Kas notiek Liepājā, dažādas neizskaidrojamas dīvainības

Kas notiek Liepājā?

Tiek atvērs Krievijas mazumtirdzniecības tīkla veikals. Tas notiek laikā, kad notiek karš Ukrainā un ir sankcijas pret Krieviju.
“Fix Price” ir Krievijas mazumtirdzniecības veikalu tīkls. Tā dibinātājs Sergejs Lomakins iekļauts Latvijas nevēlamo personu sarakstā.

Kas notiek Liepājā, Fix Price.

Latvijā “Fix Price” veikali darbojas pēc franšīzes principa un tos pārvalda SIA “FP LV”, kas pieder Igaunijas pilsonei Jeļenai Enajevai un Latvijas pilsonim Aleksejam Mitrušinam.

J. Enajevai uzņēmumā pieder 80% daļas, un viņa par “FP LV” lielāko īpašnieci kļuvusi pērn neilgi pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā. Līdz tam “FP LV” lielākā īpašniece vairāk nekā divus gadus bija Krievijas pilsone Natālija Vinogradova.

Kas notiek Liepājā

Ne ko piebilst ne ko atņemt, liela dīvainība vai ne Ansiņa kungs. (domes priekšsēdis)

Kas notiek Liepājā, vēl kas interesants!

Liepājā vairākas ielas tiek sašaurinātas pat par pusmetru. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā norāda, ka tas sagādās problēmas, jo prasīs vairāk laika, lai ātri nokļūtu ugunsgrēka vietā.

Tāds interesants projekts, visu sašaurināt lai apgrūtināt transporta kustību. Vēl jāpiebilst, ka Liepājas dome ar Ansiņu galvgalī nav domājusi, ka Liepājai nav apbraucama ceļa.

Kā tāds ir pat daudz mazākās pilsētās. Visa satiksme no Ostas un uz ostu iet Pa Ganību ielu (ko sašaurina) un Zirņu ielu. Vai tā ir stulba domāšanas un plānošanas nevarēšana, vai vienkārši par to domāt nav vaļas.

Par savu neizdarību no savas kabatas taču nebūs jāmaksā. Par neērtībām cietīs liepājnieki, taču Liepājas domei par to nospļauties. Ja kas, Ganību ielas pārbūves projekta kopējās izmaksas ir 2 418 859,06 eiro.

Kas notiek Liepājā

Tikmēr Liepājas dome uzskata, ka dažu ielu sašaurināšana un gājēju ietvju paplašināšana veicinās vides pieejamību gājējiem, riteņbraucējiem, elektroskūteru vadītājiem un uzlabos satiksmes organizāciju.

Liepājas domes izpilddirektora vietnieks būvniecības jautājumos Didzis Jēriņš skaidroja: “Mums ir divas joslas, un darbojas šīs divas joslas. Man liekas, ka nekādu problēmu nav.

Nav pilnīgi neviena argumenta, kāpēc ielas taisīt neatbilstoši standartam platākas. Ja nu vienīgi cilvēkiem, kas varbūt nemāk braukt.” Ja kas, nevis platākas, bet vismaz tādas kā bija.

Tātad liepājnieki, jūs vairumā nemākat braukt, kā skaidro labākais Liepājas virtuozais braucējs Didzis. Pašvaldībā arī noliedza sabiedrībā izskanējušās bažas, ka sašaurinātās ielas būs īpaši grūti izbraucamas ziemā, kad gar tām veidosies sniega vaļņi.

Par to, ka kāds tur novietos auto arī nav padomāts.

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

3 Atziņas “Kas notiek Liepājā, dažādas neizskaidrojamas dīvainības”

  1. Jurjānis saka:

    Tas taču ķēmā, kas jūs liepājā sapīpējušies krievu veikals, saprastu ja Daugavpilī, bet liepājā, NESMUKI

  2. ггг saka:

    Liepājas domē ir savēlēti Liepājas kaitnieki, ja to vadītu kāds bērnudārzs, tad būtu lielāka jēga!

  3. нуģис saka:

    Šiem projektàtàjiem un to apstiprinàtàjiem vieta ir tikai cietumà par kaitniecību un naudas izšķērdēšanu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top