Kodolkara draudi, ko es darītu ja ieraudzītu atomsēni

 

 

Vai pasaulē ir palielinājušies kodolkara draudi?

Jā, kodolkara draudi ir!

Ziemeļkoreja apgalvo, ka tās raķetes spēj nolidot līdz ASV un arī Eiropai, tātad teorētiski varētu sasniegt arī Latviju.

Pragmātiski sakot, ja vispār kaut kur pasaulē izceltos karš ar atomieroču lietošanu, tad Latvija tajā varētu tikt iesaistīta tikai pastarpināti, kā NATO dalībvalsts.

Tātad pie tēmas, kodolkara draudi, jāpieiet ar nopietnu attieksmi.

Tomēr, ja tas notiktu, ko Tu darītu, kā Tu zinātu, ka tiek pielietoti atomieroči?

Mazliet teorijas.

Pēc atombumbas sprādziena izveidojas sēnes veida mākonis. Mākoņa iekšpusē notiek karsto gāzu cirkulācija, bet mākoņa centra ārpusē gāze atdziest un izskatās kā parasts mākonis.

Tomēr labāk noskaties video un Tev paliks skaidrs, ka redzot šādu ainu izglābties ir maza cerība:

Kā vēl mēs varam uzzināt par tuvojušos apokalipsi vai kodolkara draudi, kas pārvērtušies atombumbas sprādzienā?

Latvijā ir izveidota civilās aizsardzības trauksmes un apziņošanas sistēma (sirēnas), kas paredzēta, lai brīdinātu un informētu iedzīvotājus par katastrofām vai to draudiem, ārkārtējās situācijas, izņēmuma stāvokļa vai mobilizācijas izsludināšanu, kā arī apziņotu par nepieciešamo rīcību.

Dzirdot sirēnas, ir jāieslēdz TV vai radio (LTV un Latvijas radio visos kanālos, TV3, LNT, TV5, radio SWH visos kanālos, Pirmais Baltijas kanāls, Radio Skonto, Latvijas Kristīgais radio, ziņu aģentūra BNS), kuros tiks pārraidīta informācija par to, kas noticis un kā rīkoties.

Tāpat arī nepieciešams nodrošināties arī ar sērkociņiem, gāzes plītiņu, radio aparātu, kurš darbojas uz baterijām un jāpamet bīstamā zona.
Kodolkara draudi

Kā?

Ceru, ka paziņos, ja nē atliek vien rūpēties par sevi ar paša spēkiem.

Uzlabo karmu! Izplati šo rakstu!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *