Knīpas un Knauķi, pavasara koncertu tūres Liepājā

Knīpas.

No 7. marta  sākas biļešu tirdzniecība „Knīpas un Knauķi” pavasara koncertu tūres „Mūsu mammai un tētim” koncertam Liepājā 8.aprīlī pl.16.00!

Rīgas Latviešu biedrības bērnu vokālās studijas „Knīpas un Knauķi” grupas Cīrulīši, Bezdelīgas, Zīlītes, Urdaviņas (vadītājas: Edīte Putniņa, Sanita Sējāne, Jonita Štoma) kopā ar solistiem un mūziķiem Sanitu Sējāni, Andri Sējānu, Robertu Rasu, Anriju Grinbergu, Leonu Sējānu, video zīmējumu mākslinieci Margrietu Dreiblati  turpina savu pavasara koncerttūri „Mūsu mammai un tētim”.

Koncerttūres atklāšanas koncerts notika 26.februārī Ķekavas kultūras namā ļoti jaukā un sirsnīgā gaisotnē.

 „Knīpas un Knauķi” nu aicina satikties Liepājas Latviešu biedrības namā 8.aprīlī pl.16.00 !

Jaundarbu programma, kas tapa „Knīpas un Knauķi” 40 gadu jubilejā, saņēmusi daudz uzslavas par skanīgajām dziesmām, oriģinālo režijas un scenogrāfijas risinājumu, kā arī par dinamiskajām skatuves izdarībām.

Koncertuzvedumā skan Andra Sējāna un Jāņa Ķirša dziesmas, kas iegūstamas arī CD formātos „Dziesmiņas ar desiņām” un „Kad mūsu nebij mājās”.

2012. gada sezonā studijas „Knīpas un Knauķi” 4 grupas uzņēmušās misiju dalīties jubilāru priekā un dot iespēju redzēt un dzirdēt šo dzīvespriecīgo programmu arī citās Latvijas pilsētās!

A.Sējāna dziesmu CD„Dziesmiņas ar desiņām” tika nominēts Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvai kategorijā „Labākais mūzikas albums bērniem 2011”!

Režisors Valters Sīlis un horeogrāfe Sanita Sējāne kopā ar bērniem ir aizrāvušies ar rotaļām un izdarībām, kas pavisam nesen pašiem bija bērnība.

Koncertuzveduma noskaņa veidojas ģimeniski mīļa, kur katrs atpazīsim savas ģimenes ikdienu dinamiskā un krāsainā muzikālā ietērpā.

foto…

Knīpas

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top