Kas pazīst (Arturs Berzins – vienkaarshs tautas paarstaavis) šo cilvēku ?

44
Saņēmu e-mail no (Arturs Berzins – vienkaarshs tautas paarstaavis), kas vērsās ar domu par sociālām netaisnībam valstī un valdības rīcībspējam. Laba lieta, cilvēks domā un liek domāt citiem….
Pieklajīgi atbildēju uz aicinājumu iedziļinaties sociālajas problēmas, bet atbilde vai dialoga turpinājums nenotika.
Tapēc gribas jautāt inerneta un twitter sabiedrībai , kas pazīst šo jaunās kustības veidotāju par sociālo taisnību Latvijā….
LŪK e- mail pilns teksts :

Sveiki!
Atgaadinaam par sevi Dombrovska valdiibai!!!!!!!

Peedeejaa laikaa, veerojot procesus Ministru Kabinetaa un valdoshaja elitee kopumaa, ir radies iespaids, ka pie varas esoshie gluzhi vienkaarshi nespeej iejusties vienkaarsho Latvijas iedziivotaaju ņaadaa¦, nespeej izprast vinju probleemas un tiekshanos uz vienkaarshu izdziivoshanu.

Taadeelj, lai paliidzeetu Ministru prezidentam aptvert esoshaas situaacijas nopietniibu, ja vinjam pasham tieshaam nesanaak iziet, pastaigaat pa ielaam un paskatiities uz iedziivotaajiem, kas pagaidaam veel nav devushies laimes mekleejumos uz aarvalstiim, kaa arii lai pieveerstu valdiibas uzmaniibu aktuaalaakajaam Latvijaa esoshajaam probleemaam, kopaa ar domubiedriem izveidojaam dazhus video:Ceram, ka tas liks Dombrovska kungam atcereeties par mums – Latvijas iedziivotaajiem! Droshi paarsuutiet shos video saviem draugiem, pazinjaam kaa arii atstajiet komentarus pie tiem Youtube.com
Taapat arii varat man atrakstit ko domaajat par sho valsti un taas realizeeto politiku, iespeejams jaaveido kaada jauna kustiiba vai arii jaapievienojas jau esoshai, kas vel ir saglabaajusi uzticiibu Latvijas atdzimshanas un uzplaukuma ideaaliem. Varbuut kaadas idejas ko dariit, lai nepieljautu valsts nozagshanu no valdoshaas elites puses.

Ar cienju,
Arturs Berzins – vienkaarshs tautas paarstaavis
arturs-berzins@inbox.lv

Gaidu komentārus

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top