Kas notiks ar nenodrošinātajiem, zaļajiem papīrīšiem.

amero-dorado
Ak Amerika… skandāls pēc skandāla un visi nesmukumi grozās ap un finansēm. Volstrītas brokeris Bernards Medofs, ASV tika aizturēts par Krāpnieciskas investīciju shēmas 50 miljardu ASV dolāru izveidi.

Apkrāpto investoru apmērs pagaidām nav skaidrs, bet virkne banku Eiropā un Āzijā jau ir atzinušas, ka ir zaudējušas ievērojamas naudas summas Medofa shēmā.

Starp citu Medofs paziņoja, ka viņam “nav absolūti nekā” no investoru 50 miljardiem ASV dolāru, jo globālās finanšu krīzes ietekmē piramīda sabrukusi.

“Tas ir vienkārši apbrīnojami, ka šāda acīmredzama krāpšanas shēma varējusi pastāvēt tik ilgi, varbūt pat desmitgades, kamēr investori labā ticībā turpināja investēt arvien vairāk naudas,” teikts “Bramdean Alternatives Limited” izplatītajā paziņojumā. “Viņam izvirzītās apsūdzības liecina par sistemātisku ASV regulatoru un vērtspapīru tirgus mazspēju.”
Tātad ASV atkal ir iekritusi, ko darīs Obama ar saviem padomniekiem.
Nāk prātā nesen dzirdētais vārds ‘ amero’, iespējamā jaunā Amerikas valūta, kas varētu atrisināt vienu otru Amerikas finansu problēmu.

Eksperti atgādina, ka ASV jau ir veicis pasaulei nopietnus finansu pavērsienus. Piemēram, 1971. gadā nosaucot dolāru par pasaules rezervju valūtu, ASV administrācija atteicās to nodrošināt ar zeltu.

Kā rezultātā tos mēdza saukt par nenodrošinātajiem, zaļajiem papīrīšiem. ASV plāns 2010. gadā pāriet uz reģionālo valūtu amero, ko ASV, Kanāda un Meksika ieviesīs savstarpējiem norēķiniem, Amerika un Kanādas dolāra un Meksikas peso vietā. Nebrīnos ja tāds solis tiktu sperts, ko tas nozīmē pasaules finansu sistēmai bail pat padomāt. Noskaties video par šo ASV vēlēšanos „uzmest” visu pasauli, kā teiktu amerikānis … No Problem.

amero_20_2007_circ-989x513preview

amero-dorado1

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Kas notiks ar nenodrošinātajiem, zaļajiem papīrīšiem.”

  1. das killa saka:

    Atkal kārtējais krievu raidījums par tēmu “debesis kritīs”… Viņiem patīk pafantazēt, tas ir fakts 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top