Aktieri superspēles Half-Life 2

Half-Life ieguva 1998. gada spēles titulu, ir daži fani, kuri to uzskata gluži vienkārši par visu laiku labāko datorspēli. Man šeit nav ko atņemt ne pielikt. TO  laiku labākais gabals… tas pat nav apstrīdams.

Ne mazāku popularitāti, kā Half-Life, ieguva arī tās modifikācijas – Counter-Strike, Day of Defeat, Opposing Force un Blue Shift.Starp citu, ar Counter-Strike ir saistāms vēl viens mūsdienu datoru kultūras fenomens – Counter-Strike.

Lai arī nekad nav reklamēta… pateicoties savai popularitātei fanu aprindās, ir ieguvusi klasiskas komandu tīkla spēles statusu, kurā pastāvīgi, jebkurā diennakts laikā cīnās vismaz vairāki desmiti tūkstošu cilvēku.
Tagad jau spēlējam Half-Life 2, kur nav tikai jauni sižeta pavērsieni ( tostarp darbība kādā Austrumeiropas pilsētā ), bet arī pilnīgi jauna tehnoloģija.

Ja Half-Life tika veidota izmantojot no id Software licencētu Quake dzinēju, tad Half-Life 2 ir pašai savs, īpaši izstrādāts dzinējs – ar nosaukumu „Source”, kurš ļaus daudz efektīgāk apstrādāt objektu fiziskās īpašības un materialitāti, nodrošinot kinemātiskus efektus.

Kā dzirdams tiek gatavots Half-Life 3 Interesanti , ka spēles varoņiem ir reāli aktieru prototipi, vai varbūt tā ir sakritība ?

Iet runa tīri par vizuālo izskatu…

Kopīgot šo ziņu

PinIt
Nospied "CTRL" un "D" reizē! Kāpēc? Tāpēc, lai vēlāk varētu atgriezties pie raksta!

Ir viens viedoklis

  1. fff says:

    Vairāk jau tika uzsvērta vizuālā līdzība, uz 100% tainību es nemaz nepretendēju, šīs lieliskās spēles priekšā,NU Bet ir taču līdzība.

Ieraksti komentāru

Tava e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Saglabājiet manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkprogrammā, kad es nākamreiz komentēšu.
Atgriezties uz augšu