Ko par tevi vēsta tava kafijas tase, ikdienā un ceļojumā

 

Kafijas tase ir atzīta par katra rīta galveno un neatņemamo sastāvdaļu.

LIELA KRŪZE MELNAS KAFIJAS NO RĪTIEM

Parasti, melna, stipra rīta kafija ir komplektā ar sagurušām sarkanām acīm.

Tas ir pirmais rīta rituāls. Gluži tāpat, kā no rītiem debesis mainās no tumšām uz gaišām.

Ja šāda veida kafija ir tava rīta sastāvdaļa, tu esi korporatīvs ofisa darbinieks, kurš ik pa laikam aizbrauc kādā ceļojumā.

Tev patīk strādāt vienam, un piektdienas rītos tu pie savas melnās kafijas atļaujies arī kādu kūciņu. Tu esi noslēgts cilvēks ar savu skatījumu uz dzīvi.

ATDZESĒTA VANIĻAS LATTE BEZ CUKURA

Populārākais dzēriens cilvēkiem, kuri dzīvo priekšpilsētās. Vaniļas saldums un maigums ir kā sauciens pēc mīlestības vai jaunas iepazīšanās.

Tu esi atvērts jaunām un neordinārām idejām.

ŠOKOLĀDES DZĒRIENS

Vienalga, vai taisīts no mokas kafijas vai auksta piena. Karstā šokolāde ir iecienītākais dzēriens jauniešiem. Patiesībā šokolādes dzērienu izvēlas cilvēki, kuriem negaršo kafija, bet kuriem patīk no rītiem iegriezties kafejnīcās un baudīt tur valdošo gaisotni.

Ja tu parasti izvēlies šokolādes dzērienu, tu esi par sevi nepārliecināts cilvēks. Tu meklē savu vietu.

LIELA KARSTA LATTE AR CUKURU UN PIEDEVĀM

Šis dzēriens ir kā mākslas darbs. Tev patīk, ja tavs dzēriens izskatās skaisti un perfekti. Šīs kafijas dzērājs ir mērķtiecīgs, idejām bagāts optimists.

Viņš zina savu mērķi un ik dienu cenšas to īstenot. Cilvēks ar ambīcijām. Tu vienmēr atstāsi dzeramnaudu, ja tavs kafijas dzēriens būs pagatavots tieši tā, kā tu to vēlies.

ESPRESO

Tu esi bailīgs un nedrošs cilvēks pēc savas būtības. Vienmēr savu izvēli atstāj citu ziņā. Espreso parasti izvēlas cilvēki, kuriem vienmēr ir kaut kur jāskrien. Precīzāk – neatliek laika lielai kafijas krūzei. Ir taču jāskrien!

KAPUČĪNO

Ja tu vienmēr pasūti kapučīno un gabaliņu savas iecienītās tortes, tu esi pieraduma cilvēks.

Kapučīno izvēlas cilvēki, kuriem patīk ilgāku laiku atrasties kafejnīcās, pasapņot, varbūt palasīt jaunākos žurnālus, bet par visu visvairāk šāda tipa cilvēkiem patīk vērot citus cilvēkus.

Tu pēc būtības esi novērotājs. Nekad nespersi pirmo soli, bet nogaidīsi uz pārējo reakcijām un tikai tad kaut ko iesāksi. Liels domātājs par dzīvi.

KARAMEĻU MACCHIATO

Tu vienmēr pavadi ilgu laiku, izvēloties savu kafijas dzērienu no dzērienkartes. Tu esi izvēlīgs kafijas dzērājs, bet tajā pašā laikā nekad nezini, ko īsti gribi!

Katru reizi galu galā izvēlies karameļu macchiato. Tu pat īsti nezini šā kafijas dzēriena sastāvdaļas, bet tas izklausās samērā gudri un pārliecinoši, tāpēc vienmēr izvēlies tieši to.

Ja tu parasti izvēlies karameļu macchiato, tad esi cilvēks, kuru uztrauc apkārtējo viedoklis. Tu esi cilvēks, kurš labi iejūtas komandā.

DUBULTAIS ESPRESO AR PUTUKRĒJUMU

Dubultais espreso ar putukrējumu. Tu izbaudi savu rīta kafiju, lasot avīzi vai iemīļoto žurnālu. Dzerot kafiju, tu parasti pārliec vienu kāju pār otru.

Tu esi kafijas dzērājs ar pieredzi. Apmuļķot tevi neizdosies nevienam. Tavas stiprās puses ir intuīcija, zināšanas un svaigs skatījums uz dzīvi.

Viegli atrisini sasāpējušas problēmas.

kafijas tase

Es jau… tūlīt gatavošu vēl vienu tasīti ! 😉

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu