Kas ir Stringi, pārdomas par šo dāmu apakšveļas būtību

 

 

Stringi.

Tie ir dāmu iecienīti apakšveļas mazītiņi gabaliņi, kas erotiski lien ārā no džinsiem vai cita nosaukuma biksēm.

Stringi uzskatāmi par vienu no praktiskākajiem un seksīgākajiem veļas gabaliem, ko iespējams valkāt zem jebkura apģērba,

Vispār, tas ir vesela raksta pārrunu temats.

Kāpēc, Stringi lien ārā no biksēm?

Neizskaidrojams fenomens, jo vīriešiem šāda parādība nav manīta. Par šo fenomenu ir  aizdomājusies, SEMdesing- Nīderlandes firma.

Risinājums vienkāršs. Uz Stringiem (maliņu, kas lien ārā) drukā dāmas, kas nēsā šo apakšveļas paveidu, telefona numuru. Numurs tiek uzdrukāts kvalitatīvi un to uzdrukā šajā firmā.

Jāpiezīmē, ka izdruka var saturēt jebkādu tekstu. Firma ražo vēl citas ar interesantu dizainu apveltītas mantiņas.

Stringi

Nu tas būtu labi reklāmai un puišu pievilināšanai.

Starp mums meitenēm runājot var rasties problēmas. Laiza Mastersone iesaka sievietēm stringus valkāt pēc iespējas retāk. Uzvelkot šo niecīgo apakšveļu, tomēr vajadzētu ievērot dažus būtiskus noteikumus.

1. Nenēsājiet stringus īpaši karstā un mitrā laikā.
2. Izvēloties veikalā stringbiksītes, raugieties, lai tās būtu izgatavotas no dabiska materiāla — zīda vai kokvilnas. Šie materiāli nerada pirts efektu.
3. Vienmēr izvēlieties biksītes, kas atbilst jūsu izmēram, lai gan vaļīgāki stringi veselībai nav tik kaitīgi kā miesā iegriezušās un apspīlētas biksītes.
4. Nenēsājiet stringbiksītes augu dienu. Tiklīdz tas iespējams, nomainiet tās pret cita piegriezuma biksītēm.
5. Ja nēsājat sintētisku apakšveļu, lietojiet ikdienas biksīšu ieliktnīšus un neaizmirstiet tos regulāri mainīt.
6. Labāk tomēr neizvēlieties peldkostīmu ar stringbiksītēm. Ja nu tomēr esat tādu izvēlējusies, uzreiz pēc peldēšanās to nomainiet pret sausu peldkostīmu.

Kas ir kas, lai nemaldītos nosaukumos.

Bikini — pats izplatītākais un iecienītākais apakšveļas veids. Tās ir apakšbiksītes ar zemu jostasvietu un mēreniem izgriezumiem uz gurniem.

Bokseršorti — sākotnēji šis bija vienīgi vīriešu apakšveļas modelis, taču patlaban to modifikāciju nēsā arī sievietes. Tās līdzinās krāšņiem šortiem un parasti ir ar pazeminātu jostasvietu. Ļoti ērta un praktiska apakšveļa, taču piemērota vienīgi nēsāšanai zem brīva apģērba.

Pantaloni — apakšbikses, kurām sānu mala ir garāka nekā stakle. Īpaši piemērotas aukstam gadalaikam.

Slipi — biksītes ar šauru sānu daļu. Atkarībā no tās platuma ir minislipi, midislipi un maksislipi.

Stringi — biksītes ar dziļi izgrieztu aizmugurējo daļu. Īpaši populāras, pateicoties Holivudas kinozvaigznēm, kas iecienījušas šādas auduma strēmelītes nēsāšanu.

Strečs — biksītes no elastīga auduma, kas mazliet koriģē figūru.

Tonga — biksītes nēsāšanai zem vakarkleitas ar izgriezumu vai zem biksēm vai svārkiem ar pazeminātu jostasvietu. Galvenā atšķirība — dziļš izgriezums aizmugurē, bet sānu elementu vietā ir gumija vai šaura lentīte.

Skaidri un saprotami sievietēm, bet puisis man izteicās, ka stringi ir pats labākais, kas ir izgudrots sieviešu veļas garderobē. 🙂

STRINGI

Ak!

Video, kā sacīt jāsaka- dzīvajā:

Un vēl!

Ja jūsu veļas atvilktnē ir stringi, tas nenozīmē, ka tos vajadzētu valkāt katru dienu.  Sievietei saprātīgi ir jāizvērtē, kuros gadījumos pieticīgās veļas radītās problēmas tiešām atmaksājas, neizvēloties tos, piemēram, dodoties iepirkties vai ejot uz darbu.

Stringi galvenokārt radīti tāpēc, lai izceltu sievietes dabiskos apaļumus vīriešu acīs.

Ttāpēc vispiemērotākās situācijas, kad izvēlēties šo veļas veidu, ir valkājot plāna auduma pieguļošu apģērbu, bet zem brīvi krītošiem tērpiem valkāt stringus ir lieka greznība. Labāk izvēlēties bezvīļu veļu.

Stringi

Labu Dienu!

 

Paldies, ka izlasījāt šo ziņu, neaizmirsti abonēt (ja kas bez maksas) jaunākos rakstus!

ABONĒŠANA!

 

Dalies ar šo ziņu

Atziņa “Kas ir Stringi, pārdomas par šo dāmu apakšveļas būtību”

 1. Jana saka:

  Ļaujiet elpot!

  Cieši pieguloša apakšveļa nav piemērota ikdienai. Cieša, neelpojoša apakšveļa nelabvēlīgi ietekmē maksts mikrofloru.

  Ohaio Universitātes Medicīnas centra speciāliste Melisa Goista skaidro, ka vislabāk izvēlēties kokvilnas apakšveļu, jo tai ir lieliska gaisa caurlaidība. Sintētiska auduma apakšveļa ne tikai neelpo, bet arī ilgāk saglabā mitrumu, kas var izraisīt ādas iekaisumu.

  Protams, izvēloties kokvilnas apakšveļu, var gadīties, ka tā tik labi nepieguļ augumam, tāpēc to bieži neizvēlas zem ļoti pieguļoša tērpa, jo tā var krokoties un būt pamanāma zem tērpa. Sintētiskie audumi ir elastīgāki, tāpēc piegulošāki. Tomēr ir zelta vidusceļš – sintētiska auduma apakšveļa ar kokvilnas ielaidumiem.

  Izvēlies labu veļas mazgāšanas līdzekli!

  Mazgāšanas līdzekļi jutīgai ādai bez sintētiskas krāsvielas un smaržvielas patiks tavai veļai, tavai ādai un jo īpaši tavai intīmajai veselībai.

  Speciālisti aicina neizmantot veļas balinātāju, ja kopējā veļas katlā mazgājat arī apakšveļu. Stipri ķīmiski balinātāji nodarīs kaitējumu tavai veļai, tās šķiedras ātrāk nodils, veļa kalpos īsāku laiku, bet īpaši jāuzmanās no šo ķīmisko vielu alerģiskas reakcijas ar tavu ādu.

  Mainiet veļu!

  Tas šķiet pavisam saprotams ieteikums! Tomēr, jāuzmanās, lai tava apakšveļa nav mitra – sasvīdusi karstā vasaras dienā vai pēc intensīva treniņa.

  Mitra un silta vide ir lieliska vieta, kur vairoties baktērijām. Ja tava apakšveļa ir mitra, tai vieta veļas grozā!

  Atceries arī, ka apakšveļai ir savs mūžs, ja tā ir pietiekami ilgu laiku kalpojusi, laiks pirkt jaunu. Veļa, to ilgstoši valkājot un mazgājot, izstaipās, zaudē formu, līdz ar to arī var kļūt neērta valkāšanai vai pat berzēt ādu.

  Padomā, pirms izvēlies apakšveļas modeli

  Cieša, neērta apakšveļa īpaši stringi var veicināt resnās zarnas baktēriju nokļūšanu vagīnā, kas nopietni palielina risku saslimt ar maksts un urīnceļa infekciju.

  Te atkal vietā padoms: izvēlies atbilstošu apakšveļu! Ja ikdienā labprātāk izvēlies stringus, tad sporta nodarbībām somā neaizmirsti ielikt ērtāku veļu.

  Traipi var norādīt uz slimību

  Apakšveļa var tev palīdzēt pievērst uzmanību veselības problēmām. Izdalījumi no maksts ir normāla fizioloģiska parādība, bet, ja mani izmaiņas – izdalījumi ir vairāk, tie maina krāsu vai kļūst asiņaini – zvani savam ginekologam.

  Aizmirsti par apakšveļu!

  Nepārprotami, ir muļķīgi vējainā dienā ģērbties plandošā kleitā un neuzvilkt apakšveļu vai uzvilkt džinsus, bet aizmirst par veļu, tā tu savai veselībai vari kaitēt. Tomēr ir situācijas, kad par veļu ieteicams aizmirst – noteikti, kad dodies gulēt.

  Īpaši par veļas izvēli jādomā, ja ir kādas intīmās veselības problēmas

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

scroll to top