Kas to būtu domājis…U.Sesks priekšsēdis.

sesks_uldisDivpadsmit gadu saimniekots… ir uzvaras un zaudējumi. Pilsētā praktiski nav palicis īpašuma, ko varētu vēl privatizēt.
Bezdarbs sasniedzis 14, 7%, pilsētu pamet arvien jauni simti darbspējīgu iedzīvotāju darba meklējumos citur. Tāda ir bilance Seska kungs, bet ko bēdāt…

Liepājas pilsētas domes pirmajā sēdē par pilsētas domes priekšsēdētāju ar 10 balsīm atkārtoti ievēlēja Uldi Sesku.
Pirmajā sēdē ievēlēja arī mēra vietniekus – savus amatus saglabās Gunārs Ansiņš un Silva Golde.

Uz pilsētas mēra amatu kandidēja arī “Saskaņas centra” pārstāvis Sergejs Dikterjovs, par kuru nobalsoja četri deputāti. Liepājas mēra amatam bija izvirzīta arī Silva Golde un Gunārs Ansiņš, taču viņi pirms balsojuma savas kandidatūras atsauca.

Elita Kosaka sēdē ierosināja šajos krīzes apstākļos ievēlēt tikai vienu mēra vietnieku, taču deputāti šo priekšlikumu neatbalstīja.

Pēc ievēlēšanas Sesks pateicās vēlētājiem, kuri devās uz vēlēšanām un īpaši tiem, kas atbalstīja Liepājas partiju.
Atceries, ka jebkura pilsēta ir dzīvotspējīga, ja tajā tiek ražota produkcija, dzimst bērni un tiek pelnīta nauda.
DSC03215.jpgd
Šodien būtu ļoti svarīgi, lai pilsētā būtu cilvēki, kuri spētu apzināt stāvokļa nopietnību un kuri justu sevī spēku būtiskā veidā kaut ko mainīt. Nevar ļaut turpināt un kultivēt gadiem ilgi piekopto maskēto pilsētas izlaupīšanas politiku no vienas puses un totālo vienaldzību no otras puses.

Cilvēkos jāatgriež ticība saviem spēkiem, vēlme strādāt pilsētas labā un būt lepniem par Liepāju. Ar darbiem un nevis tukšiem solījumiem.

Kā tad būs ar tiem solījumiem Seska kungs ?

PAPILDINU 06.29.2010

Nu vienkārši nevarēju noturēties no smieklim… trāpīgākas karikatūras par politisko ‘prostitūciju’ neatrast …

Sesks ar Lembergu

Autors: Viļņa Bulava karikatūra

«Nekad agrāk Liepājas mērs Uldis Sesks un Ventspils mērs Aivars Lembergs nav bijuši gatavi tik ciešai sadarbībai kā tagad, izšķiroties sadarboties vēlēšanās zem Zaļo un zemnieku savienības karoga,» ar šādu parakstu reģionālā avīze Kursas Laiks 18.jūnijā publicēja karikatūru, kurā šo abu pilsētu galvas attēloti kaili kopā sasietiem dzimumlocekļiem un ZZS karodziņiem rokās.laughter21

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *