Ko par tevi vēsta tava kafijas tase, ikdienā un ceļojumā

Kafijas tase.

Ir atzīta par katra rīta galveno un neatņemamo sastāvdaļu. LIELA KRŪZE MELNAS KAFIJAS NO RĪTIEM- tas, kas vajadzīgs! Parasti, melna, stipra rīta kafija ir komplektā ar sagurušām sarkanām acīm.

Tas ir pirmais rīta rituāls.

Kafijas tase Tevi uzmundrinās!

Gluži tāpat, kā no rītiem debesis mainās no tumšām uz gaišām.

Ja šāda veida kafija ir tava rīta sastāvdaļa, tu esi korporatīvs biroja darbinieks, kurš ik pa laikam aizbrauc kādā ceļojumā.

Tev patīk strādāt vienam, un piektdienas rītos tu pie savas melnās kafijas atļaujies arī kādu kūciņu. Tu esi noslēgts cilvēks ar savu skatījumu uz dzīvi.

ATDZESĒTA VANIĻAS LATTE BEZ CUKURA.

Populārākais dzēriens cilvēkiem, kuri dzīvo priekšpilsētās. Vaniļas saldums un maigums ir kā sauciens pēc mīlestības vai jaunas iepazīšanās.

Tu esi atvērts jaunām un neordinārām idejām.

ŠOKOLĀDES DZĒRIENS.

Vienalga, vai taisīts no mokas kafijas vai auksta piena. Karstā šokolāde ir iecienītākais dzēriens jauniešiem. Patiesībā šokolādes dzērienu izvēlas cilvēki, kuriem negaršo kafija.

Viņiem patīk no rītiem iegriezties kafejnīcās un baudīt tur valdošo gaisotni. Ja tu parasti izvēlies šokolādes dzērienu, tu esi par sevi nepārliecināts cilvēks. Tu meklē savu vietu.

LIELA KARSTA LATTE AR CUKURU UN PIEDEVĀM.

Šis dzēriens ir kā mākslas darbs. Tev patīk, ja tavs dzēriens izskatās skaisti un perfekti. Šīs kafijas dzērājs ir mērķtiecīgs, idejām bagāts optimists.

Viņš zina savu mērķi un ik dienu cenšas to īstenot. Cilvēks ar ambīcijām. Tu vienmēr atstāsi dzeramnaudu, ja tavs kafijas dzēriens būs pagatavots tieši tā, kā tu to vēlies.

ESPRESO.

Tu esi bailīgs un nedrošs cilvēks pēc savas būtības. Vienmēr savu izvēli atstāj citu ziņā. Espreso parasti izvēlas cilvēki, kuriem vienmēr ir kaut kur jāskrien. Precīzāk – neatliek laika lielai kafijas krūzei. Ir taču jāskrien!

KAPUČĪNO.

Ja tu vienmēr pasūti kapučīno un gabaliņu savas iecienītās tortes, tu esi pieraduma cilvēks.

Kapučīno izvēlas cilvēki, kuriem patīk ilgāku laiku atrasties kafejnīcās, pasapņot, varbūt palasīt jaunākos žurnālus, bet par visu visvairāk šāda tipa cilvēkiem patīk vērot citus cilvēkus.

Tu pēc būtības esi novērotājs. Nekad nespersi pirmo soli, bet nogaidīsi uz pārējo reakcijām un tikai tad kaut ko iesāksi. Liels domātājs par dzīvi.

KARAMEĻU MACCHIAT.

Tu vienmēr pavadi ilgu laiku, izvēloties savu kafijas dzērienu no dzērienu kartes. Tu esi izvēlīgs kafijas dzērājs, bet tajā pašā laikā nekad nezini, ko īsti gribi!

Katru reizi galu galā izvēlies karameļu macchiato. Tu pat īsti nezini šā kafijas dzēriena sastāvdaļas, bet tas izklausās samērā gudri un pārliecinoši, tāpēc vienmēr izvēlies tieši to.

Ja tu parasti izvēlies karameļu macchiato, tad esi cilvēks, kuru uztrauc apkārtējo viedoklis. Tu esi cilvēks, kurš labi iejūtas komandā.

DUBULTAIS ESPRESO AR PUTUKRĒJUMU.

Dubultais espreso ar putukrējumu. Tu izbaudi savu rīta , lasot avīzi vai iemīļoto žurnālu. Dzerot kafiju, tu parasti pārliec vienu kāju pār otru. Kafijas tase Tevi nomierina.

Tu esi kafijas dzērājs ar pieredzi. Apmuļķot tevi neizdosies nevienam. Tavas stiprās puses ir intuīcija, zināšanas un svaigs skatījums uz dzīvi.

kafijas tase

Viegli atrisini sasāpējušas problēmas, ja ir gribasspēks.

Es jau! Tūlīt gatavošu vēl vienu tasīti! 😉

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *