Kas notiks ar Eiropas Savienību 2011.gadā, pārdomas

 

Tieši Tev piemeklēta reklāma! Ja neredzi izslēdz reklāmu bloķētāju! Interesanti kas tur ir?

 

Manas pārdomas.

Par to, kas būs Latvijā 2011.gadā nojaušam… ja godīgi negribu sev un citiem bojāt garastāvokli ar pesimisma vilni.
Mazliet paspriedīsim par gaišreģu pareģojumu Eiropas Savienībai, tātad arī mums.

Pazīstamais poļu gaišreģis Kšištovs Jackovskis intervijā poļu avīzei ‘Gazeta Pomorska’ pareģo, ka 2011 gads būs saistīts ar katastrofu un ES tālāku ekonomisko kolapsu.

Izcelsies lieli nemieri un jau 2011.gada sākumā. Iespējams, ka sāksies ES sabrukums,  lielākie ekonomikas spēlētāji, kā Vācija, Francija, Lielbritānija veidos savu savienību un atgrūdīs ekonomiski vājākās Es valstiņas.

pārdomasAngela Merkela ierosinās iesaldēt ES budžetu līdz 2020. gadam un ierosinās Eiropas Savienību (ES) sadalīt divās zonās.

Nu riktīgi, kā pie mums ar ‘PAREX’.

Labā un atīstīties nolemtā ES daļa un tie, kas dabūs to sliktāko, ko var piedāvat ES vai pagrimuma zona. Jūs jau nojaušat kurā zonā varētu būt Latvija.

To gaišreģis pareģo jau šogad 2011.gadā.

Otra lielā vīzija ir par iespējamo karu, kura izcelšanos pagaidām notur Krievija, jo tai tas pašreizējā situācijā nav ekonomiski izdevīgi.

Trešā vizija ir par ES politiķu nespēju vienoties ekonomiskos jautājumos, kā eiro glābšanu, kā arī ES pozīciju nostiprināšanu pasaulē.
Rezultātā būs valstu izstāšanās no eiro zonas un Eiropas Savienības.

Ceturtā vīzija skar lielu katastrofu, kur būs iejaukti pazīstami aktieri vai aktieris. Būs nepatīkams notikums ar Anglijas karalieni.

Tā lūk prognozē poļu gaišreģis 2011. gadu. Labi vai slikti, bet to, ka lielais ES trijnieks var uzmest Latviju vai Lietuvu gandrīz nešaubos…
Nu padomājiet …priekš kam bagātajam ubagi.

Tomēr uz tādu pesimistisku noti nevar ievadīt 2011 gada pirmo vēstījumu. Viss būs labi, manas pārdomas par notiekošo nekādā ziņā nav negatīvas. Latvija attīstās pareiza virzienā!

pārdomas

yes

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

Ja tev patīk raksti un tu vēlies atbalstīt turpmāko attīstību Kllproject.lv uzsauc kafijas tasīti kolektīvam, kas par to teiks lielu PALDIES! To var izdarīt ātri un vienkārši ar PAYPAL vai kredītkarti. Drošību garantējam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *