Kaut vai goda pēc…deputāt V.Kravcov

Liepājnieki … V. Kravcova personu pazīst…tā sacīt klātienē. Vēl neviens, kas mēģinājis ar Liepājas deputātu vest sarunu latviešu valodā nav to varējis izdarīt, jo Kravcovs nepārvalda latviešu valodas prasmes…kuras jau nu, kā Latvijas deputātam būtu jāzina.

Kaut vai goda pēc…

Kā dzirdēts Dombura Tv diskusijās “Kas notiek Latvijā?” un presē rakstītā… Kravcovam draud izslēgšanu no Saeimas sastāva …vismaz proces ir ierosināts.
Uzdodod jautājumu, kā deputāts V. Kravcovs vērtē nacionālās apvienības ieceri viņu izmest no parlamenta no paša deputāta, saprotamu iemeslu dēļ, atbildi neizdosies iegūt.

Savukārt viņa palīdze Vera Griņova īsi komentēja: “Skaidrs, ka deputāts Kravcovs tādas muļķības nekomentēs,” un pārtrauca sarunu.

Lai cik paradoksāli, daudzie nacionālo jautājumu aizstāvji tautas priekšstāvju statusā daudzu gadu garumā tā arī ir atstājuši “baltos plankumus” likumdošanā, kas šobrīd rada pretrunas attiecībā uz Saeimas Kārtības ruļļa piemērošanu attiecībā uz deputātu, kurš neprot profesionālajiem pienākumiem nepieciešamā apjomā komunicēties.

“”

Valsts valodas centrs, kas tika apstiprināts arī trešdien televīzijas debatēs, publiski izvirza šaubas par vēl vairāku citu otrās lielākas Saeimas frakcijas, “Saskaņas centra” deputātu valodas zināšanām, krietni paplašinot “fronti” šajā jomā.

Lēmumprojekts par deputāta izslēgšanu šīs Saeimas darba kārtībā ir pirmoreiz, bet arī paliek atklāts jautājums par to, vai un kāda sekos vienotāka un konsekventāka valsts valodas politika parlamentā un visā valstī.

Vienīgais un nepārprotamais tautas vārds konflikta risinājumā …

Krafcovam nav vietas seimā.

Neticās, ka V. kravcovs nolasīto tekstu (kirilicā) saprastu, ja uzdotu jautājumus….
Nu neticu… es viņa sirsnības apliecinājumiem Latvijai un Tās tautai, dzīvot valstī un nezināt pamatnācijas valodu ir acīm redzams necieņas izrādījums…man Tev un visiem latviešiem.

Karikatūras autors Gatis Šļūka no karikatura.lv

Papildinu 04.02.2011

Valērija Kravcova atklātā vēstule…

Ja salīdzina un izvērtē, tad diez vai piezīmēs manā pirmā publiskā runā, pierakstītā latviešu valodas vārda izruna ar kirilicas burtiem varētu kļūt par galveno dienas notikumu, ja tai pat laikā Jēkabpilī policists nošauj policistu, ja tiek paceltas elektrības cenas, ja valsts budžetu konsolidē vel par 50 millioniem, bet Latvijas valdība sadarbībā ar Starptautisko valūtas fondu spiež Latvijas tautas dzīvot arvien lielākā nabadzībā.

Un tad, acīmredzot, nekas cits neatliek, kā iedarbināt veco metodi – «vajadzīgs ienaidnieks». Par šādu «ienaidnieku» tagad esmu pasludināts es. Kamēr tikšu apspriests un analizēts visos laikrakstos, televīzijā un internetā, tikmēr klusi un mierīgi mani oponenti apglabās no koleğa rokas kritušos policistus, tauta maksās nesamērīgi augstas cenas par elektrību un vienlaicīgi savilks ciešāk jostas, jo mums taču ir jācīnās ar «ienaidnieku» Kravcovu. Tikai, kungi, jūs nenovērtējat savu tautu. Ja jūs domājat, ka tai var tik viegli aizmālēt acis, tad jūs maldāties.

Es vienmēr esmu cienījis un mīlējis šo zemi un tās ļaudis. Es to darīju gan kā Liepājas domes deputāts, gan kā uzņēmējs, dodams ekonomikai savu ieguldījumu – darbu cilvēkiem un eksportu ekonomikai. Es nešķiroju pēc etniskās piederības, kam palīdzēt un kam atteikt, – «ko operēt un ko neoperēt», ja atceramies Kristovska «epopeju» pirms pāris mēnešiem.

Mans uzņēmums sponsorēšanas veidā atbalsta gan latviešus, gan krievus, gan ukraiņus, gan jebkuras citas tautības cilvēkus. Tikko esmu personīgi piekritis sponsorēt izglītojošas latviešu valodas lappuses bērniem izveidi un sagatavošanu latviešu avīzē «Sveiks!», kas iznāk Īrijā.

Manuprāt, tā ir apsveicama avīzes iniciatīva, lai latviešu bērniem ārzemēs palīdzētu saglabāt dzimto valodu. No savas deputāta darba algas es palīdzēju viņiem. Tagad 2000 bērnu, kas dzīvo Īrijā, varēs regulāri lasīt savu lapaspusi avīzē savā dzimtā valodā.

Savus deputāta solījumus, attiecībā uz latviešu valodu, es pildu. Dzimtas valodas saglabāšanas problēma man nav sveša, pazīstu to gan saistībā ar krievu bērniem Latvijā, gan mūsu Latvijas bērniem citās Eiropas valstīs, kurp pēdējā laikā devušās tūkstošiem ģimeņu.

Noslēgumā gribu pateikt, ka visas spekulācijas, kas saistītas ar to, ka nepietiekamo latviešu valodas zināšanu dēļ esmu piemānījis savus vēlētājus, ir pilnīgi nevietā. Pēdējo pāris nedēļu laikā esmu saņēmis neskaitāmas vēstules ar uzmundrinājumiem un patiesiem piedāvājumiem palīdzēt, lai praktizētos runāt latviešu valodā.

Vēlos pateikt visiem šiem cilvēkiem lielu paldies par atbalstu un uzticēšanos. Un tāpēc es turpināšu strādāt un turpināšu darīt konkrētas lietas, bet es pilnīgi pārliecināts, ka tiks izdarīts viss lai diskreditēt mani, ka cilvēku un ka valsts amatpersonu.

Novēlu visiem pacietības un mūsu Latvijai – ekonomiskas izaugsmes.

PAPILDINU 17.03.2011

10.Saeimas deputāts Valērijs Kravcovs (SC) atteicies runāt latviski TV5 raidījumā “Bez cenzūras” un pametis studiju. Kā portālam “rus.delfi.lv” skaidrojis raidījuma vadītājs Andrejs Mamikins, raidījums jau ilgstoši lūdzis Kravcovu uz interviju.

Deputāts piekritis tikai ar nosacījumu, ka nenotiks tiešraide un raidījums tiks rādīts tajā pašā dienā, kad noticis ieraksts.

Deputāts vairākkārt latviski norādījis, ka mācās latviešu valodu un saprot raidījuma vadītāja jautājumus, taču uzsvēra, ka vēlas atbildēt krieviski, un skaidroja, ka raidījumā nevēlas demonstrēt savas latviešu valodas zināšanas.

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

2 Atziņas “Kaut vai goda pēc…deputāt V.Kravcov”

  1. gaida saka:

    Reti nepatīkama- face-

  2. Monta saka:

    Saeimas deputāts Valērijs Kravcovs (SC), kurš pēc septiņu mēnešu pieredzes Saeimā atzinis – politiķa darbs viņam nav iepaticies, pēdējā laikā kļuvis par visai aktīvu tvitera lietotāju. Viņa draugs tvitterī ir nekas cits ka V.Putins, Latvija un latvieši viņu neinteresē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top