Kļūdas, ko valdība īstenoja Latvijā.

Zinot elementāru mikroekonomikas un makroekonomikas kursu… katrs ekonomists pateiks, ka Latvijā dīvaina kārtā viss tiek darīts ačgārni.

Precīzāk jāsaka, ka darīts tika viss lai aizstāvētu šauru “naudas maisu” loku. Latvijas intereses noliekot tālākā plauktā… savs speķainais krekls ir tuvāks un kāda tur doma vai gribēšana var būt par  Tautas izdzīvošanas prioritātēm.

Latvijai scenārijs ir bezgala vienkāršs. Kredītu bums… tam sekojošā augstā inflācija tad likumsakarīgi milzīgas investīcijas nekustamajā īpašumā un pakalpojumu sektorā. No otras puses ir palicis novārtā ekonomikas attīstības pamatakmens… neattīstīta ražošana un tam sekojošs mazs eksports.

Brīnumi nenotiek un tam visam sekoja ekonomikas sabremzēšanās un… krīze. Tālāka rīcība, ko pieļāva valdība  ir viens liels kļūdu uzskaitījums.

Privātās bankas pārņemšana pat neiedziļinoties bankas resursos un saistībās. Āža ietiepīga lata kursa politikas realizācijā. Nodokļu paaugstināšana (visās valstīs cenšas samazināt nodokļus, lai veicinātu ekonomikas attīstību).

Aizņēmums no Valūtas Fonda, ko nevar novirzīt ekonomikas atveseļošanas procesiem. Saņemtais aizdevums uz visu iedzīvotāju “galvām” tiks noēsts valsts pārvaldēs un likumsakarīgi, ka valsts ekonomika neuzlabosies.
Neatbalstot uzņēmējus, valsts ieņēmumi kļūs arvien mazāki un jau drīz vien vajadzēs domāt… uz kā rēķina ieekonomēt jaunus miljonus.

Ko tad dara jaunatnācēji. ..tā saucamā jauna valdība, ja precīzāk tie paši vēži… Vienīgais, ko mēs  dzirdam no valdības rupora ir… samazināt, ieekonomēt, “apgriezt”…

Netiek runāts par to, kā atdzīvināt ekonomiku, netiek runāts, kā mēs nopelnīsim tos miljonus, kas dotu atdevi Latvijai un Tautai. Pagaidām, cieš tieši darba darītāji, nevis dažādu padomju locekļi, kas to vien dara,  kā nedara neko.

Ar šādu politiku mēs panāksim vien to, ka labākie speciālisti aizies no darba un aizbrauks prom no Latvijas.
Šādi saimniekojot valdībai… tauta izvirza  galveno jautājumu.

Kad Latvijas Valsts bankrotēs? Kas par to atbildēs?

kaut grimstam, bet aizņemamies

Paraksties uz KLlproject.lv jaunumiem, spied uz RSS Ikonas
Ievadi savu e-mail un saņem jaunāko…

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *