Klimata pārmaiņa, vispārējs ārprāta sindroms, kam tas izdevīgi

Klimata pārmaiņa, vai neadekvātas idejas, sāk ietekmēt visu un visus.

Tas taču ir fakts, ka klimata pārmaiņa ir pārspīlēta ideja vai precīzāk dažu indivīdu idiotisma paveids.

Pat nezinu ar ko tas sākās. Varbūt pie Klimata pārmaiņas idejas trakuma var daļēji vainot Zviedru jaunieti Grētu Tūnbergu?

Varbūt tā ir, bet viņai tas ir piedodams, bērns nesaprot ko runā. Ir pat attaisnojums, viņa slimo ar garīgās attīstības īpatnību – Aspergera sindromu.

Nu labi, bet ko pārējie lielie un mazie onkuļi?

Sākšu ar pasaules marasmu un dažu indivīdu sapratni par to, kas ir klimata pārmaiņa

Kopējais moto: AIZLIEGT VISU!

Lielbritānija aizliegs jaunu benzīna un dīzeļdzinēju automašīnu tirdzniecību no 2035. gada. To sacīja premjerministrs Boriss Džonsons, uzstājoties ANO Klimata pārmaiņu konferencē 2020,  Glāzgovā.

Pēc Džonsona teiktā, 2020. gads būs “izšķirošais gads cīņai ar klimata pārmaiņām” uz planētas. Jāatzīmē, ka dīzeļdegvielas un benzīna modeļi pašlaik veido 90% no visiem auto. Jāatzīmē, ka elektrisko modeļu pircēji ir nobažījušies par ierobežoto uzlādes punktu skaitu.

Ja vēl pieliek klāt elektroenerģijas cenas Latvijā, tad tas elektriskais kumeļš latviešiem nav izdevīgs no vārda- nemaz.

Francijā vēlas ieviest aizliegumu pārdot automašīnas ar fosilo degvielu līdz 2040. gadam. Varu turpināt, bet domāju, interesantāk būs zināt dažu pašmāju “dižgaru” idejas.

Juris Pūce.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (Juris Pūce) izstrādātais Gaisa piesārņojuma samazināšanas rīcības plāns 2019.-2030.

Starp citu:

Juris Pūce ir latviešu ekonomists, no 2010. gada bija Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs, bet laikā no 2019. līdz 2020. gadam bija Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs. Kopš 2020. gada ir Saeimas deputāts.

Šis skandalozais dokuments paredz paplašināt teritorijas, kurās ir pilnībā aizliegta individuālā apkure. Tas viss Pūces ieskata jāveic no viņam nezināmiem finansiāliem avotiem.

Klimata pārmaiņa

Skaidrs pat kaķim, ka pienākums pieslēgties centralizētajai apkurei kļūtu par smagu nastu mājsaimniecību budžetiem, jo vairumā gadījumu tieši lētums ir individuālās apkures priekšrocība.

Vides aizsardzības ministrs Juris Pūce, publiski piesakot gaisa aizsardzības plāna projektu, lika vienlīdzības zīmi starp malku un gāzi:

«Malka un dabasgāze rada papildu piesārņojumu.»

Viņš arī sacīja, ka agri vai vēlu pienāks brīdis, kad klimata pārmaiņa satricinās viņa domu pavedienu un nāksies ķerties klāt autonomās apkures ierobežošanai jau esošajās ēkās, ne tikai jaunajos apbūves projektos.

Plāns uztaisīts bez aprēķiniem!

Piebildīšu, ka nav veikti aprēķini, cik iedzīvotāju lieto individuālās apkures iekārtas, un nav zināms, cik mājokļu jāpieslēdz centralizētajai apkurei. Principā pieslēgšana būtu veicama, būvējot jaunas ēkas, vai rekonstrukcijas gaitā. Savukārt jau esošām mājām tas prasītu milzumu naudas.

Pat ja valsts finansiāli atbalstītu centrālapkures pievilkšanu, iedzīvotājiem nāktos maksāt par iekšējiem tīkliem – apkures caurulēm, radiatoriem. Turklāt mājās ar krāsns apkuri nedzīvo tie bagātākie ļaudis, un viņiem jau priekšā stāv tāda sarežģīta problēma kā decentralizētās kanalizācijas pieslēgšana centrālajiem tīkliem.

Jāatgādina, ka vēl pirms dažiem gadiem valsts centās veicināt tieši biomasas plašāku izmantošanu kā ekonomisku alternatīvu fosilajiem resursiem.

Kāpēc Pūces plāns neder?

 • Iedzīvotājiem tiek atņemtas vai ierobežotas likumā noteiktās tiesības izvēlēties izdevīgāko apkures veidu.
  Īpaši tiktu pasliktināts trūcīgo iedzīvotāju finansiālais stāvoklis.
  Pašvaldībām tiek uzlikti jauni pienākumi bez attiecīga finansējuma.
  Tiks veicināts fosilā kurināmā patēriņš, vienlaikus vēršoties pret oglekļa neitrālu kurināmo.
  Nav aprēķinu, cik mājsaimniecībām būtu jāpieslēdzas centralizētajai apkurei un cik tas maksātu.
  Nav zināmi iespējamie pasākumu finansēšanas avoti.

Faktiski ministrija iecerējusi piespiest pašvaldības noteikt iedzīvotājiem individuālās apkures aizliegumus. Šādās pilsētās Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Jelgavā, Jūrmalā, Ventspilī, Rēzeknē, Ogrē, Valmierā un Jēkabpilī.

Secinu.

Kuram tas izdevīgi? Domāju, ka Juris Pūce sagatavojis sev jaunu krāpšanas biznesu, tas nav apvainojums, bet skumja fakta konstatācija.

Par automobiļiem ar benzīnu un dīzeli pat nepieminu. Pūce tos vēlas iznīcināt jau 2040. gadā, kā šķiru!

Labu Dienu Visiem!

Pūcei NĒ!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

4 Atziņas “Klimata pārmaiņa, vispārējs ārprāta sindroms, kam tas izdevīgi”

 1. johaidi saka:

  “Atslābsti, Grēta, atslābsti!” Trampiņš iesmej par Tūninbergas gada cilvēka titulu.

 2. Bērziņš saka:

  Ā, pag, ģenētiski slimajai Grētai piemīt arī dažādas psihiskas problēmas (ēšanas traucējumi, depresīvi un suicidāli stāvokļi, par ko pati intervijās stāsta), kuru dēļ viņa uz skolu īpaši bieži nekad nav gājusi.
  Aizdomas ka Pūcei ir tas pats.

  1. laimisk saka:

   Es par to pašu!

 3. zinu saka:

  Mēs taču visi saprotam, ka aiz pūču klana ir Šlesera klans.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top