārbaudītas un populāras dziesmas no valša līdz rokenrolam. Šobrīd grupā spēlē arī liepājnieks, leģendārās grupas „Līvi” dalībnieks Guntars Mucenieks.
Grupas nosaukums ir cēlies no vēsturiskā Kocēnu pagasta nosaukuma Kokmuiža. Grupa savu darbību pierādījusi izdodot divus albumus “Noreibsim dejā” un “Nāc, manā dziesmā”.

Picture 003hhh

Šajā ballē Liepājas latviešu biedrības nams piedāvās apmeklētājiem īpašu pārsteigumu, vakarā – balvu izspēli karaokes konkursā! Jautrās un liriskās karaokes dziesmas dzidāsim kopā ar Liepājas teātra aktieri Edgaru Pujātu. Katram balles apmeklētājam būs iespēja izdziedāt latviešu dziesmas un iegūt pozitīvu enerģijas lādiņu piedaloties karaokes dziedāšanā.

Tiksimies ar grupu „Kokmuižas muzikanti” Liepājas latviešu
biedrības nama šlāgerballē – 24. oktobrī plkst. 20.00.
Biļešu iepriekšpārdošana un galdiņu rezervācija biedrības
nama kasē, tālr. 63423829.

LIEPĀJAS LATVIEŠU BIEDRĪBAS NAMA
Projektu vadītāja:
Madara Pūķe
Papildus informācija: www.biedribasnams.lv

.
Izplatiet šo rakstu, nebūsim slinki! Paldies!

laimisk

Šeit ir savākti materiāli, kas man liekas interesanti, tā ir ērti! Glabāt visu šeit un dalīties visā ar draugiem. Ja, Jums mani raksti liekas interesanti, esmu priecīgs! Domāju, ka kllproject.lv auditorijā pārsvarā ir gudri, tehniski izglītoti un par sevi pārliecināti cilvēki.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.