Aktieri spēlē Half-Life 2, maza ekskursija pagātnes datorspēlē
Half-Life 2 ieguva 1998. gada spēles titulu.
Ir daži fani, kuri to uzskata gluži vienkārši par visu laiku labāko datorspēli. Man šeit nav ko atņemt ne pielikt. TO laiku labākais gabals, tas pat nav apstrīdams.
Te būs iespējamā vieta TAVAI reklāmai! Nopietns reklāmdevējs gaidīts! Raksti vienosimies...Ne mazāku popularitāti, kā Half-Life, ieguva arī tās modifikācijas. Counter-Strike, Day of Defeat, Opposing Force un Blue Shift.
Starp citu, ar Counter-Strike ir saistāms vēl viens mūsdienu datoru kultūras fenomens.
Lai arī nekad nav reklamēta.
Pateicoties savai popularitātei fanu aprindās, ir ieguvusi klasiskas komandu tīkla spēles statusu. Kurā pastāvīgi, jebkurā diennakts laikā cīnījās vismaz vairāki desmiti tūkstošu cilvēku.
Toreiz spēlējot Half-Life 2, kur nav jauni sižeta pavērsieni ( tostarp darbība kādā Austrumeiropas pilsētā ), bet arī pilnīgi jauna tehnoloģija.
Ja Half-Life tika veidota izmantojot no id Software licencētu Quake dzinēju. Toties Half-Life 2 ir pašai savs, īpaši izstrādāts dzinējs – ar nosaukumu „Source”.
Tas ļāva daudz efektīvāk apstrādāt objektu fiziskās īpašības un materialitāti, nodrošinot kinemātiskus efektus.
Interesanti , ka spēles varoņiem ir reāli aktieru prototipi, vai varbūt tā ir sakritība?
Iet runa tīri par vizuālo izskatu.
Saprotams, ka skatoties no 2022. gada vērtējuma, spēle ir novecojusi. Tomēr der atcerēties, ka tas bija 24 gadus atpakaļ.
Tiem laikiem tā bija superīga spēle, ko spēlēja Jūsu tēvi un varbūt tagadējie vectēvi.
Ieskaties Half-Life 2 spēlē un novērtē.
Labu Dienu!
Vairāk jau tika uzsvērta vizuālā līdzība, uz 100% tainību es nemaz nepretendēju, šīs lieliskās spēles priekšā,NU Bet ir taču līdzība.